Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, RogerM napisał:

A skąd ta wiedza, że Stukas jest "tuż za rogiem" i od razu drugie pytanie - jaka wersja??? No widzisz, twoja analiza zapowiedzi Eduarda jest dosyć głęboka co tylko potwierdza, że chłopaki z Eduarda są mocno zapracowani...

Wystarczy zagladac na czeskie fora i edkowe miesieczniki. 
a co do zapracowania to tak od ladnych kilku lat im sie rozjezdzaja opowiesci z wykonaniami i dowozeniem w terminie obietnic. Dzisiaj o tym Kniaź na yt opowiadał używając ślicznie upapranego kucyka. Ale głównie grzeje teraz przepak  B-17 w 48 które pod gniota z prime będzie sprzedawał, bo jest ciśnienie u Amerykanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2024 o 00:33, Qz9 napisał:

Wystarczy zagladac na czeskie fora i edkowe miesieczniki. 
a co do zapracowania to tak od ladnych kilku lat im sie rozjezdzaja opowiesci z wykonaniami i dowozeniem w terminie obietnic. Dzisiaj o tym Kniaź na yt opowiadał używając ślicznie upapranego kucyka. Ale głównie grzeje teraz przepak  B-17 w 48 które pod gniota z prime będzie sprzedawał, bo jest ciśnienie u Amerykanów.

Tu chyba chca nabic kasy po tym jak wzrosla sprzedaz B-17 po obejrzeniu serialu Masters of the sky- to tylko moje podejrzenie 

Edytowane przez kzugaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Qz9 napisał:

To jest wlasnie ten gniot z prime , ciężko to obejrzeć 😞 

To jest serial Apple TV, na IMDB ma ocenę 7,9... a oglądało mi się go bardzo dobrze, więc chyba jednak nie taki gniot :) Jak widać kwestia gustu, podobnie jak w modelach - jeden lubi Tamiyę, inny Plastyka 😉 

A efekt jest taki, że temat B-17 stał się bardzo popularny i ma szanse przyciągnąć kilku młodych ludzi do modelarstwa. Więc nie ma tego (w niektórych ocenie) złego...

A z "nowościowych" ciekawostek - na jednym z jutubowych wywiadów, Valeriia z ICM zapowiedziała, że planują wydać w przyszłym roku HP Hampden. Ludzie prosili, ludziom będzie zaoferowane :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jakby ocena z IMDB była wyznacznikiem czegokolwiek… rzeczywiscie pomyliły mi sie serwisy, apple to z siebie wydaliło :) 

jak kos sobie cos po tym kupi to fajnie, ze zbuduje to jeszcze bardziej 😉

szkoda tylko, że znowu edek nie dowozi wieloletnich obietnic 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ludzie narzekaja na Apple TV. Ja znalazlem oferte 3 miesiace za darmo i obejrzalem caly serial plus material dodatkowy ok 1h gdzie Tom Hanks byl narratorem.

 

Fakt niektore ujecia czy motywy nie beda w 100% prawdziwe bo niestety w pelni sprawych fortec jest chyba 5 lub 6 na calym swiecie i nikt nie bedzie ryzykowal utraty takiego egzemplarza dla paru ujec do serialu.

 

Ale fakt do wielu ujec musieli zdudowac sobie kilka sekcji samolotu reszta to CGI wlasciwie kazde ujecie w powietrzu to CGI. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Albatros napisał:

Każda chyba dzisiejsza produkcja wojenna w dzisiejszych czasach wykorzystuje CGI, to normalne… jak mieli to kręcić, jak „Krzyżaków”? 

No ba...Z ostrą amunicją :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Albatros napisał:

Każda chyba dzisiejsza produkcja wojenna w dzisiejszych czasach wykorzystuje CGI, to normalne… jak mieli to kręcić, jak „Krzyżaków”? 

 

Jak "Bitwę o Anglię": trochę modeli, trochę makiet 1:1 a jak coś ma latać bierzesz od Hiszpana.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kopernik napisał:

Nie śledzę wątku o 48, ale taka zapowiedz wpadła mi w oko. 

1ansa.jpg

Było - strona 112 :nie_powiem:

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.