Skocz do zawartości

Arma Hobby - zapowiedzi i nowości lotnicze


Roland_Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Albatros napisał:

bo nie chce robić niszowych i nieopłacalnych tematów typu Iskra czy inny Łoś 😉 

Akurat Iskrę to Arma zrobiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Albatros napisał:


Polska firma, która z powodzeniem zaistniała na rynkach zagranicznych, której produkty śmiało konkurują z firmami zagranicznymi, a niektóre wręcz dorównują najlepszym to chyba jest powód do dumy 😉 firma robi swoje i zdobywa rynek zagraniczny, mimo tego że w rodzimym kraju modelarze zamiast się z tego cieszyć i wspierać, to najeżdżają na nią na forach bo nie chce robić niszowych i nieopłacalnych tematów typu Iskra czy inny Łoś 😉 

Najśmieszniejsze jest właśnie to, że Arma robiła lub/i robi "niszowe i nieopłacalne tematy" (Iskra to akurat nie najlepszy przykład ale wiadomo o co chodzi 😉).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Albatros napisał:

Ale zawsze coś robi nie tak, jakby chciało polskie forum 😄 

Polskie forum to by się mogło wziąć za klejenie modeli bo nowych galerii jak na lekarstwo.:lajkonik:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, KFS-miniatures napisał:

..no właśnie przejrzałem twój dorobek w tym względzie, i owszem, masz rację. Jak na lekarstwo..

Jest wielu lepszych ode mnie że o tych co dużo piszą a nic nie pokazują nie wspomnę.

Nie wiem czy 80 galerii przez osiem lat to tak mało.

Edytowane przez Xmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Xmen napisał:

Nie wiem czy 80 galerii przez osiem lat to tak mało.

 

Po pierwsze, pisałeś o 'nowych galeriach'. A po drugie to, prawdę mówiąc, nie wiem jaki jest pułap pozwalający na dyktowanie ludziom jak mają pożytkować swój wolny czas. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Albatros napisał:


Polska firma, która z powodzeniem zaistniała na rynkach zagranicznych, której produkty śmiało konkurują z firmami zagranicznymi, a niektóre wręcz dorównują najlepszym to chyba jest powód do dumy 😉 firma robi swoje i zdobywa rynek zagraniczny, mimo tego że w rodzimym kraju modelarze zamiast się z tego cieszyć i wspierać, to najeżdżają na nią na forach bo nie chce robić niszowych i nieopłacalnych tematów typu Iskra czy inny Łoś 😉 

To niech Arma jeszcze konkuruję Ceną bo dla Polaków najdrożej i lepiej cenowo wychodzi Eduard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, DamianosPL napisał:

To niech Arma jeszcze konkuruję Ceną bo dla Polaków najdrożej i lepiej cenowo wychodzi Eduard.

Cenowo, jakościowo i tematycznie. W każdym aspekcie.

 

Edytowane przez Jostein
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pepociufakers napisał:

image.thumb.jpeg.fc1c948dd4e778fc9f47fd696e135f4c.jpeg

https://x.com/ModelArtInc/status/1844572143012749517

 

Fani biało czerwonej powinni być zadowoleni bo

sa biało czerwone oznaczenia;)

Śmiechy, śmiechy, a czy ktoś wie, że te biało-czerwone oznaczenia są stosowane przez jedną z polskich służb? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, TM48 napisał:

 

 

1354283600_by_krzys_500.jpg

To jest reakcja naszych slowianskich modelarzy na ten tekst: Ale to dopiero początek – już w listopadzie zapowiem kolejny, zupełnie nowy model w skali 1/72, który będzie dostępny w grudniu. Wkraczamy na pełnych obrotach z nową serią modeli w skalach 1/72 i 1/48.

Fakt, ze 2 lata nic nowego nie pojawilo sie  w 1/72 nie swiadczy o tym, ze AH nie pracowala nad nowymi zestawami. Maja sporo gotowych projektow, ktorych z roznych powodow nie mogli zrealizowac. Sa na dobrej drodze, zeby wreszcie je wypuscic. Ja o Oscarze slyszalem plotki juz ponad 3 lata temu. Jesli nowa narzedziownie bedzie sie ogarniac tak jak w planach, to zrealizuja wreszcie swoj dawny cel produkowania 4 calkiem nowych zestawow na rok. Oczywiscie mainstreamowych, z czasow DWS. I nie beda sie mocno ogladac na to, ze inni juz te tematy zrobili. Ja bym chcial jakiegos dwuplata. Najbardziej Hawker Fury, bo z moim hurricanowym zboczeniem konweniuje. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.