Skocz do zawartości

Aerograf


Piots

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

2 ml to całkiem spory zbiorniczek.

Może grubo kładziesz farbę, to Ci szubo schodzi.

 

Więcej niż na 2 ml rzadko ładuję do aero. Chodziło mi raczej o wygodę mieszania w tym 5 ml i mniejsze ryzyko wychlapania farby podczas malowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Kupić aerograf z dyszą 0,4mm albo większą za 50zl.

 

Znalazłem też coś takiego.

http://www.ebay.com/itm/AirBrush-Compressor-Air-brush-Kit-0-5mm-120cc-Spray-Tattoo-Nail-Art-Paint-Gun-N/252442723043?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D2%26asc%3D39240%26meid%3Dd34ecf10b53f44e6942fc5924da4a6e0%26pid%3D100005%26rk%3D1%26rkt%3D5%26sd%3D361597305367

Względem oryginału, to chyba brakuje dyszy do okrągłego natrysku(ale jest ta fajniejsza), iglica jest niepotrzebnie ostro zakończona oraz w zestawie masz duży pojemnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Następna śmiesznie tania piwata.

Sam sobie odpowiedz jakiej jakości należy się po niej spodziewać biorąc pod uwagę koszt wyprodukowania, sprzedaży, dostawy.

 

Ja kupiłem sobie za dwadzieścia parę zł ostatnio bateryjny pilnik do paznokci - eksperyment o wątpliwej wartości.

Lepiej było wino kupić za tą kasę albo coś zjeść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Wszystkie posty i tematy założone i pisane przez Atlisa zostały usunięte na jego prośbę, po tym jak odszedł z forum.

Tylko pytanie do administracji: dlaczego?

Moim zdaniem każdy uczestnik forum powinien przyjąć do wiadomości, że jego posty zostają nawet jak odchodzi z forum.

Atlis był bardzo aktywny i teraz pozostawały "dziurawe" wątki których sens się całkowicie stracił.

To tak jakby np. Revell sprzedawał modele bez jednej wypraski, bo pracownik który je wykonywał zwolnił się i zażądał ich usunięcia z pudełek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie do administracji: dlaczego?

To co administracja może oraz nie może robić z twoimi postami jest zawarte w regulaminie który jest rodzajem umowy. Regulamin mówi jawnie, że możemy starać się o usunięcie naszych postów z forum.

 

To tak jakby np. Revell sprzedawał modele bez jednej wypraski, bo pracownik który je wykonywał zwolnił się i zażądał ich usunięcia z pudełek.

Nie ważne czy to forum, czy praca. Umów trzeba dotrzymywać, a skoro miałby taki pracownik podane w umówie, że matryce które wykonał należą prawnie do jego włącznie z samym krztałtem, to byłoby tak jak napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Regulamin mówi jawnie, że możemy starać się o usunięcie naszych postów z forum.

Wiem, ale regulamin tworzyli ludzie i ludzie mogą go zmienić. Według mnie to jest bezsensowne, żeby rozwalać wątki forum bo ktoś się na nas obraził i zabiera zabawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś będzie chciał żeby jego posty usunąć, a administracja się nie zgodzi, zawsze można podmienić zdjęcia w tych postach (na takie, po których administracja sama szybko te posty usunie ), albo je usunąć.

Wtedy takie tematy/posty także tracą sens.

Lepiej po prostu nie dopuszczać do sytuacji, gdy ktoś chce odejść z forum wraz ze swoim "dobytkiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.