Skocz do zawartości

MAZ 543


bożo wpożo

Rekomendowane odpowiedzi

Podwozie gotowe , kółka tymczasowo wetknięte  :

VR0nHZDh.jpg

mw6QnXah.jpg

Pokolorowałem farbkami gunze szoferki i to co za szoferkami czyli obudowę generatora , Złoszowałem tymczasem :

V4u8sQ5h.jpg

I przymiarka :-) Poznajcie  BESTIE  :-)  :

KCZZWIlh.jpg

UJK3hbVh.jpg

 

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry  Dziękuję za liczne komentarze :-) -> Bazyl i Halset  . A koła to pokazywałem już  , ale pokaże raz jeszcze zaraz :-) . Jeszcze raz dzięki . Tymczasem zacząłem ciurać szoferki i obudowę generatora ( hydraulicznego ? )  . Czas teraz na poskładanie , zdetalowanie generatora spalinowego i całego dżwiga , dźwigu ... 

GxiACU8h.jpg

nIUBbl2h.jpg

50mOQdNh.jpg

MVUzTt6h.jpg

3OzhaGch.jpg

z9umiEsh.jpg

14eIpWVh.jpg

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecie wiadomo że ładnie i w ogóle, nie bądź taki chitry na komentarze. Ja u admina zamawiam taką funkcję, że jak będą Twoje fotki to automat ma wstawić pakiet: opad szczeny, pierwszy rząd i inne achy.

Koła to wiem, bo był szczegółowy opis, ale do uszczelek się podczepiam, to jest zagadnienie niełatwe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W milczeniu podziwiam łatwość z jaką panujesz Waść nad pigmentami i washami. A 'ochy i achy' to nic innego jak reakcja zwrotna widowni na szacunek jakim Kolega nam oglądającym okazuje budując nie tylko świetne modele, ale publikując ładne ich zdjęcia bez naiwnych usprawiedliwień "pstryknąłem telefonem bo nie miałem czasu / nie chciało mi się". ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki ... eee , yyy,   eee .... . To jest pierwszy model - naprawdę pierwszy w którym nie malowałem uszczelek bo jak patrzałem na fotki mazów , to tam uszczelki były zamalowane razem z karoserią jak leciało .  . Tylko dark łosz od majoneza zapuściłem  . Ale w każdym poprzednim - Mazie , Krazie , Zile , Uralu i tak dalej to po prostu od taśmy klejącej . Proste odcinki z metra jak taśma szła , a zaokrąglenia wybijałem w taśmie wybijakiem szewskim i doklejałem do przyklejonych wcześniej po obwodzie kawałków prostej taśmy :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Bry ... :-)  Się nieco zmusiłem do powrotu na stare śmieci . Zrobiłem podstawę na której tkwić będzie dźwig . Zacząłem ciuraĆ też wysięgnik . Duży klamot to jest :

RcGOxoQh.jpg

5QX6O5Fh.jpg

ZIthhNKh.jpg

X6ODfxSh.jpg

FI3fY5Sh.jpg

jAQYaDPh.jpg

y6nI0BQh.jpg

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.