Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1/72


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, BRAVO112 napisał:

za podwojnego me-109 od Edka z blachami i cala reszta zaplacilem euro 14,95 😞

Jeśli tyle zapłaciłeś, to była jakaś niesamowita promocja. 15 euro za ten zestaw to cena nijak mająca się do rynkowej:
image.thumb.png.63dabb53d2c6bd03d5bc99518e04d238.png

Ale gwoli prawdy trzeba dodać, że za nieco ponad 100 zł (taka była cena na stronie Eduarda) można tu  mieć dwa świetnie zdetalowane modele z 2 kompletami blach i żywic oraz 10-ma wersjami malowań. 

Edytowane przez HKK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to taki inbox:

w środku heller, ale najlepsze jest niehellerowe:

na boku pudełka jest inny śmigłowiec bo BK117 poprzedni Medicopter (widocznie ktoś kto to robił temat był nieznany).

instrukcja to na szczęście kopia Hellera

kalka: bardzo mała i wszystko upchnięte jak tylko się da - ok ekologia; kalka ma błąd w druku w dolnym prawym rogu godło powinno być na paskach czerwonych , a nie pod.

trochę to straszne, że ze takie pieniądze jest model - a nikt nic nie sprawdzi przed jego sprzedażą.

tak na marginesie cały inbox jest tu:

 

https://www.mojehobby.pl/products/EC-145-Medicopter117-REGA.html

IMG_20211202_142500.jpg

IMG_20211202_142509.jpg

IMG_20211202_142525.jpg

IMG_20211202_142551.jpg

IMG_20211202_142612.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Moses napisał:

e tam, #typowy_mistercrap

 

3 godziny temu, Xmen napisał:

Do nauki jak znalazł.

 

typowy MC to mig21 lub np mig29; a to jest przeciez przepak hellera...

jakby byl w pudelku hellera to tez bylby typowy MC?

a może gorszy revell ec145 jest lepszy?

widzę front nawet do takich działań MC.

 

zaraz na rynku będą Sikorskie i mi-24 z italki. mi-24 jaki jest wszyscy wiemy. ale Sikorskie już nie są takie złe. mowie o ramkach - nie o kalkach - tak dla jasności.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bart207skw napisał:

 

 

typowy MC to mig21 lub np mig29; a to jest przeciez przepak hellera...

jakby byl w pudelku hellera to tez bylby typowy MC?

a może gorszy revell ec145 jest lepszy?

widzę front nawet do takich działań MC.

 

zaraz na rynku będą Sikorskie i mi-24 z italki. mi-24 jaki jest wszyscy wiemy. ale Sikorskie już nie są takie złe. mowie o ramkach - nie o kalkach - tak dla jasności.

 

a przepraszam Sikorskie maja wypukłe linie podziału - wiec tez odpada - typowy MC.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy MC tzn ze zawsze znajdzie sie jakis babol, czy to spierdzielone malowania, czy to miszmasz wersji, czy błady w kalkomaniach 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzes napisał:

ModelMaker wznowił: 

 

Jeśli to są te kalki, to chyba nie wznowienie. Wcześniej wyglądały trochę inaczej, zwłaszcza szachownice ... Chyba bliższe prawdy.

RWD 5 .całe.jpg

RWD 5 zd.jpg

Edytowane przez kopernik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zwróciłem uwagę na te zmienione szachownice.

Ale nr katalogowy ten sam. D72021.

A w mailu napisali:

Cytat

kalkomania, której z uwagi na jej niszowość długo nie chcieliśmy wznawiać. Troche przez przypadek, a troche na prośbę kilku wiernych fanów wraca

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IBG pokazało silniki dOrY

 

Faktycznie Modelmaker dał złe szachownice... A szkoda, bo już chciałem zamawiać, bo brakuje mi SP-ALX w kolekcji RWD-5...

 

 

 

 

 

 

FB_IMG_1638553977735.thumb.jpg.896ea0f649c72e0a9e68312f26d137a3.jpgFB_IMG_1638553975611.thumb.jpg.f8655b64a3d13554cbf06f3523b7f54a.jpgFB_IMG_1638553970233.thumb.jpg.01f9a1bf8fc1679232652ac9f7f8015e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.