Skocz do zawartości

MiG-29M 1:48 GWH


Marcinej

Rekomendowane odpowiedzi

Ślicznie wyszedł, jak to już zauważył powyżej kolega kelly9mm - subtelnie. Przednia goleń ucieka lekko w prawo (patrząc od przodu), czy to tylko złudzenie?

Tak czy inaczej 👍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Rafał B napisał:

Ślicznie wyszedł, jak to już zauważył powyżej kolega kelly9mm - subtelnie. Przednia goleń ucieka lekko w prawo (patrząc od przodu), czy to tylko złudzenie?

Tak czy inaczej 👍

No coś tam delikatnie uciekło… ustawione pod wodzidło :)

Edytowane przez Marcinej
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kelly9mm napisał:

Smakowity, bardzo subtelnie pomalowany. Przydałby się nieco ostrzejsze zdjęcia, żeby się lepiej tym cackiem podelektować. 
Dobra robota!

 

pozdrawiam,

Marcin 

Po Inowrocławiu wstawię fotki detali, zabrakło czasu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2024 o 07:43, kelly9mm napisał:

Smakowity, bardzo subtelnie pomalowany.

Tak, świetne subtelne wykończenie to chyba to co najbardziej rzuca się w oczy. Piękny model 👍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jak najbardziej super zrobiony, malowanie, brudzenia itd ale... No właśnie jest jed o ale dotyczące dysz, zestawów GWH, może nie grzeszą subtelnością ale mają prawidłową średnicę, odpowiadającą samolotowi ma postoju, niestety Reskit-owskie dysze odpowiadają średnicą pracującym silnikom niestety....

uid_9156b603113e4440bd9d835a8ab40048_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720.thumb.jpg.e479ddba8a88dd8fe6fbeaf47969db79.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tazman79 napisał:

Model jak najbardziej super zrobiony, malowanie, brudzenia itd ale... No właśnie jest jed o ale dotyczące dysz, zestawów GWH, może nie grzeszą subtelnością ale mają prawidłową średnicę, odpowiadającą samolotowi ma postoju, niestety Reskit-owskie dysze odpowiadają średnicą pracującym silnikom niestety....

uid_9156b603113e4440bd9d835a8ab40048_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720.thumb.jpg.e479ddba8a88dd8fe6fbeaf47969db79.jpg

Tego nie wiedziałem. Słuszna uwaga :) Tych „ale” w modelu jeszcze kilka jest, ale sam nic nie powiem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, iceman napisał:

Wystawiłeś go w Inowrocławiu? Bardzo fajna praca. Podoba się👏

Zgadza się, był w Ino :) nieskromnie pochwalę się, że zdobył nawet wyróżnienie :D W tym roku planuje jeszcze wypad do Stalowej Woli i Dęblina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje tak delikatnego malowania i subtelnego brudzingu dawno nie widziałem .

Bardzo ładny model . Gratuluję również wyróżnienia  . Pozdrawiam Mirek .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
11 godzin temu, Lunch896tearful napisał:

Piekny model, moglbys napisac jakich numerow farb uzyles? z gory dzieki


Dobierałem z Gunze C po numerach FS, wyszło C306 i C308 na plamy kamo. Ale nie do końca byłem zadowolony i wyszło jak zwykle u mnie, robiłem poprawki „na oko”. 
 

IMG_4828.jpeg

Edytowane przez Marcinej
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Świetnie się prezentuje! 👌

Mógłbyś udzielić mi informacji co do konwersji do wersji M? Mam w składzie MiG'a od GWH i zastanawiam się właśnie czy nie ruszyć tematu polskiej 29'tki, wersja M byłaby mile widziana na mojej półce ale nie wiem dokładnie co trzeba przerobić/dorobić/dokupić 😉

 

Pozdrawiam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.