Skocz do zawartości

HMS Prince of Wales 1941 - 1/700 Flyhawk


chudyhunter

Rekomendowane odpowiedzi

Minął prawie rok od rozpoczęcia warsztatu, była walka z kolorami, ale w końcu udało się zakończyć prace. Początkowo plan był na osadzenie Księcia w wodzie, ale doszedłem do wniosku, że do póki nie zrobię wody, która mnie zadowoli, to wody nie będzie. Może kiedyś jeszcze pomyślę o tym by wrzucić go na wodę, ale to bardzo odległe plany, tak więc na razie będzie spoczywać na podstawce.

 

jvWxzi5.jpg

6QnfFWz.jpg

rwCdCtB.jpg

QT6FMdG.jpg

IYeXzau.jpg

UtPEd98.jpg

ujP4pou.jpg

9T6pFMz.jpg

qaEZbIH.jpg

QhvRQKl.jpg

lPIuEWx.jpg

 

Edytowane przez chudyhunter
rozdzielczość zdjęcia
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, chudyhunter napisał:

była walka z kolorami

Oj była... Ale teraz już nie powiesz ze kupiłeś szaro-beżowe buty.. Tylko że są w kolorze Ms4. A może jednak Ms3? :haha:

A Księciu petarda! Z resztą jak zwykle ostatnio. Gratki! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście zestaw kolorów Royal Navy firmy AK zrobił robotę. 

Zloty, zrobiłem to z nici elastycznej. Najpierw zrobiłem olinowanie poziome. Następnie na równe kawałki pociąłem olinowanie pionowe, które przykleiłem najpierw do modelu, a następnie do olinowania górnego. Po tym wszystkim przyszła pora to naciągnąć. Tutaj użyłem żarzącej się wykałaczki, którą przykładem pojedynczo do każdej pionowej nici by ją naciągnąć. Delikatna robota, dwa razy zrąbałem, ale się udało 

Monster3, umiejętności jakieś są, ale trzeba je stale rozwijać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co to dużo mówić, kolejny zajesty model Ci wyszedł. Z taką jakością i tempem budowy awansujesz na pierwszego speca od tych mikrusów. Szkoda trochę że te załoganty takie plaskawe, chyba czas sięgnąć do świnki i odwiedzić stronę braci za wschodniej granicy :haha:

Cieszy fakt że wkoncu coś się ryszyło w naszym dziale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bueno, mucho bueno Mariusz, wIncYJ nam takich CZeba, ku HFale CesarstFa :haha: Olej wodę, szkoda chować dobrą podwodną robotę. Myślę że spokojnie możesz przyjąć tytuł Cezara siedemsetki :wink: 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Merlin_PL napisał:

Wg mnie jedno do drugiego nie za bardzo pasuje

Jak dla mnie to właśnie ta minimalistyczny podstawka daje przyjemny kontrapunkt dla styranego kadłuba.  Poza tym jak inaczej chciałbyś pokazać ten kadłub?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genialny model. Wygląda na porządną 350-siątke. Fantastyczny malunek i detal. Bardzo realistyczny, i wyważony. Ja jestem oczarowany tym modelem. BRAWO.

Edytowane przez spiton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wielkie dzieki Panowie za miłe słowa! :piwo:

18 minut temu, zoltan1 napisał:

Radzę posłuchać opinii i zbudować coś dużego.Piękny model,patynka na poziomie mistrzowskim.

Co jakiś czas nachodzą mnie takie myśli, by zrobić coś w 350, ale już mam problem z postawieniem 700ek w mieszkaniu. Chyba trzeba dorobić więcej półek :D O pancernikach w 350ce mogę zapomniec, ale może zrobię coś mniejszego np. jakiś lekki krążownik albo niszczyciel. W każdym razie w najbliższym czasie nic większego nie przewiduje. Może jedynie Titanic 1/400 o którym wcześniej pisałem, ale ciężko mi powiedzieć kiedy powrócę do tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Cieszę się, że się upomniałem o zdjęcia bo model wygląda super :) Zestaw farb to był 

AK Royal Navy Camouflages 1 czy AK Royal Navy Camouflages 2? Kurde, widzę że oba i tak niedostępne w sklepach 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dudzio napisał:

Zestaw farb to był 

AK Royal Navy Camouflages 1 czy AK Royal Navy Camouflages 2? Kurde, widzę że oba i tak niedostępne w sklepach 😕

 

A Lifecolory mogą być ?

 

lc-1.jpg

 

lc-2.jpg

 

LC-CS34.jpg

 

Są dostępne w Martoli:

https://www.martola.com.pl/pl2681/produkty58939/royal_navy_wwii_eastern_approach_early_war_22ml_x_

https://www.martola.com.pl/pl2681/produkty58940/royal_navy_wwii_western_approach_late_war_22ml_x_6

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.