Skocz do zawartości

Answer - zapowiedzi i recenzje


kopernik

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, giberes napisał:

Jakoś tak narzekacie na tego Answera,

Tu to jest tylko przedszkole i łapanie wprawy.

Jak to przejdziesz, możesz iść do tematu dla zaprawionych zawodowców, czyli do tematu o modelach Army.

Edytowane przez Grzes
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kopernik napisał:

 kalki ( Techmod,  niemiłosiernie się błyszczą )

Można spytać, czy to coś złego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, giberes napisał:

Jakoś tak narzekacie na tego Answera, a drukarza AoT kupujecie bezkrytycznie, bo dobrze że jest. Przecież to też dobrze, że Casa jest. Trudno Wam dogodzić, a zrozumieć Was jeszcze trudniej. :wojo:

 

Temat jest chyba bardziej złożony. W przypadku Answera frustrację powodują 2 rzeczy:

- z jednej strony projekty są niegłupie ALE strasznie "poszatkowane" = dużo drobnych części

a jednocześnie

- z drugiej strony odlewy są FATALNEJ jakości i oczyszczenie dziesiątek elementów i próba ich spasowania (a czasami naprawdę nie wiadomo gdzie nadlewka a gdzie część) zajmuje strasznie dużo czasu (tak, sklejam Amodele - tam jest łatwiej)

Gdyby modele były mniej "poszatkowane" (mniejszy wkład czasu na czyszczenie) a najlepiej odlane z wyższą jakością to i narzekań byłoby mniej :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kon_Bar napisał:

 

Temat jest chyba bardziej złożony. W przypadku Answera frustrację powodują 2 rzeczy:

- z jednej strony projekty są niegłupie ALE strasznie "poszatkowane" = dużo drobnych części

a jednocześnie

- z drugiej strony odlewy są FATALNEJ jakości i oczyszczenie dziesiątek elementów i próba ich spasowania (a czasami naprawdę nie wiadomo gdzie nadlewka a gdzie część) zajmuje strasznie dużo czasu (tak, sklejam Amodele - tam jest łatwiej)

Gdyby modele były mniej "poszatkowane" (mniejszy wkład czasu na czyszczenie) a najlepiej odlane z wyższą jakością to i narzekań byłoby mniej :)

No coś Ty 😄 w sąsiednim wątku masz modele z drugiego bieguna jakości -  wydane na bardzo wysokim poziomie od Arma Hobby, ze znakomitym detalem, bez nadlewek, dobrze opracowane i narzekań jest jeszcze więcej 😄

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, socjo1 napisał:

Można spytać, czy to coś złego?

Pytać zawsze można. Czy coś złego ? Nie wiem, podzieliłem się swoim spostrzeżeniem. Ja tak błyszczących nie lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kopernik napisał:

Pytać zawsze można. Czy coś złego ? Nie wiem, podzieliłem się swoim spostrzeżeniem. Ja tak błyszczących nie lubię.

A w czym Ci to przeszkadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, żeby trochę waleriany do dyskusji wprowadzić.

Malowania w Sokole W-3RL będą (prawdopodobnie) takie jak w skali 1:48, czyli:

Przechwytywanie.JPG.8d8325aa8aa6c25a77425003c5075bcf.JPG

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.