Skocz do zawartości

MI-8MTV-1 "BŁĘKITEK" 1/72 HOBBY BOSS


Mitrandir

Rekomendowane odpowiedzi

Grzesiek, te pontony na kołach zrobiłeś genialnie. Wielki szacun. Zawsze byłeś moim ulubionym twórcą wiatraków( bo potrafiłeś połączyć świetny detal, ze znakomitym malunkiem i mimo małej skali uzyskać bardzo wysoki efekt realizmu) I tak już chyba pozostanie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mitrandir napisał:

Mówiłem koledze, że następny ucieszy Waści oko :szampan:...

A i owszem, cieszy oko, tym bardziej że to kawał solidnej radzieckiej konstrukcji.

4 godziny temu, Mitrandir napisał:

Tylko z tym "JA" bym nie przesadzał..

Śmigłowce są, proszę pana jak wiśnia na modelarskim torcie, więc hurtem się tego nie robi bo zaraz zbrzydną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, stakor1 napisał:

Drażliwy temat... roktemu jeden sprawdzał i się nie kręciły ?

Głośna sprawa.  Zachowanie mówiąc delikatnie - chamskie. Za coś takiego to powinni z cechu definitywnie skreślić :uzi:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ będę w Dęblinie i moje wirniczki się kręcą (główne!!!) :szampan1:

 

Spiton, zawstydzasz mnie :kopara:

 

Tomeczku... ja kocham wiśnie, a te z tortu zwłaszcza :diabel:

 

mandrivecs...  Przyznam się szczerze, że liczyłem trochę na twojego Caracala...

A teraz będę musiał zrobić sam :D ale już nie w takim tempie :szampan:

 

Panowie sprawa z zeszłorocznym Dęblinem to żenada, a nie powód do śmiechu...

To akurat ja znalazłem Andrzeja model rozwalony i nawet nie wiedziałem jak mu to powiedzieć...

Na szczęście organizatorzy stanęli na wysokości zadania :szampan1: Dziękujemy

 

bazylms... Dziękuje :szampan:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rudy0007 napisał:

Fajnie wyszło, podoba mi się :super: Jak sam zestaw z HB się sprawował, skoro powstał ten wiatraczek tylko w osiem dni? :hmmm:

Idealnie... polecam :D

Kto chce szuka sposobów, kto nie chce szuka powodów :D prosta sprawa :szampan1:

Chłopaki klejcie wiatraki :diabel:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mikolaj75 napisał:

Podoba mi się.

Dołożyłbyś dwa dni do tych 8 i kilka zagadnień typu wycieraczki nie pozostawiłyby już żadnego pola do dyskusji ?

... Wtedy byś się w ogóle nie odezwał :haha:

Może i masz racje Mikołaju :D Niestety, nie dysponowałem fototrawionymi, a  po ostatnich latach nieklejenia... wzrok już nie ten.

Może później je wymienię, na razie to były najdelikatniejsze jakie udało się samemu zrobić.

Poza tym projekt miał być rekreacyjny, z serii lekki, łatwy i przyjemny :szampan1:... i takim był.  Doktoryzować się z tego tematu nie zamierzam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Świetny model jak na 8-dniowca. Mi ta sztuka się nie udała z szybkim sklejeniem Sokoła. Ale skończyłem go wreszcie.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maxy napisał:

Mam pytanie, gdzie był opis  poprawek do modelu HobbyBosa ? Te przedłużenia zbiornika, wirnik i takie podobne?

:hmmm: Nie było... to tylko galeria.

Nie prowadziłem warsztatu :szampan:Ci co wiedzą co trzeba przerobić, to widzą...

Ty zaś, jak będziesz chciał komplet  pływaków i będziesz chciał zrobić swojego błękitka.

To dostaniesz wraz z instrukcją od razu wykaz tego co i jak trzeba przerobić... kto wie może zrobię też gotowy zbiornik...

Pomyślimy :szampan1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopchać się nie idzie do galerii :) :). Wychodzi na to ,że jesteś smigłowcowym mistrzem na forum . I dzięki Tobie dowiedziałem się, że w ogóle taką maszyna istnieje . Szkoda ,że brakuje warsztatu . 

Świetny model.

Pozdrawiam Hello

PS Plus za szachownicę - to żeby ludzi podenerwować :cool::lol::twisted:.

Edytowane przez Hello
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.