Skocz do zawartości

Arkusz Sędziego - Konkurs Lato 2016


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

Przebrnąłem. W kilku przypadkach miałem naprawdę dylemat i nie jestem w stanie wskazać najlepszego modelu w lotnictwie, pojazdach wojskowych, cywilnych i statkach/okrętach. Całe szczęście, ze wynik będzie wypadkową ocen reszty Towarzystwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Super Moderator

Ja też już wypełniłem arkusz i miałem sporo dylematów prace bardzo ładne - niektóre wręcz nieziemskie! To była dobra zabawa!

 

pozdrawiam

Christian

 

P.S.

Wasze modele zostały ocenione do tej pory przez 93-ech użytkowników naszego forum - DZIĘKUJEMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Spoko Panowie dziękuję za pochwały:-) Jeszcze tylko czeka mnie robota z dyplomami/medalami, podliczanie głosów, wysyłka adresów do sponsorów etc :-) :-) :-)

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem... teraz można w spokoju czekać na werdykt

Trochę zaskoczony jestem bo wiele modeli widziałem pierwszy raz (nie zaglądałem wcześniej do galerii a wiele ciekawych warsztatów mi umknęło więc dopiero teraz je przeglądałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mi się udało przebrnąć przez głosowanie.

Gratulacje dla tych, którym udało się skończyć model o czasie i podziękowania dla organizatorów za świetny konkurs.

Mam nadzieję, że będzie następny i uda mi się wreszcie skończyć model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie warto przejrzeć dokładnie każdy warsztat i galerię bo każdy czymś się wyróżnia! Jest to mój pierwszy konkurs na modelworku i jestem miło zaskoczony poziomem prac i organizacją konkursu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam

Wysłałem prośbę o oddanie głosu do użytkowników, którzy nie mieli okazji ocenić TEN okręt. Błąd powstał zupełnie przypadkiem. Teraz gwoli wyjaśnienia i co by sprawę jeszcze bardziej zagmatwać prośba PW została przypadkiem wysłana do zbyt szerokiej grupy osób.

 

Osoby, które nie głosowały na zagubiony okręt to:

januszd

KRL

kubisz

Mikele

Solo

drzedaj

jonathn

Spotter

zloty

Corporal_PL

Reflect

skwarciu21

Danielodziem

Flachenty

elvin101

kendzhub

Matheas

bożo wpożo

hiwis

Marcin Rogoza

Atlis

Tomek Mroczkowski

Mikolaj75

bengal

blacman

Lanczyslaw

Arnoxus

Manto87

toled

GILBERT

letalin

Paranoid

karambolis8

moralezz

irlandczyk85

Drozdek

mig

jaśko2002

Seba77

zyziek

Kapitan1

KW-2

 

Tylko głosy tych osób zostaną dodane do ostatecznych wyników naszego konkursu (wyłowię ich oceny i połączę z głównym głosowaniem). Za zamieszanie bardzo Was przepraszam!

 

pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.