Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Zeus to jedyny ładny F-16, pewnie dlatego, że piękne malunki z powodzeniem kryją jego szpetne, wysoce nieatrakcyjne kształty. Chociaż i szmata do podłogi może się wydać ładną, jak ktoś na niej zreprodukuje Bitwę pod Grunwaldem Matejki. Obawiam się jednak, że ten malunek to dla mnie wciąż za wysokie progi, widziałem jak Peri go robił i łatwo to to nie wyglądało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie zeusowskie to czysta tandeta jak na mój gust, ale trzeba przyznać że tradycyjne, trzykolorowe greckie malowanie jest bardzo ładne i można z niego wiele wyciągnąć.
Greckie F-16 mają chyba jedne z najładniejszych regularnych kamuflaży jakie noszą F-16, które do operacyjnych kamo nigdy chyba nie miały szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma brzydkich samolotów (no może poza IŁ-102 ?) , są tylko takie brzydko pomalowane, albo odpustowo ?  a greckie F-4E w tym bladym kamuflażu wyglądają świetnie. W ogóle greckie lotnictwo ma bardzo atrakcyjne malowanka np. Corsair II czy F-5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak zdesperowany nie jestem, żeby szukać znośnego malowania F-16. Są na rynku dziesiątki innych, dla odmiany ciekawych, konstrukcji. Ale gdybym kiedyś opadł na dno takiej desperacji, to szedłbym w tym kierunku:

68c8816a7a8e8f4f388435f7ef325fbd.jpg

Edytowane przez Tap-chan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2020 o 19:50, Tap-chan napisał:

Aż tak zdesperowany nie jestem, żeby szukać znośnego malowania F-16. Są na rynku dziesiątki innych, dla odmiany ciekawych, konstrukcji. Ale gdybym kiedyś opadł na dno takiej desperacji, to szedłbym w tym kierunku:

68c8816a7a8e8f4f388435f7ef325fbd.jpg

A co to za wersja szesnastki?

Który "Block"?

Malowanie testowe czy szerzej stosowane? 

Pozdrawiam, Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mirage3 napisał:

@PrzemekW Ta szesnastka to wersja C block 30 malowanie Agresora z Alaski czyli 18AGRS któreś tam skrzydło ?

Block 30, czyli motorek GE?

Wygląda zarąbiście, jak dla mnie.

Czy ma coś wyjątkowego, czy, po prostu, zwykły "C" Block 30?

A jak on od dołu wygląda?

Pozdrawiam, Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Modelcollect za 80 dolarów:
image.png.9190c13abd0ebbf08f251abd9371bd3a.png
Dziś oglądałem jakiś jutubowy paradokument o tym wynalazku i zastanawiałem się czy jeat model tego cudaka. No i proszę, mam odpowiedź :)

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
45 minut temu, Solo napisał:

Wreszcie Eduard ruszył zadek i zrobi coś dla białych modelarzy (lipiec 2020):

image.png.71319e49a7d4236907aea2e7686e11ba.png

image.thumb.png.872638876008b046453e09d2ddcc59be.png

Dramatycznie porzucił natomiast 72. Nic, absolutnie nic, na lipiec nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 72 to nie jest poszkodowana, bo w ostatnich miesiącach to tam sporo Eduard zrobił, przynajmniej jeśli chodzi o uzbrojenie do współczesnych jetów.
A  w lipcu będzie przecież choćby rakieta R-3R z pylonami do MiGa-21.
Mnie cieszy że wreszcie wypuścili GBU-31, to naprawdę jedna z absolutnie podstawowych bomb natowskiego lotnictwa i jej brak bardzo mi doskwierał. Niby są GBU-31 ResKita, ale to jednak nie jest jakość Eduarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe, bo 72-ka jest po 40pln, a Mig-29 pod GWH tylko 77pln- cenowo masakra, chyba blaszki Edka lub Yahu będą lepszym rozwiązaniem :) na pewno tańszym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorowe blaszki Edka to na pewno nie będą rozwiązaniem, bo raz że oni robią je paskudne, dwa że zestaw interior u nich teraz to też tani nie jest z reguły. Do tego zapowiedzieli tablice Look, ale one są jeszcze gorsze chyba. Jedyna szansa to Yahu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.