Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Solo napisał:

Tak na marginesie jeszcze: ten zestaw to typowa przedsprzedaż chińska, coś jak sprzedaż Su-27UB GWH - dostawa możliwa nawet w grudniu. Model jeszcze nie wydany a oni już sprzedają. Tzn. pieniądze chętnie wezmą od Ciebie już teraz, ale model dostaniesz jak będzie normalnie w sklepach.

Czyli lepiej poczekać na oficjalną sprzedaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mates napisał:

Ten Su-27UB mi sie na fejsie wyświetla, że jest już gdzies w Azji klejony. Wygląda to rewelacyjnie. Spasowanie perfekt.

A to dopiero próbne wypraski, bo podobno GWH wciąż nad formami prasuje i to co Haneto klei to nie jest finalny produkt.
Na mnie to wielkiego wrażenia nie robi, bo kto miał w ręku Su-35 GWH to wie że ich Su-27 będzie na tym samym poziomie.
Byle tylko zrobili wreszcie ten jednomiejscowy, bo ubecka wersja mało kogo obchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Tap-chan napisał:

A no ja planuję zrobić, jak tylko jakaś firma go wypuści :D

 

Ale łapiesz mnie za słówka ? Miałem właśnie na myśli firmę która wypuścić może chce nowego 29-go UB w 48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tazman79 napisał:

Miałem właśnie na myśli firmę która wypuścić może chce nowego 29-go UB w 48

Porzućcie wszelką nadzieję. Dobre MiGi-29 robi GWH i raczej szybko nikt nie zainwestuje w ten temat, a sam GWH o nowych wersjach 29tki w ogóle nie myśli (czy też tam nie mówi, łotewer). To coś jak z F-16D od Tamki - nie ma i pewnie długo nie będzie, a nikt w temat F-16 nie wejdzie bo jest przecież Tamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza tylko wymienić uchwyty do katapultowania się przy fotelach i wnętrze wygląda jak żywiczne ? Owiewka wygląda świetnie, goleń przedniego podwozia też niczego sobie. Co za czasy, że modele wtryskowe osiągnęły taki poziom, ale jak zawsze wszystko ma dwie strony, wszelkie żywice zostaną zapewne uwzględnione już w cenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto, cena z transportem do Polski to ok. 110 dolarów, czyli wyjdzie (mimo dość niskiego kursu dolara, bo ostatnio trochę staniał) przy płaceniu PayPalem co najmniej 420 zł, a dostawa może za 2 miesiące albo później. W międzyczasie model będzie w naszych sklepach i prawie na pewno taniej. Przerabiałem już takie preordery i wiem że z reguły są bardzo nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.