Skocz do zawartości

Zadajemy pytania, dostajemy odpowiedź


DeX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Super Moderator
Panowie w kwestii zaginarek The Small Shop - warto ?

 

Cześć

Ja zdecydowanie polecam, mam ich zaginarkę 4" oraz Bending set z dodatkowymi rollerami oraz podkładkę do wycinania PE. Wszystko super działa - bardzo użyteczne narzędzia!

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Czy ktoś z Was miał do czynienia z klejeniem elementów klocków Bionicle, jeśli tak, to jaki klej najlepiej może wiązać te tworzywo lub czy w ogóle daje się wiązać?. Zastanawiam się nad kupnem bitzów Bionicle do wykorzystania jako elementy do scratchbuilidu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczace kalomanii do modelu F-16 w 1:48 Techmodu... Otoz po nasaczeniu woda i probie przeniesienia na model kalak jest tak cienka ze zwija sie odrazu jak zdejmie sie ja z papierowego podkladu... Czy mial juz ktos do czynienia z ta kalak i co mozna zrobic zeby sie nie zwijala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuję 2 fotele kubełkowe Momo Lesmo One w skali 1:32. Raczej nigdzie takich nie kupię, więc muszę zrobić je samemu. Czy ktoś z Was wie, jak i z czego mogę je wykonać? Próbowałem już ze styrenem, ale mi nie wychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za sto punktów, bo za każdym razem mam z tym problem - z czego najlepiej robić końcówki przewodów do świec zapłonowych w 1:24 osobowych? Są może gdzieś gotowce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do czy Ktoś z Szanownych "Lotników 72" się orientuje czy istnieją jakieś dodatki do Ła-7 (poza: Eduard 72430 Lavochkin La-7 Landing flaps), miałbym na myśli np. el. wyposażenia kabiny pilota?

Z góry dziękuję za ewentualną pomoc.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Siemka mam pytanie.

Jakimi farbami malujecie światła w modelach (ciężarowe) i osłonę przeciw słoneczną tak aby było przez nią widać?

Ja maluję transparentnymi. Producent dowolny, bo teraz, przypadkowo, każdy kolor mam od kogo innego. Humbrole to np. numery od 1320 do 1325. Spotkałem też opinie, że można zabarwić sidolux kawą, sokiem z buraków itp, i tym malować, ale nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Niestety nie mogę pomóc bardziej a to dlatego że pojazd za który mam zamiar się zabrać pochodzi z systemu bitewnego i nie ma konkretnego zestawu blaszek dla niego. Jedyne co mogę powiedzieć o tym pojeździe jest to że model jest w skali 1:46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam serdecznie.

 

Jaka firma i czy ewentualnie do dostania w Polsce produkuje kalkomanie do czołgów niemieckich w skali 1/35 biorących udział w kampanii wrześniowej? Np. do czołgów Panzer II A, B, C, Panzer III D, E, Panzer IV A, B, C?

 

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam farby Pactra i Italeri niestety dość mocno mi zgęstniały co polecacie do ich rozcieńczenia? Na forum jest dużo propozycji i sam nie wiem co wybrać, każda ma dedykowany thiner, ale może jest jakiś jeden uniwersalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.