Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam bym dał i te 370, ale niech tam będzie owiewka takiej jakości jak w G.W.H. i niech będzie uzbrojenie (z odpowiednią ilością pylonów, a nie że na zasadzie "to sobie milliputem zategują").

 

W ogóle to dziwi mnie ta ich polityka cenowa, już widać, jak kijowo się ich Su-27/27UB/30MK rozchodzą i nic ich to nie nauczyło. I nie mówię tu tylko o Polsce, bo i w NL/BE/FR też słabo idą. Su-27 z HB w okazjonalnym rozchodził się w kilka dni, już w jednym sklepie druga dostawa była, a Su z KH ciągle wiszą z pierwszej (i to wcale nie za wielkiej).

 

Edytowane przez Tap-chan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część sklepów, tak jak np. plastmodel, ma podany dokładny stan magazynowy. Można wtedy obserwować, jak się często przygląda odpowiednim modelom. W plastmodelu taki Su-27UB przyszedł najpierw w ilości 4 sztuk i rozszedł się w 3-4 dni po cenie 280 pln. Przyszła większa paczka 24 sztuk i z tych 24 aż 12 rozeszło się w ~tydzień. Wtedy plastmodel podniósł cenę do 312 pln i od tamtej pory (już chyba ponad miesiąc) poszły tylko 4 sztuki. To daje pewien obraz gdzie jest jakaś sensowna granica.

 

W innych sklepach po prostu obserwujesz i wiesz, że pierwsze dostawy schodzą szybko. No i tak się składa, że seria Su od KH w żadnym sklepie nie rozeszła się nawet średnio, a nie sądzę, żeby nakupili po 50 sztuk na początek :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że rzucam okiem. Nie znam stanów wszystkich modeli, ale raczej kilku tych, które mnie interesują. Mam mocno ograniczony budżet w tym roku i z tego powodu muszę mocno przebierać i 50 razy się zastanowić zanim kupię :) Rodzina Su-27 to jedna z 3 najbardziej interesujących mnie konstrukcji, długo czekałem na te modele i się niestety zawiodłem.

 

Edytowane przez Tap-chan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kilku sklepach pokazały się zapowiedzi Su-57 Zvezdy, niby z premierą na początek grudnia. Ceny kształtują się w okolicach 130 złotych, więc jestem ciekaw co jest w środku.

Nadal trzeba czekać na jakiś inbox, ale na profilu FB Zvezdy, po tym jak wrzucili zdjęcia gotowego modelu, pojawiło się trochę krytycznych komentarzy odnośnie detali głównie spodu tej maszyny.

Żeby się tylko nie skończyło tak, że z tego modelu wyjdzie szrot.

Edytowane przez Mates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.