Skocz do zawartości

Arma Hobby - zapowiedzi i nowości lotnicze


Roland_Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, barszczo napisał:

 

 

"

We will show test sprues, decals and other elements of a model kit of a classic US World War II fighter in 1/48 scale.

P 40 B/C

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczyna mnie to nic nie interesować. Arma Hobby rozmawia tylko po angielsku, Nawet namawiają na kupno nowych modeli po angielsku. Polski klient sie nie liczy.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maxy napisał:

Nawet namawiają na kupno nowych modeli po angielsku. Polski klient sie nie liczy.

Może wzięli przykład z Kagero które też wysyła powiadomienia po angielsku.:hmmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Maxy napisał:

Powoli zaczyna mnie to nic nie interesować. Arma Hobby rozmawia tylko po angielsku, Nawet namawiają na kupno nowych modeli po angielsku. Polski klient sie nie liczy.

Jak doszedłeś do tego niesamowitego wniosku? Nie piszą także po japońsku, włosku czy hiszpańsku, podążając za Twoją "logiką" klienci z w/w krajów też się pewnie nie liczą.

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Bo polski producent modeli ma mieć ofertę modeli tylko polskich maszyn oferowaną wyłącznie po polsku tylko polskiemu klientowi... no czego nie rozumisz :szczerbol:

Dobrze, że jednak producenci nie idą tym tokiem rozumowania i nie ograniczają się z ofertą wyłącznie do podwórka, na którym mają siedzibę :) 

Edytowane przez Wojtu204
Zmiana emotki w pierwszym zdaniu - niektóre nie wyświetlają się poprawnie, przez co gubi się jego ironiczny wydźwięk.
  • Like 3
  • Haha 1
  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RogerM napisał:

nie skreślałbym też Airacobry i Hellcata no i ... Buffalo.

No właśnie coś mi ten Buffalo ostatnio nad głowa lata..., fajny temat poczynając od Dalekiego Wschodu, poprzez Kretę i Afrykę, aż po Finlandię. Fajnie by było :D .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Wojtu204 napisał:

Bo polski producent modeli ma mieć ofertę modeli tylko polskich maszyn oferowaną wyłącznie po polsku tylko polskiemu klientowi... no czego nie rozumisz :szczerbol:

Uzupełnijmy, bo nie ma tak prosto, jak piszesz. Modele nie mogą być za drogie, tak góra do 30 złotych jakoś przełkniemy. Nie mogą być za proste ale i nie za skomplikowane. Nie za wiele części, ale i nie za mało, bo wówczas wiadomo,  jest to nie modelarstwo, ale - poligrafia. I nie daj Bóg, jak producent dołączy oznakowanie niemieckie (zdobyczne itd.), bo wtedy wiadomo że to wredne naplucie w twarz polskiego modelarza. A w ogóle, to najlepsze modele robi Mistercraft i basta!

Edytowane przez socjo1
  • Like 5
  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
9 godzin temu, barszczo napisał:

"New Kit Anouncement on Babaryba

We will show test sprues, decals and other elements of a model kit of a classic US World War II fighter in 1/48 scale. Immediately after the “Babaryba” Festival, we will start preparing its pre-order, and in mid-June, the kit will be available.

„Najbardziej to Mustanga z Allisonem bym chciał kupić!”

Edytowane przez Bedrzich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Jak już kiedyś wspomniałem, że AH może zrezygnować z wydania P-51D bo przy swojej polityce nie mają najmniejszych szans konkurować z Eduardem. Jak niby mieliby wytłumaczyć fakt, że za jednego ich kucyka można mieć prawie duala profi od Edka?

Z drugiej strony, jakby obniżyli cenę, to jakby to wyglądało odnośnie ich innych modeli, jedna nowość może być znacząco tańsza, a reszta cen nadal kosmos?

P-51D od AH raczej prędko nie zobaczymy.

Edytowane przez arhtus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, arhtus napisał:

P-51D od AH raczej prędko nie zobaczymy.

Szybko zleci. Ja jestem dobrej myśli i bardzo mnie ciekawi konfrontacja dwóch najlepszych kucyków w 1/72. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem tej konfrontacji bardzo ciekaw, ale tylko dlatego, ze chciałem zobaczyć jak AH się zachowa w tej sytuacji. 

Czego oczekujesz pod względem konfrontacji tych dwóch modeli? Obydwa będę na bardzo wysokim poziomie z jakimiś mniejszymi zaletami w jedną i w drugą stronę, ale pod względem ceny i jakiś dodatków Edek będzie bezkonkurencyjny dla AH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.