Skocz do zawartości

Inspiracje, czyli co robić?


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

U mnie, jak w zeszłym roku - start w dwóch kategoriach - cywilna ( tym razem motocykl ) oraz dioram ( a co mi tam )

Marcin Rogoza - będziesz miał konkurencję w takiej koncepcji

 

 

Jak motocykl to ja już daje 25pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zimowej edycji modelu do mojego pomysłu zdobyć się nie udało, za to w w tej startuję z tym choć seryjny model z pudełka to nie bd kilka zmian planuje.

IMG_3801.JPG

 

Mam nadzieję, że nie masz zamiaru zepsuć tej pięknej bryły (i piszę to jako wróg buców poruszających się BMW) jakimś rzucaniem na glebę i innym tzw. Tjuningiem w stylu Szypki i Fściekły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zimowej edycji modelu do mojego pomysłu zdobyć się nie udało, za to w w tej startuję z tym choć seryjny model z pudełka to nie bd kilka zmian planuje.

IMG_3801.JPG

 

O, leży taka u mnie na magazynie, trudny model biorąc pod uwagę czas konkursu, nie zdecydowałbym się. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tu piszecie że w końcu mnie wzięło i wezmę udział. W prawdzie nie wiem jak będzie z czasem bo remont kuchni mam zaplanowany na przełomie maja i czerwca oraz w sierpniu wyjazd do Polski (jeszcze nie potwierdzony) więc czasu będę miał od połowy. Ale w nawiązaniu do tego co myśli kogut goniący kurę "uda się, nie uda - przelecieć się warto" zastanawiam się co te będzie. I tym razem powiem że nie niemiaszek. Reszta szczegółów w warsztacie.

 

P. S. Przez ten konkurs chyba teciaka nie skończę na czas choć staram się gonić ile wlezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zimowej edycji modelu do mojego pomysłu zdobyć się nie udało, za to w w tej startuję z tym choć seryjny model z pudełka to nie bd kilka zmian planuje.

IMG_3801.JPG

 

Mam nadzieję, że nie masz zamiaru zepsuć tej pięknej bryły (i piszę to jako wróg buców poruszających się BMW) jakimś rzucaniem na glebę i innym tzw. Tjuningiem w stylu Szypki i Fściekły...

 

Ale fajny. Chyba zerknę na budowę. Był czas kiedy rozważałem, czy nie poruszać się takim pojazdem.

 

Zastanawiam się tylko, czy buc w BMW jest bardziej bucem niż buc w innym aucie. Albo w ogóle bez auta.

Samych rekinów miałem trzy, ciekawe czy to się kwalifikuje... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko, czy buc w BMW jest bardziej bucem niż buc w innym aucie. Albo w ogóle bez auta.

Samych rekinów miałem trzy, ciekawe czy to się kwalifikuje... ;)

 

Uwielbiam auta i niestety przypadłość buca za kółkiem w Polsce jest bardzo często tożsama (nad czym ubolewam) z tą marką (ale nie jest ona jedyna). Tak jakoś się składa, że obojętnie czy mają 100 czy 300 KM uważają, że są najszybsi i wszystko im wolno, kierunkowskazy są rzeczą zbędną (przecież są tak szybcy że nikt nie zauważa jak zmieniają pas), wszyscy czekający np. do prawoskrętu to frajerzy (należy podjechać do samego skrętu i wpieprzyć się na chama), itd.

Na szczęście jest jakieś światełko w tunelu bo coraz częściej napotykam się na "dziwne" dla marki zachowania czyli jazdę uprzejmą dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.