Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą ciekawe czy oni wreszcie w jakimś modelu zrobią dobrą kabinę. Widziałem zdjęcia Mi-24 w 48 i to jest dramat, jak w 2020 roku można zrobić taką nędzną, gołą, pozbawioną detali kabinę. Obawiam się że w Su-57 też to oleją, w końcu Edek zrobi blaszki i to powinno ludziom wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Solo napisał:

Wypraski z form z lat 70, wypukłe linie podziału, a wygląda to o tak ładnie jak tutaj:
https://www.mojehobby.pl/products/F-14A-Black-Tomcat-142513.html

Faktycznie, nie za wesoło ? Kurczę, a miałem już nadzieję na Tomcata Mavericka. Od dawna o takim marzę... Kiedyś chyba Testors robił to z kalkami z filmu. A teraz kupa, nic nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tazman79 napisał:

Myślę że i Edek i Quinta zrobią swoje wnętrza kabiny do Su-57

O Eduardzie to szkoda nawet gadać, ale i te tablice Quinta jakoś pośladków nie urywają swoją jakością. Zresztą tutaj nie chodzi tylko o tablice i panele, ale o całą kabinę. Albo się samemu dorobi co trzeba, albo zostanie gołe. Nie spodziewałbym się kabinki Airesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Solo napisał:

Można ewentualnie kupić kalkomanie Fightertown Decals, tam są kalki do F-14 i F-18 Mavericka:

image.jpeg.97f02779c1b6f338b3734858701a2bdf.jpeg

No tak, żeby tylko jeszcze były gdzieś dostępne (albo nie umiem znaleźć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że sklep the48ers ma kalki Fightertown w ofercie. Zamawiam tam jakieś duperele co jakiś czas, idzie to wszytko z Cypru, więc nie ma obaw o jakieś dodatkowe koszta. I przy najtańszej opcji pocztą nie czeka się wcale długo, 7-10 dni max.

Żeby jeszcze pozostać w temacie, to jestem ciekaw tego Su-57 Zvezdy. Mam też nadzieję, że będzie to w 100% nowy wypust a nie powiększony model ze skali 1/72, bo on zdaje się, że nie był specjalnie udany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Solo napisał:

O Eduardzie to szkoda nawet gadać, 

A czemu? 

Podobno mają jakieś nowe super maszyny więc kolorowe blaszki kabin mają być super jakości.  Ale trochę czasu minie zanim stare się wyprzedadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, kzugaj napisał:

A czemu? 

Podobno mają jakieś nowe super maszyny więc kolorowe blaszki kabin mają być super jakości.  Ale trochę czasu minie zanim stare się wyprzedadza

Raczej zaczeli pracowac nad podróbką Quinty, ich drukarki mogą robic dokładnie to samo ( no podobne powiedzmy, Quinta jednak jest lepsza jakościowo).

Do Yahu maja lata świetlne ale nie specjalnie chcą iść w ta stronę. Uważaja, że ich produkty sa najlepsze i basta ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2020 o 15:50, Solo napisał:

Ja najczęściej kupuje ich kalki bezpośrednio ze strony producenta, ale można i gdzie indziej. W Polsce chyba nikt tego nie sprowadza niestety. 

A, tu mnie masz ? tam nie zajrzałem

W dniu 13.08.2020 o 15:57, Mates napisał:

Zdaje się, że sklep the48ers ma kalki Fightertown w ofercie. Zamawiam tam jakieś duperele co jakiś czas, idzie to wszytko z Cypru, więc nie ma obaw o jakieś dodatkowe koszta. I przy najtańszej opcji pocztą nie czeka się wcale długo, 7-10 dni max.

Żeby jeszcze pozostać w temacie, to jestem ciekaw tego Su-57 Zvezdy. Mam też nadzieję, że będzie to w 100% nowy wypust a nie powiększony model ze skali 1/72, bo on zdaje się, że nie był specjalnie udany.

Faktycznie ma!!! Zamawiam.

 

Dzięki chłopaki za pomoc. Jednak sobie ulepię maszynę Mavericka, a nawet Icemana ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci się nie śpieszy, to taniej wyjdzie zamówić w LuckyModel, tylko że teraz tego zestawu nie mają i mogą go mieć pewnie nawet dopiero za kilka miesięcy. Ale transport u nich jest tani, 2-3 dolary za kalkomanie, sam zestaw też jest o 1 dolar tańszy niż u producenta. Tylko że trzeba długo czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Qz9 napisał:

Raczej zaczeli pracowac nad podróbką Quinty, ich drukarki mogą robic dokładnie to samo ( no podobne powiedzmy, Quinta jednak jest lepsza jakościowo).

Do Yahu maja lata świetlne ale nie specjalnie chcą iść w ta stronę. Uważaja, że ich produkty sa najlepsze i basta ? 

Wiesz takiego newsa na FB sprzedał Atlis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2020 o 09:30, Solo napisał:

O Eduardzie to szkoda nawet gadać, ale i te tablice Quinta jakoś pośladków nie urywają swoją jakością. 

117444651_2827078157578619_6039428989135

Może ja niezbyt wiele wymagam, ale wydaje mi się, że są okej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego na Ebayu, czy może ktoś wie coś więcej? Napisane jest że nowość 2020. Może i u nas będzie dostępny 

https://www.ebay.com/itm/GreatWall-S4814-1-48-SCALE-RUSSIAN-SWIFTS-MIG-29-9-13-FULCRUM-C-2020-NEW/174340877947?hash=item289786ae7b:g:3J4AAOSw4n1fBDYl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie jeszcze: ten zestaw to typowa przedsprzedaż chińska, coś jak sprzedaż Su-27UB GWH - dostawa możliwa nawet w grudniu. Model jeszcze nie wydany a oni już sprzedają. Tzn. pieniądze chętnie wezmą od Ciebie już teraz, ale model dostaniesz jak będzie normalnie w sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.