Skocz do zawartości

Gaz Tiger M - 233115 1:35


orzechu500

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to wygląda jak wkładka do lampy pasuje idealnie do wnętrza klosza. Zobaczę jutro czy tak samo jest z lampami na dachu. Do lamp tylnych natomiast są takie specjalne chromowane podkładki którymi się podkleja miejsce w nadwoziu. Odblaski na chlapacze mają takie same. Muszę jeszcze zrozumieć przednie kierunkowskazy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, bulik58 said:

Do chwili obecnej bylem pewien ze wkleja sie je bez szkiel z modelu , gdyz jest zaznaczone cos co przypomina szklo reflektora , wrzuc na YT moze tam znadziesz odpowiedz.

1608099999_(0000001(1)LensesandtailightsforSTSTiger(Meng).thumb.jpg.fc3b77fbe113cdb044ceea5120a8921d.jpg

Na yt licho z ich produktami, to samo na różnych forach. Nic to, pokombinuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, orzechu500 napisał:

O kurczę, wyglądają jak klosze rajdowek z lat 80tych. One są wklejone do środka czy na wierzchu? Pokazesz zbliżenie?

Właśnie niedawno uświadomiłem sobie że zrypałem robotę i nakleiłem je zamiast świateł. A to trzeba było podpiłować oryginalne światła o te klosze i nakleić to. Niestety chyba wszystkie skp co w domyśle mają być białe(?) stają się żółte... A takie kurde nie są więc wg mnie nie warto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, orzechu500 napisał:

O kurczę, wyglądają jak klosze rajdowek z lat 80tych. One są wklejone do środka czy na wierzchu? Pokazesz zbliżenie?

Ja je wklejałem na wierzch. No w środek nie wkleisz bo nie ma jak. A nawet jakbyś wkleił to kiepsko by to wyglądało. Czytałem na ruskim forum że lakierowanie nic nie da... Taki urok żywicy i tyle. U mnie w matv można powiedzieć że zżółkły od pustyni 😈 ale w w gazie ciężko będzie komuś taki kit wcisnąć 😂 a Bulik żeby to naprawić to skalpelem nie wiem czy by nie tylko trzeba było równiutkiego nacięcia na żywicy z blaszka. Po czyścić ją i dać samemu np kropelkę żywicy epoksydowej do odlewania np wisiorków i innych pierdół damskiej biżuterii. Ale ile zachodu z tym że tylko dla masochistów 😂😂😂 

Edytowane przez SnajperTBG
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały off top. Co do skuteczności prawdziwego gaza. Fotka z dzisiaj. A pamiętam jak kleilem swoją zvezde i oglądałem na yt program o gazie jaki to on nie jest zarabisty, ma liczne systemy w tym cpk itd...    Jak Ci tam budowa idzie? 

Screenshot_20220224-145101.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, bulik58 napisał:

Tak sobie to wmawiali ze sami w to uwierzyli . Mam nadzieje ze takich widokow bedzie wiecej.

Każdy sprzęt można zniszczyć- nawet abramsa. A to jest forum modelarskie, więc klejmy modele, politykę zostawmy na inne okazje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/24/2022 at 6:44 PM, SnajperTBG said:

Taki mały off top. Co do skuteczności prawdziwego gaza. Fotka z dzisiaj. A pamiętam jak kleilem swoją zvezde i oglądałem na yt program o gazie jaki to on nie jest zarabisty, ma liczne systemy w tym cpk itd...    Jak Ci tam budowa idzie? 

Screenshot_20220224-145101.png

 

Chwila przedstoju w budowie. Czekałem na SKP a potem kilka dni ferii z synem które poświęciliśmy na jego model - walker bulldog + podstawka. Starałem się raczej służyć za "trzecią rękę" i konsultanta, ale pewnych rzeczy nie umie jeszcze zrobić wiec bardziej aktywnie mu pomagałem w czynnościach gdzie mógłby sobie zrobić krzywdę. Oznacza to, że do aerografu wjechała pactra, one shot i vallejo = gwałt na aero i dwa kwadranswe drobiazgowego czyszczenia 😕

 

 

 

16458775222363281544609978070511.jpg

Edytowane przez orzechu500
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wszystkie dzisiejsze pracę sprowadzają się do zamknięcia i zamaskowania budy do malowania. Wkleiłem wieże i pierścień mocujacacy, osłony pod progami oraz zaszpachlowalem połączenia, wkleiłem również drzwi na płyń do maskowania i przednie szyby. Pierwotnie nie chciałem wklejać tych szyb i wymaskowac wszystko od środka ale taśmą poderwie kalki na wnętrzu także są wklejone na stałe. Za chwilę żmudne maskowanie oszklen i podwozia....

16458805122275837681860969977955.jpg

16458805361659205024977646432937.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Lipstein napisał:

Zrób spalonego, na szczęście masz dużo przykładów w TV

Myślę że lepiej takiego porzuconego z powodu braku paliwa :szczerbol:  z pootwieranymi wszystkimi drzwiami i dużą ilością rozmaitych porozwalanych wokół śmieci i gratów:mrgreen: .Pozdr. A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.