Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1/72


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, jak zauważ FIXER firma to  ABM !!! Na razie zrobili chyba tylko to co na fotce 1, jakość i efekty : fot 2 i 3; Zapowiedzi fot 4 i 5 

atb.jpg

atb 3.jpg

atb 4.jpg

atb 1.jpg

atb 2.jpg

Edytowane przez kopernik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Grzes napisał:

ModelMaker wznowił: 

unnamed.thumb.jpg.f163be777238d236c40a35bd81d42451.jpg

 

19 godzin temu, kopernik napisał:

Jeśli to są te kalki, to chyba nie wznowienie. Wcześniej wyglądały trochę inaczej, zwłaszcza szachownice ... Chyba bliższe prawdy.

RWD 5 .całe.jpg

RWD 5 zd.jpg

Kontrola jakości zauważyła babola i poprawili ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wymysl napisał:

 

Kontrola jakości zauważyła babola i poprawili ☺

 

Na ich stronie internetowej nadal jest zła szachownica na kalkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2021 o 17:18, bart207skw napisał:

a to taki inbox:

w środku heller, ale najlepsze jest niehellerowe:

na boku pudełka jest inny śmigłowiec bo BK117 poprzedni Medicopter (widocznie ktoś kto to robił temat był nieznany).

instrukcja to na szczęście kopia Hellera

kalka: bardzo mała i wszystko upchnięte jak tylko się da - ok ekologia; kalka ma błąd w druku w dolnym prawym rogu godło powinno być na paskach czerwonych , a nie pod.

trochę to straszne, że ze takie pieniądze jest model - a nikt nic nie sprawdzi przed jego sprzedażą.

tak na marginesie cały inbox jest tu:

 

https://www.mojehobby.pl/products/EC-145-Medicopter117-REGA.html

IMG_20211202_142500.jpg

IMG_20211202_142509.jpg

IMG_20211202_142525.jpg

IMG_20211202_142551.jpg

IMG_20211202_142612.jpg

To już wiadomo skąd Mistrcrap wziął to malowanie Medicoptera do tego typu śmigłowca 😂

https://pl.gta5-mods.com/paintjobs/medicopter-117-template-new-version-eurocopter-145-rbo

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2021 o 10:49, em napisał:

Stary Jak-9 ICMu jako przepak Zvezdy, stary MiG-23/27 Zvezdy jako przepak ICMu ?  Taka wymiana...:)

Mam nadzieje, ze żartujesz, bo właśnie jestem pełen zachwytu po obejrzeniu ich najnowszego Bronco. Przypomniałem sobie, ze ktoś puścił info do netu, ze planują na 2022r rodzinę MiG-23/27 i stwierdziłem, ze jak wydadzą ją na takim poziomie jak ten Bronco i wcześniej rodzinę MiG-25 to dla mnie będzie to wydarzenie nadchodzącego roku pod względem modelarskim. Idą jak burza i myślę, ze wydawanie tych starych MiGow Zvezdy pod swoim szyldem to nie krok w tył tylko skok w zamierzchle czasy ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, ale w nich to nie wierze ... Za to ICM ... nie no - mam nadzieje, ze jednak nowy wypust. Chociaż zadałem sobie trudu i prześledziłem info i widzę, ze cały hajp na te MiGi na wszystkich forach wzial się z tego, ze ktoś zamieścił jedno zdanie, ze na targach w Moskwie ICM ogłosił, ze wyda rodzinę MiGa-23/27 w 2022r. Tyle.
Na profilu fejsowym ICMu nie ma o tym nawet jednego słowa ... Wiec faktycznie... Może być lipa. Ale oby nie. Bo jak nie oni to kto ?....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2021 o 22:55, Artek82 napisał:

To już wiadomo skąd Mistrcrap wziął to malowanie Medicoptera do tego typu śmigłowca 😂

https://pl.gta5-mods.com/paintjobs/medicopter-117-template-new-version-eurocopter-145-rbo

 

 

bajer polega jeszcze na tym, iz nr boczny 117 jest faktycznie do BK 117. wiec kalki w sumie są di niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Psar77 napisał:

Mam nadzieje, ze żartujesz, bo właśnie jestem pełen zachwytu po obejrzeniu ich najnowszego Bronco. Przypomniałem sobie, ze ktoś puścił info do netu, ze planują na 2022r rodzinę MiG-23/27 i stwierdziłem, ze jak wydadzą ją na takim poziomie jak ten Bronco i wcześniej rodzinę MiG-25 to dla mnie będzie to wydarzenie nadchodzącego roku pod względem modelarskim. Idą jak burza i myślę, ze wydawanie tych starych MiGow Zvezdy pod swoim szyldem to nie krok w tył tylko skok w zamierzchle czasy ...

Byloby milo, gdyby Bronco objawił się od nich i w 1:72, bo ten pokrak bardzo mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Psar77 napisał:

Na profilu fejsowym ICMu nie ma o tym nawet jednego słowa ...

Może działają w myśl przysłowia: Tisze jediesz, dalsze budiesz.

Nie tak jak niektóre firmy, które co tydzień ogłaszają kolejne hity: Wilgę, Biesa, Casę, a co z tego wynika, sami wiecie...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.