Jump to content

Szydercza Gała, od sasa do lasa ;-)

Recommended Posts

Widzę, że się "okrętowcy" po forum rozpływają i hurtowo "portfolia" zakładają. Czyżby Towarzysz Gała jakiś dekret ogłosił i pismem wydał do ogólnego zastosowani?  :haha:

od sasa do lasa 😉

Dosłownie,  bardzo szerokie CV. Im dalej w ten las tym bardziej ciekawie i gustownie. Podziwiam i "zazdraszczam" umiejętności :szampan1:

P.s Może byś tak "ziabę" podgonił albo "cyca" a  nie jakieś "skośne" kajaki lepisz :rozga:

• Haha 1
21 minut temu, Bartosz.B napisał:

Towarzysz nie miał z tym nic wspólnego to owce zajmują wszystkie internety bo im ciasno się robi w zagrodzie

Znaczy się REWOLUCJA! Ale gdzie Aurora? Kto strzelił pierwszy? :haha:

Tak coś czułem że ten Reksio z pieczątką nie wróży nic dobrego. Jakoś ta poza wydawała mi się znajoma :szczerbol:

a1JjKZE.jpg

:haha:

Edited by abtb
  • Haha 1

Aurora to nie, ale Diana to i owszem leży sobie i czeka :haha: Z tymi portfoliami to rzeczywiście oddolna inicjatywa, ale nasze cesarstFo absolutystyczne nie jest, także ten. W końcu coś trzeba w te śFiENta robić, a warsztat 2000 km od ręki... :wink: Żaba się kończy się, tylko fotek mi się od miesiąca nie chciało robić, a i Cycek ma już w pełni wypasowany kadłub, no i trzeba by usiąść do rysowania blaszki.....a tu zara Mutsuki......

Tam zaraz rozrzut Krzychu, coś trzeba od czasu do czasu zrobić innego, bo ile można tych długich projektów.....

Edited by Szydercza Gała
  • Like 1
11 godzin temu, abtb napisał:

Znaczy się REWOLUCJA! Ale gdzie Aurora? Kto strzelił pierwszy? :haha:

Tak coś czułem że ten Reksio z pieczątką nie wróży nic dobrego. Jakoś ta poza wydawała mi się znajoma :szczerbol:

a1JjKZE.jpg

No, uważaj! Bo jak to zobaczy pewien kolega z BP to znów będzie, że propagujesz ustrój... :szczerbol:

• Haha 1
12 godzin temu, Grzes napisał:

No, uważaj! Bo jak to zobaczy pewien kolega z BP to znów będzie, że propagujesz ustrój.

Nie strasz, nie strasz, bo jeszcze tu zawita i rozpocznie jakąś krucjatę :lajkonik:

16 godzin temu, Szydercza Gała napisał:

Żaba się kończy się,

:super:

Cycek ma już w pełni wypasowany kadłub,

:brawo:

tylko fotek mi się od miesiąca nie chciało robić,

LEŃ !!

:rozga:

• 3 months later...