Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

To co będzie w Su-27UB od GWH mi wystarczy. Jakieś 2 pociski mogę dokupić ewentualnie, jak będzie tanio. Ale np. do Su-34 12 bomb FAB-250-M54 ResKita to €90 czyli koszt przewyższający model to jak chcieć go obwiesić całego to wyjdzie te €150 lekką ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Su-27UB to najczęściej latał goły, czasem z pociskami szkolnymi UZR_73 lub UZR-27. 1 sztuka na samolot. Niekierowane też mogły być (pewnie jeszcze rzadziej niż UZR).

Model z samymi belkami, w których widoczne są zamki, szyny(prowadnice) wydaje mi się bardziej atrakcyjny. No ale to tylko moje zdanie, z którym ... wiadomo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, floggerFAN napisał:

Su-27UB to najczęściej latał goły, czasem z pociskami szkolnymi UZR_73 lub UZR-27. 1 sztuka na samolot. Niekierowane też mogły być (pewnie jeszcze rzadziej niż UZR).

Model z samymi belkami, w których widoczne są zamki, szyny(prowadnice) wydaje mi się bardziej atrakcyjny. No ale to tylko moje zdanie, z którym ... wiadomo. 

Niby tak, ale ja pewnie dam mu jakieś symboliczne obwieszenie po zęby.

A na serio to myślę o czymś takim:
IMG_20200807_232257.thumb.jpg.5e1ff119689a74aef14db54437b1cffd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat najfajniejszego, czyli digital camo od banderowców, nie dali. A tylko w takim kamo ten samolot ma sens.
A cena to wiadomo że wysoka, obstawiam cos między 350 a 400, i to tylko dlatego że kurs dolara mocno ostatnio spadł.

Edytowane przez Solo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Su-27UB ma masę fajnych malowań, digi camo z Ukrainy to tylko jedno z wielu - radzieckie są nudne, ale już taka Angola

su-27ub-978-angola.jpg

Erytrea

0000076824_large.jpg?w=720

Ukraiński analogowy

dec1f510a04a87b9c03ac7e58f648048.jpg+

Ukraińska drzazga

david-jacobson-2-19-13-Sukhoi-Su-27.jpg

1223722.jpg?v=v40

Kazachstan

30113600248_540ec2ca11_b.jpg

Ale i to boxowe, stare malowanie jest nawet spoko, zwłaszcza w porównaniu do nudy rosyjskiej floty. Chociaż i tu znajdzie się coś dla preferujących minimalizm w sztuce :D

2385856.jpg?v=v40

Dojdzie do tego, że będę sklejał tylko 3 konstrukcje w różnych malowaniach - Su-27 (i pochodne), F-4 i F-14 :) Ciekawych malowań jest tyle, że całe życie można tylko te 3 tłuc 

 

Edytowane przez Tap-chan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, świetnie. €63 za model + €12 podatku + €22 kosztów, razem zaledwie €97 za model, który pewnie będzie do kupienia po €85. Ale za to przyjdzie po 3 miesiącach od nadania, czyli ze 2 miesiące po tym, jak pojawi się w sklepach. To tak jak z tym Twoim F-14 od AMK, nie dość, że 1,5 miesiąca wcześniej go można było na miejscu kupić, to jeszcze taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam, ja na tym F-14 jeszcze zarobiłem.:) A w Polsce ten Su-27 kosztuje 75 USD, bez żadnego podatku i prawie na pewno bez cła ani żadnych kosztów, bo transport darmowy.:)

Wyjdzie jakieś 300 zł.

Edytowane przez Solo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak sobie odpuszczę. Obsługa klienta w GWH nie istnieje, wolę kupić tak drogi zestaw ze sklepu, gdzie mogę go ew. reklamować.

 

Jak się okazuje chodzi o czas wysyłki na resztę świata. Może będzie jak z Su-27UB w plastmodelu, że coś im się uda zaimportować lotniczą.

Edytowane przez Tap-chan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę żartowałem z tym linkiem, taki zakup to tylko dla tych którzy mają silną presję na posiadanie przed innymi.
Kilka razy już brałem takie "przedpremierowe" modele i w efekcie albo wychodziły drożej niż w polskich sklepach, nawet bez cła, a prawie zawsze czekałem na nie przynajmniej 2 miesiące.
Ja naturalnie nie wezmę, zresztą w ogóle ten zestaw mnie nie interesuje nawet za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.