Skocz do zawartości

[G]Staliniec z instalacją gazową Trumpeter 1/35 Lz models


bożo wpożo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by był konkurs model, tygodnia, czy miesiąca, to bym od razu nominował. Aczkolwiek niektóre zdjęcia w warsztacie były odrobinę lepsze. Mega dopracowany model w każdym calu. Bardzo mi się Twoje modele podobają. I oprócz samego modelarskiego rzemiosła, masz zmysł do wybierania bardzo fajnych tematów. ! Każdy twój kolejny model to przebój. Gratuluje. Będzie sesja w naturalnym oświetleniu, z naturalnym niebem w tle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, ta galeria przypomina ze czas zmienic fotke na glownej... Wielkie brawa a wrecz owacje na stojaco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mój bożo, ale w pożo! Model dał Ci piękne pole do popisu i wykorzystałeś je w 100% Jedyny maleńki drobiazg, który na odpowiednich zdjęciach mógłby sugerować modelowość pojazdu, to szkiełka reflektorów. Poza tym - jak żyw - ruski, siermiężny ciągnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby wpożo bożo ale pakt z diabłem musiał podpisać bo niemożliwe jest tak robić modele. Ba....modele...pewnie LuisCyfer zmniejszył mu prawdziwy ciągnik.

Zbanować go

 

Tak serio.

 

Super praca ,wielkie gratulacje. Czekam aż model będę znajdować w internecie np na profilu AK Interactive i Mig'a i wielu innych.

 

 

Mam prośbę....dałoby radę jakieś foto czarno-białe zrobić jak to to wyglądałoby w epoce.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim za tak dobre słowa i cieszę się , że "bimbrownia" się podoba

 

ale aż się prosi o podstawkę.

 

zalecam podstawkę.

 

Ja myślę , że on wręcz żąda podstawki ! Takąż już wystrugałem , ale nie byłem zbyt kreatywny i jest to kawałek zapigmentowanego bruku . Ani ich robić nie umiem , ani chyba nie lubię , wiec podstawka dla mnie to kara

 

Będzie sesja w naturalnym oświetleniu, z naturalnym niebem w tle ?

 

Chętnie bym popróbował , ale to dla mnie zbyt duże przedsięwzięcie w obecnej chwili i najbliższym czasie .... Robota , wózek , pieluchy , wanienki , kompanie , usypianie i takie tam tym podobne czynności

 

Bożo, możesz przypomnieć, jakiego aparatu używasz i jak robisz zdjęcia?

 

Co do zdjęć - tak jak już gdzieś pisałem ale znaleźć nie mogę :

 

-Dwie żarówki 5500 czegoś tam

-Arkusz białego brystolu

-Aparat (nic szczególnego) Nikon V1 na statywie z ustawionym trybem ekspozycji na 0,7 cokolwiek to znaczy

 

warsztat1_zps930273d5.jpg

 

Czas za następnego pokraka się zabierać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.