Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, filipsg napisał:

No tak, ledwo ucichły debaty co do słuszności ceny Wildcata, to teraz zacznie się wycenianie P-11... :D 

Ależ skąd.Moze kosztować nawet ponad dwieście złotych.Zawsze się znajdzie jakiś osioł który kupi.

Normalnie nie mogę doczekać aż model będzie dostępny.

 

Edytowane przez Xmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem??  20 letni przepak potrafi 3/4 tego kosztować, a jak już dorzucisz kawałek żywicy i blaszkę to klękajcie narody...

Pytanie czy model trafi pod strzechy zwykłych sklejaczy? 

Czy zostanie w kręgu wtajemniczonych?

No chyba że celem jest zagranica, generalnie życzę sukcesu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jo_Sh napisał:

dość drogo.

Jakie drogo?

Po 1: To świętość narodowa warta każdych pieniędzy.

Po 2: Trzeba dać firmie zarobić by miała na następne projekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jedenastka to co pryszcz?

4 minuty temu, Jo_Sh napisał:

Łoś w 1:48, wart przynajmniej 3 setek.

Nie szalej to samolot jak każdy inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Xmen napisał:

Ależ skąd.Moze kosztować nawet ponad dwieście złotych.Zawsze się znajdzie jakiś osioł który kupi.

Normalnie nie mogę doczekać aż model będzie dostępny.

Jak na osobę niezainteresowaną tematem okazujesz niezwykłą, niezdrową wręcz aktywność. Aż strach pomyśleć co będzie, jak gdzieś między synapsami błyśnie przemożne zainteresowanie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, MIRO napisał:

Jak na osobę niezainteresowaną tematem okazujesz niezwykłą, niezdrową wręcz aktywność. Aż strach pomyśleć co będzie, jak gdzieś między synapsami błyśnie przemożne zainteresowanie.

A skąd możesz to wiedzieć? Może akurat się skuszę tylko najpierw poczekam aż jakiś "mądrala" pokroi go na plasterki.Daleki za to jestem od podniecania się renderami.

Fakt skala nie moja ale kto wie.Jeszcze gdyby się pokazały kalki do jakichś fajnych malować.Może zmienię decyzję.

Po za tym zajmij się swoimi sprawami a nie tym co kupuję i w jakiej skali.

Edytowane przez Xmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś kupiłem PZL P11C z IBG za 157zł 😉 Niech będzie, a co mi tam, w 1/32 będzie się ładniej prezentował a i jakiś bardziej szczegółowy taki.  Mam nadzieję, że to dobry model.

Co do Army, cena 136zł jest normalną ceną jak za nowy produkt z blaszką i dobrym wykonaniem. Nie ma co płakać. Idziesz do biedy i zostawiasz 100pln za drobne zakupy! Że tak powiem inflacja... hula 😉

Ktoś pisał, że nie ma dobrych malowań P11. Malowań nie, ale np. 6 Kościuszkowska wymiata i dla takiego godła z boku warto postawić w witrynie (o ile się dobrze zlepi 😉 )

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MIRO napisał:

Jak na osobę niezainteresowaną tematem okazujesz niezwykłą, niezdrową wręcz aktywność. Aż strach pomyśleć co będzie, jak gdzieś między synapsami błyśnie przemożne zainteresowanie.

 

Przecież kolega Ochli nudzi i marudzi nie mając nic ciekawego do powiedzenia i tu i na forum niebieskim. Może go własny licznik postów jara? Po prostu próbuj go ignorować. Jako i większość czyni.

 

 

51 minut temu, Kola napisał:

A ja dziś kupiłem PZL P11C z IBG za 157zł 😉 Niech będzie, a co mi tam, w 1/32 będzie się ładniej prezentował a i jakiś bardziej szczegółowy taki.  Mam nadzieję, że to dobry model.

 

A gdzie Ci się taka sztuka udała?

Edytowane przez socjo1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, socjo1 napisał:

A gdzie Ci się taka sztuka udała?

A tutaj https://www.inbook.pl/plastikowy-model-do-sklejania-pzl-p-11c-polish-fighter-1-32-1440972, wziąłem dzieciakowi książkę i miałem przesyłkę za free.

Na Gandalfie też był w podobnej "promocji"

 

Pzdr. G

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, socjo1 napisał:

Może go własny licznik postów jara? 

Czep się swojego ogona i mają liczbą postów sobie głowy nie zawracaj.Skąd możesz wiedzieć co mnie jara?Nie znamy się osobiście (na szczęście) i  nic o mnie nie wiesz.Wyrazilem swoją opinię i tak was to " zabolało".To już teraz można pisać tylko chymny pochwalne  a nie można wyrazić swojego zdania?

Nie chodzi o marudzenie tylko o to że mogli wybrać ciekawszy temat.Jeszcze modelu nie ma a tu na widok renderów część mało orgazmu nie dostała.Zobaczymy co wyjdzie z form.Zeby nie było tak że ci co teraz pieją z zachwytu pierwsi nie pisali że to gniot nie wart tych pieniędzy.

6 godzin temu, Kola napisał:

Ktoś pisał, że nie ma dobrych malowań P11.

Ja napisałem.A są? Może rumuńskie w kamuflażu bo polskie to nudne jak flaki z olejem.

 

6 godzin temu, socjo1 napisał:

Po prostu próbuj go ignorować. Jako i większość czyni.

Możecie mnie ignorować tak jak i ja to czynię z większością na tym i sąsiednim forum.

Nie przejmuję się tym nic a nic.Wolę być ignorowany gdy napiszę to co uważam niż fałszywie klepać się po plecach i chwalić byle gnioty.

Ps.Na tym zakończę udział w tej dyskusji bo jeszcze trzeba mieć z kim dyskutować. 

Edytowane przez Xmen
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Xmen napisał:

Ja napisałem.A są? Może rumuńskie w kamuflażu bo polskie to nudne jak flaki z olejem.

 

 

Wiesz, to czy coś jest dla jednego ładne/nudne dla drugiego brzydkie, to sprawa indywidualna. Jeden lubi córkę, drugi teściową. (nie wiem czy zrozumiesz i ile tam wiosen Ci pykło...) A to jest jeszcze powiązane właśnie z wiekiem i etapem rozwoju emocjonalnego. Długo by tłumaczyć. 🙂

Ja widziałem modele P-11 tak ładnie zrobione, ze wiele kolorowych papug się chowa. Naprawdę, kwestia gustu. Ale dziękuję za komentarz i ogólnie fajnie że możemy sobie na tym forum pogadać 🙂

Pozdrowionka dla wszystkich!

EOT dla mnie.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mirage3 napisał:

Krzyki jakby AMK wydało kolejnego Tomcata... :jezyk:

Akurat nie ma z nami Solo no chyba że xmen to jego drugie oblicze. A może to Atlis w kolejnym wcieleniu

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kzugaj napisał:

Akurat nie ma z nami Solo no chyba że xmen to jego drugie oblicze. A może to Atlis w kolejnym wcieleniu

 Nie bój nic... Solo spirit is with us :cool: Teraz marudzi na ARC, że Hasegawa ma 3 nity na krzyż więcej więc jest lepsza... Niż Super Robal Menga.  A wracając do tematu pierwsze zajawki SH wyglądają nieźle chyba nową pozycja na liście "must have" :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.