Skocz do zawartości

Chudyhunter - Galerie


chudyhunter

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł czas na założenie własnego portfolio i zebranie całego ulepionego plastiku do kupy :)

Moją pierwszą dioramę wykonałem w 2009 r. Moja cała wiedza na temat modelarstwa była bardo uboga i jedyne co wiedziałem w tym temacie to to, że modele się skleja i maluje ? Powoli, z czasem było coraz lepiej, chyba :)

Rok 2009 - Polska 1944r. Bitwa pancerna pod Wołominem (1/35)

001.JPG

Rok 2010 - PzKpfw IV (1/35)

01.JPG

02.JPG

Rok 2011 - The Walking Dead (1/72)

01.JPG

Rok 2011 - Fontanna 1944 (1/35)

06.JPG

Rok 2014 i pierwsze pływadło :)U-Boot VII/C 41 Revell 1:14403.JPG

Rok 2017 - Od tego roku na dobre zagościły okręty

Rok 2018 - Richelieu - 1/700 Trumpeter

109.JPG

Rok 2018 - HMS Hood 1941 - 1/700 Trumpeter

G01.JPG

Rok 2018 - HMS Naiad 1940 - 1/700 Flyhawk

071.JPG

Rok 2019 - HMS Prince of Wales 1941 - 1/700 Flyhawk

prince_of_wales_001.JPG

Rok 2019 - IJN FUSO 1944 - 1/700 Aoshima

01.JPG

Rok 2019 - ORP Kujawiak 1942 - 1/700 IBG

ORP_Kujawiak_01.JPG

 

Edytowane przez chudyhunter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, push-up78 napisał:

No  i jest progresja i jak w temacie praktyka czyni miszcza.

Ważne że do przodu, powoli, ale do przodu :)

7 minut temu, Andrzej_LK napisał:

A był z Ciebie taki obiecujący "pancerniak" ? A tak na poważnie to klasa modele pływadeł, dla mnie jedne z najlepszych. Pozdrawiam.

Haha jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa w temacie pancerki :chytry: Może pod koniec przyszłego roku uda mi się za gościć w dziale pojazdów wojskowych :D A co do pływadeł, to faktycznie, takie najgorsze nie są :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Thalgonis napisał:

Chudy, ale ten tasak na zdjęciu „Fontanna 1944”, to chyba wziąłeś właśnie z walking deada :D:banan:  - nie pasuje rozmiarowo do tego szkopa ?

Wszystko jest w skali proszę Pana :) ale do tej pory zastanawiam się co mnie skłoniło do zrobienia takiej scenki :hmmm: :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 3 months later...
16 minut temu, Spotter napisał:

No, do końca tego roku zostało już niewiele czasu, więc mam nadzieję, że ci się uda. W końcu pływadło zakończyłeś, to możesz się teraz  zabrać za porządną pancerkę. 

Kurde, żeś wygrzebał...  Trzeba uważać co się mówi :haha:A na poważnie, to muszę skończyć to co na razie wierci mi dziurę w głowie i nie pozwala spać. Jak skończę dioramę Szczecina z Grafem, to zabiorę się za Cougara z Die Hard :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.