Skocz do zawartości

A-10A Thunderbolt II 1/48 Italeri


Nużek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 393
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ręce po prostu opadają...

Tak, masz rację, to według ciebie znaczy, że w fabryce chromują działko A-10.

Pewnie mu też montują skórzaną tapicerkę i woskują opony, żeby ładnie błyszczały się na zdjęciach.

I pomyśleć, że to wszystko wydedukowałeś z mojego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce po prostu opadają...

Tak, masz rację, to według ciebie znaczy, że w fabryce chromują działko A-10.

Pewnie mu też montują skórzaną tapicerkę i woskują opony, żeby ładnie błyszczały się na zdjęciach.

I pomyśleć, że to wszystko wydedukowałeś z mojego posta.

 

 

Nakręcasz się zupełnie niepotrzebnie. Stwierdziłeś, że jak "prosto z fabryki" to może mieć działko chromowane... Zapytałem, czy twoim zdaniem w fabryce chromują te działka? Odpowiedziałeś, że nie... Z kim teraz dyskutujesz? Z samym sobą?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie chromuje się ale po prostu jest to jakaś blacha nierdzewna/chromowana/tzw "kwasówka?" czy coś takiego i wygląda to jak by było chromowane. Ale nie ważne, umazałem jeszcze ten drobiazg.

 

 

Zamów sobie ten specyfik i będzie w sam raz ... Nawet nie będziesz malował ....

 

 

http://master-model.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=garden_flypage.tpl&product_id=263&category_id=13&option=com_virtuemart&Itemid=56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chyba bardziej gun metal, niż ten specyfik do pociemniania metalu, prawda?

Pytam z ciekawością, bo nie wiem jaki dokładnie efekt daje ten płyn.

Mam jednak wrażenie, że lakier gun metal byłby bardziej "prawdziwy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chyba bardziej gun metal, niż ten specyfik do pociemniania metalu, prawda?

Pytam z ciekawością, bo nie wiem jaki dokładnie efekt daje ten płyn.

Mam jednak wrażenie, że lakier gun metal byłby bardziej "prawdziwy".

 

To nie jest specyfik do pociemniania metalu tylko do jego oksydowania...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola, hola Panowie.

Tylko broń ozdobna jest chromowana. Seryjnie produkowana jest metalicznie czarna, bo oksydowana. W zasadzie każda stalowa. Co nie znaczy, że któryś z samolotów nie miał technika o wybujałej fantazji, który osłonę dał do chromowania. Nie wiem jednak, czy samolot w służbie mógł takową mieć - procedury.

Nieźle poszła sprawa z silnikami. Obawiałem się, że będziesz miał z tym więcej problemów.

Pozdrawiam

AMO_Graphic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie chromuje się ale po prostu jest to jakaś blacha nierdzewna/chromowana/tzw "kwasówka?" czy coś takiego i wygląda to jak by było chromowane. Ale nie ważne, umazałem jeszcze ten drobiazg.

 

 

Zamów sobie ten specyfik i będzie w sam raz ... Nawet nie będziesz malował ....

 

 

http://master-model.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=garden_flypage.tpl&product_id=263&category_id=13&option=com_virtuemart&Itemid=56

 

Wiesz jak to działa na CA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.