Jump to content
Sign in to follow this  
Bartosz Ciesielski

,,... nawet z narażeniem życia..."

Recommended Posts

Posted (edited)

O to kolejna moja praca nazwałem ją ,, ......nawet z narażeniem życia " jest to fragment ślubowania funkcjonariuszy policji.

Moja mała diorama przedstawia sapera policjant i robota w trakcie rozpoznawania ładunku wybuchowego  ( rura bomby) na jednym z miejskich podwórek .

Parę słów o tym co wykorzystane , figura i robot Meng, kubły na śmieci Balaton Model, worki z śmieciami inwencja własna, kartony dostałem od kogoś, trylinka odlew gipsowy, trzepak stara ramka od modelu, mur styrodur .

Miłego oglądania 

20200312_202005.jpg

20200312_201958.jpg

20200312_202038.jpg

20200312_202046.jpg

20200312_202106.jpg

20200312_202130.jpg

20200312_202137.jpg

20200312_202150.jpg

20200312_202156.jpg

20200312_202206.jpg

20200312_202240.jpg

20200312_202303.jpg

Edited by Bartosz Ciesielski
  • Like 3

Piękna robota! Trzepak pierwsza klasa - kojarzy się z dobrymi czasami :) Ale jakby go postawili tak blisko muru to miałbym rozbitą czaszkę... Troszkę zbyt sterylnie jak na strefę przyśmietnikową. Fajne napisy na murku ale gdzie nazwa lokalnego klubu piłkarskiego?

• Thanks 1

8 minut temu, TAW napisał:

Piękna robota! Trzepak pierwsza klasa - kojarzy się z dobrymi czasami :) Ale jakby go postawili tak blisko muru to miałbym rozbitą czaszkę... Troszkę zbyt sterylnie jak na strefę przyśmietnikową. Fajne napisy na murku ale gdzie nazwa lokalnego klubu piłkarskiego?

No i oczywiście JP 100% musi być!:twisted: taśma z czego?

• Thanks 1

9 minut temu, TAW napisał:

dzięki nie chciałem żeby był z byt wielki syf a co do nazwy lokalnej drużyny nie chciałem żeby ktoś poczuł się urażony 

8 minut temu, Bartosz Ciesielski napisał:

dzięki nie chciałem żeby był z byt wielki syf a co do nazwy lokalnej drużyny nie chciałem żeby ktoś poczuł się urażony 

Ależ dlaczego ?

4liga1305.png 

• Thanks 1

E tam, poprawność polityczna... A jak już to coś neutralnie zmyślonego np Tornado Piździchów

• Thanks 1

Finał LM - Unia Susz vs Real Madryt, to by było coś.

• Haha 1

Bardzo ciekawa praca. A Alternatywy 4 wiecznie żywe.

• Thanks 1

Pomysł ciekawy, wykonanie nieźle. Kubły na smieci świetne. Trzepak fajny. Spacer trochę się błyszczy, ale przede wszystkim brak kabelków przy robocie saperskim. To razi dość mocno.

• Thanks 1

Brawo! :piwo:
Oryginalny pomysł, niezłe wykonanie i z wyczuciem.
Nie ma przerostu formy nad treścią, czyli wszystkiego w sam raz.

Moim zdaniem nienaturalnie wyszły cegły, zbyt błyszczące i kolorowe.
Pirotechnika też bym bardziej zmatowił.

• Thanks 1

13 godzin temu, TAW napisał:

U nas było podobne usytuowanie  z tym,że był kamienny murek a czaszki sobie nikt nie rozbił a dzieciaki były zwinniejsze na takich trzepakach od małp na drzewach😀.

Posted (edited)

A czemu wypikslowałeś opakowania po browarku ? Nie zapłacili Ci za reklamę :) ?

A tak na serio - brakuj kilku petów, puszek i gum do żucia przylepionych do trylinki.

Mnie pasowałby też jakiś gołąb na trzepaku...

... i ślady po obecności innych gołębi.

Edited by martinello

Posted (edited)
Teraz, martinello napisał:

A czemu wypikslowałeś opakowania po browarku ? Nie zapłacili Ci za reklamę :) ?

A tak na serio - brakuj kilku petów, puszek i gum do żucia przylepionych do trylinki.

Mnie pasowałby też jakiś gołąb na trzepaku...

... i ślady po obecności innych gołębi.

Kartony po browarku takie dostałem, a kiepów i puszek nie ma bo Anioł ogarną poranny bałagan i zainteresował się walizką . A co do gołębia to się nad tym zastanawiałem 

Edited by Bartosz Ciesielski

21 minut temu, Bartosz Ciesielski napisał:

A co do gołębia to się nad tym zastanawiałem

A ja Ci mówię, zostaw jak jest.
Dodatkowe elementy będą tylko doklejkami do skończonej całości.

No piknie panie piknie, dużo smaczków ,zwłaszcza ten Windows w laptoku robi robotę :super:,wory na śmieci też są przednie a takich niebieskich z Jana Niezbędnego to sam używam :D, całość jest skończona , ale  trochę brakuje zgniecionych butelek PET:D . Pozdr. A.