Jump to content

IJN Heavy Cruiser Tone, 1:350, Tamiya

Super_Hans
 Share

Recommended Posts

Noo Pawle, powiem Ci że przeszedłeś daleka drogę w trakcie tego modelu. Nieważne że minęły ponad dwa lata. Ostatnio czytałem sobie początki tej relacji i powiem Ci że od popsikanego jakimiś glutami stateczka, do takiego okręta, w takim krótkim czasie.... SZACUN. Sznurki są obłędne, podobnie jak samoloty. Dłubanki i dorabianki też sa imponujące. Wszystko , co zaczynało się, jak wspomniałem glutami,  wyratowałeś i wyprowadziłeś w stopniu, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, prawdę mówiąc nie sądziłem że dasz radę zrobić to aż tak dobrze. Jak na model w trakcie którego dokonałeś takiego skoku, nierówności techniczne, wcale nie bija po oczach. Dział kadr przydzielił już nową załogę do  nowego okrętu flagowego CesarstFa... :wink:

parada1.gif

Specjalnie na cześć Twojego sukcesu, odbędzie się też okolicznościowa defilada Specjalnego Batalionu Gwardii Cesarskiej... :haha:

parada4.gif

Edited by Szydercza Gała
  • Like 1
  • Thanks 1

BANZAI! ⛩️   (w sumie to powinno wystarczyć za komentarz - brama Tori ma dość specyficzną symbolikę, która doskonale pasuje w tym przypadku. ? )

Wielkie gratulacje za ukończenie tak dużego modelu na takim poziomie! Świetnie zagrało cieniowanie na burtach, wszelkie detale, detaliki i detalątka widoczne praktycznie wszędzie oraz Olinowanie (wielkiej litery użyłem celowo). O samolotach już pisałem w oddzielnym wątku - dodam tylko, że to chyba najlepsze 350-ki jakie do tej pory przyszło mi oglądać. :szampan1:

Defilada  Specjalnego Batalionu Gwardii Cesarskiej powinna mieć spódniczki ze dwa razy krótsze! :D

Pozdrawiam, Marek 

• Thanks 1

Nie no, panowie... Dziękuję. 

Ale, że cesarz wypuścił z tej okazji specjalny batalion i to w białych kozaczkach, dla mnie? 

2036743140_giphy(1).gif.a19ab61b3777b5bcf27ce05ea9500437.gif

8 godzin temu, mikemc napisał:

. Z czego zrobiona jest podstawka

Takie podstawki i klosze do nich robi Akrylex w Gdyni. To jakiś akryl. 

6 godzin temu, Piotras napisał:

przyznaj się, Ty zacząłeś a brat skonczyl??

Haha.. To mi się skojarzyło z tym.. "KTO był w nocy u Marysi? - Brat... - Dziś brata nie będzie. Będę ja" 

• Haha 2

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...