Skocz do zawartości

S-3B Viking Italeri 1:48


p_bladek

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam moja interpretację samolotu S-3B Viking wykonaną za pomocą modelu Italeri, zestawu składania skrzydeł Paragon Design, kokpit Pavla, i blaszki Eduarda. Luki elektroniki robione od podstaw. Poprawione stateczniki poziome do ułożenia na postoju. Poprawione oświetlenie. Światła do lotu w szyku pomalowane fluorescencyjną farba

 

 

 

IMG_20150804_114242_zps8bsu8ulu.jpg

 

IMG_20150804_114207_zpswr5iq7gv.jpg

 

DSC_7557_zpsrepnj92u.jpg

 

DSC_7558_zps8tjdt62n.jpg

 

DSC_7559_zpsifnypsn3.jpg

 

DSC_7561_zpso5kahj9s.jpg

 

DSC_7560_zps6izcqvgl.jpg

 

DSC_7562_zpslsgeg7n3.jpg

 

DSC_7563_zpsyowszbxe.jpg

 

DSC_7565_zpszdk6bmps.jpg

 

DSC_7564_zpsbav56ewp.jpg

 

DSC_7574_zpswcdkfpnn.jpg

 

DSC_7573_zpsjil7ptyy.jpg

 

DSC_7572_zps3fh3u9ig.jpg

 

DSC_7571_zps5h8jxjgv.jpg

 

DSC_7570_zpso6gzc7g7.jpg

 

DSC_7568_zpstjt5vrvr.jpg

 

DSC_7577_zpstm4b1m20.jpg

 

DSC_7575_zpstcr4wgji.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najpiękniej pomalowanych modeli jakie miałem okazję oglądać.

Brudzenie subtelne ale niezwykle realistyczne, przykładem niech będzie jasne pole wokół gwiazdy na boku kadłuba.

Bez fajerwerków malarskich, ale to wszystko jest takie przemyślane, wyważone. Przepiękny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, fajnie że się podoba. Wycieraczki, cóż, pocieniłem je i tak o 1/3 i myślałem, że będzie dobrze. Zdjęcia napewno to "piętnują".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając te wszystkie pytania o spasowanie itp, odnoszę wrażenie, że generalnie "jest" strach przed szpachlowaniem. Zupełnie tego nie rozumiem. Również nie uważam żeby do F-14 Hasy było potrzebne jakoś przesadnie dużo szpachli.

Model mi się podoba p_bladku. Gicior!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając te wszystkie pytania o spasowanie itp, odnoszę wrażenie, że generalnie "jest" strach przed szpachlowaniem. Zupełnie tego nie rozumiem. Również nie uważam żeby do F-14 Hasy było potrzebne jakoś przesadnie dużo szpachli.

Model mi się podoba p_bladku. Gicior!

To może nie o tyle że strach tylko o ilosc pracy, której i tak nikt nie doceni. Demon z AZmodel np. nie trzymał geometri miedzy przodem a tyłem, korekcja= tony szpachli na tamten czas, a teraz wydał go hobbyboss. Cała praca psu na bude bo i tak wyglądac będzie gorzej niz HB. Korekcja wlotów i Poszpachlowanie ich w F-14 od Hase, tak aby były poprawnie to też trochę szpachli. Przejście gondoli silników, Przejście przodu kadłuba -tył też troche pójdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , ładnie wyszło zmyliły mnie przesiąknięcia które powstały pewnie przy utrwalaniu pasteli .

A czy F14 z HB jest dobry ? pytam z niewiedzy a mam zamiar zakupić i mam dylemat czy HB czy Hasegawa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.