Skocz do zawartości

F 16


rob-2020

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, _OldMan_ napisał:

Nie zdaje się, a na pewno.

Ciekawe co to za ptica: https://modelwork.pl/profile/10699-atlas/

Sugerujesz ze to Atlis? 

Watpie jest moderatorem w jednej z grup na FB. Tam czuje sie jak ryba w wodzie nie szczedza jezyka przy opiniiach o modelach innych modelarzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

 

Znowu mnie zaatakowała chęć modelowania więc ją solidnie wykorzystałem.  Miałem zrobić wlot do F-16 z TAMIYA potem stwierdziłem, że zrobię też do KINETICa a teraz jeszcze to:

 

 

AWC_MODELS_F_16_C_D_22

 

AWC_MODELS_F_16_C_D_23

 

AWC_MODELS_F_16_C_D_24

 

AWC_MODELS_F_16_C_D_25

 

AWC_MODELS_F_16_C_D_26

 

AWC_MODELS_F_16_C_D_27

 

Tak, tak... HASEGAWA też doczekała się wlotu do BLOCK 25/32/42/52/SUFA. Dołożę jeszcze anteny boczne ze stroboskopami oraz anteny pod wlotem. Nie mogłem patrzeć na ten model z tym oryginalnym pseudo wlotem... Sam mam chyba ze 3 modele i stwierdziłem, że jak nikt nie kupi to będę miał dla siebie. Tak oglądałem sobie wnęki z AIRESa do HASEGAWy i raczej nie będzie problemu z dopasowaniem chociaż piłowania i szlifowania w żywicy będzie ogrom. 

 

Tutaj efekt końcowy do modelu KINETICa

AWC_MODELS_F_16_C_D_31

 

AWC_MODELS_F_16_C_D_28

 

AWC_MODELS_F_16_C_D_30

 

AWC_MODELS_F_16_C_D_29

 

Muszę przyznać, że fajnie się to składa - wszystko idealnie pasuje... Zobaczymy jak będzie ze spasowaniem po odlaniu tego elementu jako całość. Cały czas nie mogę zrozumieć jak w dobie 3D można tak spier.....lić ten wlot w tym modelu.  Doprowadzenie tego wlotu do używalności to jest czysta masakra......

 

Teraz wszystkie 3:

AWC_MODELS_F_16_C_D_19

 

AWC_MODELS_F_16_C_D_18

 

AWC_MODELS_F_16_C_D_21

 

AWC_MODELS_F_16_C_D_20

 

AWC_MODELS_F_16_C_D_17

 

Też zrobiłem nowy garb do HASEGAWy. Na razie kończę osprzęt na garbie i będzie można próbować to odlewać.

AWC_MODELS_F_16_C_D_33

 

AWC_MODELS_F_16_C_D_34

 

AWC_MODELS_F_16_C_D_32

 

Jeśli chodzi o pylony to czekam na przesyłkę z MASTERa. Liczę, że do soboty dotrze, Jak tylko się pojawią części to od razu pokażę na forum.

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarła do mnie mała paczuszka... A w niej

F_16_C_D_PYLONY_15

 

F_16_C_D_PYLONY_16

MASTER!!!!!! Klasa sama w sobie!!!!! Jak zobaczyłem ten woreczek to mało nie dostałem zawału. Śruby są cudowne i oczywiście idealnie wytoczone.  Warto było poczekać aby MASTER wykonał te części. Do zestawu z pylonami będę wkładał 18 szt. Dwie sztuki będą rezerwowe, chociaż do dwóch pylonów włożyłem 8 śrub i żadnej nie zgubiłem. Przy moich żywicznych tylko przy jednym pylonie 3 szt. mi "odstrzeliły". Teraz nie będzie problemu

F_16_C_D_PYLONY_17

 

F_16_C_D_PYLONY_18

 

F_16_C_D_PYLONY_19

 

F_16_C_D_PYLONY_20

 

Teraz robię instrukcję i od przyszłego tygodnia zestawy będą w sprzedaży.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2021 o 22:42, Grzes napisał:

Czy robisz też zestawy do skali 1:72 (interesuje mnie ogólnie polskie lotnictwo, nie koniecznie F-16).

Tak. Robię też zestawy do skali 1/72 chociaż główne siły kieruję na 1/48.  Dzisiaj w sprzedaży mam następujące zestawy:

AWC A72-01 – B8 – V20 ( 4 szt. + kalka)

AWC A72-04 – F-16 CFT ( REV )

AWC A72-05 – F-16 PODSTAWA STATECZNIKA ( BLOCK 52 ) ( REV )

AWC A72-08 – F-16 PODSTAWA STATECZNIKA ( BLOCK 30/50 ) ( REV )

AWC A72-09 – F-16 D ZESTAW – CFT + PODSTAWA – BLOCK 52 ( REV )

AWC A72-10 – F-16 D ZESTAW – CFT + PODSTAWA – BLOCK 30/50 ( REV ) 60 PLN

 

do odlania są jeszcze następujące zestawy:

AWC A72-02 – UB – 16 57KV ( 4 szt. + kalka)

AWC A72-03 – UB – 16 57UM ( 4 szt. + kalka)

AWC A72-06 – UB_32A ( 4 szt. + kalka)

AWC A72-07 – UB_32A_24 ( 4 szt. + kalka)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bobek napisał:

Szukam i nie moge znalzc, mianowicie pylony do Su-22, ze dwie strony wczesniej ktos pisał ze istnieje takie cos :) o co chodzi?

JadarHobby ma w swojej ofercie te pylony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zestaw do F-16 C/D  w skali 1/48 do modelu TAMIYA - komplet pylonów dla naszych BLOCK 52

F_16_C_D_PYLONY_22

 

A48-35 - ZESTAW PYLONÓW - cena 85 zł.

Krótka instrukcja montażu

AWC_A48-35_1_INSTRUCTION

 

AWC_A48-35_2_INSTRUCTION

 

Zestawy są dostępne. W razie zainteresowania proszę o kontakt:

office@awc-models.pl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.