Skocz do zawartości

MAZ СМК-10 Red Iron Models 1/35


bożo wpożo

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, bożo wpożo napisał:

Taka sytuacja :

:hmmm:

W sumie to tragedii nie ma. Przy odrobinie szczęścia i zaangażowania da się z tego jeszcze coś wyciągnąć wink3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Szyb ni ma jeszcze ?  . To najbardziej dramatyczny etap , a jest ich dwa razy tyle , bo jeszcze dźwigowy ma w swojej szoferce . Na szczęście producent dał w środku margines , żeby się jakoś w nim posadowiły . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzięki chłopaki za doping  :-) Zrobiłem koła ,  parę detali , czas na oszklenie szoferki , Oczywiście wszystko jeszcze bez kleju poskładane . Zacząłem też ciurać szoferkę dźwigowego.  

ry0YUgsh.jpg

BaYzcTHh.jpg

AqhMHrJh.jpg

jRK0CZHh.jpg

ItOMAl8h.jpg

A mówiłem już , że KOCHAM LUTOWAĆ ?

hsG4IJTh.jpg

fsVTsrRh.jpg

Edytowane przez bożo wpożo
[img]https://i.imgur.com/hsG4IJTh.jpg[/img]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że kochasz lutować, to najwyraźniej na dodatek potrafisz ?

 

Bardzo ładnie to wychodzi. Aż się wzruszam widząc logo na drzwiczkach- jako, że dzieciństwo spędziłem na kilku różnych nowych osiedlach, pojazdy Transbudu widywałem częściej niż autobusy :)

 

 

PS- ile lat ma ten pędzel? Pewnie kiedyś był czwórką :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 2.08.2019 o 13:59, Mikolaj75 napisał:

O, aktywny ?

Szyb jeszcze nie ma? Zmuś się i pokaż jak będziesz wklejał. Rozpracowuję to zagadnienie i konsultacje wskazane.

No to tak właśnie . Jezeli chodzi o modele w których się lubuję , to szybki trzeba zrobić samemu . Albo sa szablony w instrukcji ( 90 procent nie ma ) piszę do producenta , żeby mi je przysłał .Zawsze przysyła :-) .  Drukuję je na papierze klejącym , nalepiam na folię od dokumentów  i wycinam

fY2fuxVh.jpg

Nakładam drucikiem klej delux'a :

1kkPbMrh.jpg

pięćsetką wkładam szybkę w swój plejs :

pgzN4PXh.jpg

i działają - do zobaczenia za parę dni w łaseczku na pifku :-) 

I szybki wklejone tez w szoferce dźwigowego, teraz trza je pociurać lekko  :

YN4NiqPh.jpg

kpBBf5Ph.jpg

FJ0HuF0h.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziękuję Mikemc :-) . Przyszedł czas na hak i linki . Rozmiarem pasuje mi czerwona syntetyczna linka . Pomalowałem na czarno Tamijunią , wtarłem proszek Uschiego i delikatnie zfiltrowałem rdzawym łoszem :

YLqEKt7h.jpg

OsN8mnrh.jpg

l1GQ5lXh.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.