Jump to content

Zapowiedzi i nowości DAS WERK


Recommended Posts

Nowa firma na rynku modelarskim po serii Panther A i D (przepak Takoma) - zapowiada model Sturmgeschütz III Ausf.G/Sturmhaubitze 42 With Zimmerit (2 in 1-Kit). Z tego co ćwierkają na zagranicznych forach to przepak Dragona. 

https://www.das-werk-models.com/products/stug-iii-ausf-g-stuh-42/

 

Edited by robertmodelarz
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, robertmodelarz napisał:

Nowa firma na rynku modelarskim po serii Panther A i D (przepak Takoma) - zapowiada model Sturmgeschütz III Ausf.G/Sturmhaubitze 42 With Zimmerit (2 in 1-Kit). 

 

 

Wcale nie taka nowa rzekłbym raczej  że niszowo -customowa . Jakiś czas temu  kupiłem ich zestaw  UAZ-469 w skali 1/35 ,który zawierał wspomnianego UAZ-a made by Trumpeter ,żywiczne  kółka DEF-a , blaszkę Voyagera i jedyny ich wyrób kalki dla NRD-owskiego Grenzschutzu , a wszystko to w bardzo przyjaznej cenie .Kolejnym ich  ciekawym wypustem jest radar z zestawu Amusing Hobby ,w oryginale sprzedawany z działem flak kal 128mm, też w rozsądnej cenie i nie trzeba tego działa kupować:mrgreen:. Pozr.A.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Adams M1A1 napisał:

Kolejnym ich  ciekawym wypustem jest radar z zestawu Amusing Hobby.....

tak jest - FuSE Würzburg , a i widziałem też jakoś około maja że mają w ofercie również ciekawego Fauna z przyczepką  :super:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli się nie mylę to jest to firma należąca do niemieckiego sklepu modelarskiego MBK.

https://www.scalemates.com/pl/brands/das-werk--8029

Faun, przyczepa 5t i chyba dwa małe flaki to ich własne opracowania. Reszta to reboxy modeli innych, firm ale zazwyczaj w lepszej cenie i innej konfiguracji. Pakują na przykład Tygrysy i Panthery Takoma ale bez wnętrza, co jest dosyć zbawienne jako alternatywa dla Menga i Dragona w dobrej cenie. Od Amusing Hobby ostatnio wzięli sam radar który był elementem dużego i drogiego zestawu z flakiem.

Więc można chyba powiedzieć że głównie ściągają do Europy co ciekawsze pozycje z Azji i wydają je zazwyczaj w nieco atrakcyjniejszej formie i cenie.

Szkoda mi tylko że Kettenkrad to starożytny Dragon, a z całej masy Stugów tej firmy wydają tego najgorszego, z którego chyba nie da się zrobić poprawnego merytorycznie pojazdu =P

 

Edited by Irgr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fajnego PzKpfwg. VI Ausf.B Tiger II Sd.Kfz.182 - s.Pz.Abt.505 z zimmeritem wypuścili. In-box wskazuje na wypraski TAKOMA. Fajny model -wcześniej wypuścił go Dragon (Cyberhobby) -praktycznie niedostępny i w kosmicznej cenie. Można go zrobić na Kingtigerze Dragona z zimmeritem Atak-model. Cena wychodzi również bliska kosmosu. W tym modelu jest praktycznie wszystko.

https://www.das-werk-models.com/products/pzkpfwg-vi-ausf-b-tiger-ii/

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Tak jak napisał powyżej  Irgr,  jest już dostępna w sklepach nowość DAS WERK DW35016 - 1:35 Gepanzerter Munitionsschlepper VK3.02 cena ok. 84 PLN.

https://www.das-werk-models.com/products/gep-munitionsschlepper-vk3-02/

DAS-WERK-DW35016-1.jpg

Edited by robertmodelarz
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Optymizmem napawa mnie fragment filmiku: " Let's make it affordable". Kupiłem ich U-Boata i Fauna L900 i faktycznie stosunek jakości do ceny wydaje się być bardzo ok.  Także już powoli odkładam na StuGa. 😉

Edited by Krzysiek B
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.