Skocz do zawartości

In-Box LUKGRAPH RWD 14b-Czapla 1/32


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

  • Super Moderator

Witam serdecznie!

Tak się złożyło, że zachęcony kilkoma zapowiedziami tego modelu postanowiłem go zakupić na stan "sklepowy" 😉 Wydaje mi się ciekawym reprezentantem na rodzimym rynku. Co by nie przedłużać zachęcam do komentowania. Dla mnie osobiście - bomba - bardzo mi przypadła do gustu ta wykwintna produkcja!!!

 

Pozdrawiam

 

IMG_8143.JPEG

IMG_8144.JPEG

IMG_8145.JPEG

IMG_8146.JPEG

IMG_8147.JPEG

IMG_8148.JPEG

IMG_8149.JPEG

IMG_8150.JPEG

IMG_8151.JPEG

IMG_8152.JPEG

IMG_8153.JPEG

IMG_8154.JPEG

IMG_8155.JPEG

IMG_8156.JPEG

IMG_8171.JPG

IMG_8184.JPG

IMG_8187.JPEG

IMG_8188.JPEG

IMG_8189.JPEG

IMG_8190.JPEG

IMG_8191.JPEG

IMG_8192.JPEG

IMG_8193.JPEG

IMG_8194.JPEG

IMG_8195.JPEG

IMG_8196.JPEG

IMG_8197.JPEG

IMG_8198.JPEG

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mandrivecs napisał:

cena nieosiągalna dla przeciętnego sklejacza...

tanio to już było...

poza tym myślę ze to jest taki model, że będzie jak z tym Lublinem na pływakach - kto będzie chciał to i tak kupi  :szczerbol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, M.A.V. napisał:

tanio to już było...

poza tym myślę ze to jest taki model, że będzie jak z tym Lublinem na pływakach - kto będzie chciał to i tak kupi  :szczerbol:

Właśnie to miałem na myśli. Produkt celowany w konkretną grupę odbiorców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model raczej nie dla przeciętnego sklejacza, tutaj trzeba mieć już jakieś doświadczenie z żywicami. Widać postęp w wydrukach 3D jak i w samych odlewach. Widać inną rękę w projektowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2021 o 00:07, myszaty napisał:

Ładna - efekt łał jest👍, cena hmmm, ja nie...

 

"...cena..." podwujne WOW!! :benc:

Kusi, ale...nie, dziękuję; Postoję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, pmroczko napisał:

A ile też trzeba dać za takie cudo?

 Wysyłka 10 dni ? Zapewne drukują w miarę potrzeb.

czap.jpg

Edytowane przez kopernik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, pmroczko napisał:

A ile też trzeba dać za takie cudo?

460zł i prawde mowiac nie rozumiem w czym problem, choc gdy wychodzila pzl-11 za 200zł tez drogo podobno to jest, ostateczne trzeba i tak dokupic to i tamto i wyjdzei 350-400. Pytanie ile dla kogos to drogo za model ktory go interesuje :) , kto da nizej ?
 

Edytowane przez Bobek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle w przypadku hobby, granice wyznacza sobie zainteresowany delikwent... to indywidualna sprawa i wypadkowa: wewnętrznego ,,must have", zasobności portfela i okoliczności dodatkowych jak żona czy wolna przestrzeń.

11 sobie sprawię tylko po wakacjach, na zimę 😃.

Czapla czy Lublin pozostaną raczej  w sferze oglądalności.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bobek napisał:

460zł i prawde mowiac nie rozumiem w czym problem, choc gdy wychodzila pzl-11 za 200zł tez drogo podobno to jest, ostateczne trzeba i tak dokupic to i tamto i wyjdzei 350-400. Pytanie ile dla kogos to drogo za model ktory go interesuje :) , kto da nizej ?
 

Zawsze może być drożej ...

lublin.jpg

lublin 1.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...gdybym naruszył zaskórniaki to by dało radę, żona jest na tyle nie wtajemniczona że bez przelewu by się nie zorientowała.

Pytanie: jak bardzo bym je spartolił???  i jak długo żałował.

To modele dla modelarzy-malarzy artystów, moim zdaniem zawodowców, na zamówienie, wystawy, prezentacje muzealne.

Oczywiście nie ma problemu jeśli ktoś ma ciśnienie ,,mania i posiadania".

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma ciśnienie to lepszej pory na taki zakup nie znajdzie. Wszystko zamknięte, nie ma gdzie wyjść  i wydać kasy ! Nawet zona nie będzie marudziła, że ciągle siedzisz w domu.

19.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, myszaty napisał:

No niestety, mój minister zarządziła przesunięcie środków rorywkowych na fundusz remontowy...przynajmniej oficjalnie...


Przy przesuwaniu środków łatwo o defraudację 😁

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak na poważnie: ja bym się nawet zadowolił gdyby po przeskalowaniu na 72 wprowadzili: ,,scratch boxy" z wydruku : kadłub z usterzeniem, skrzydło i ew.  silnik...całą resztę bym ogarną, nie takie cudeńka koledzy robią z wyprasek które przypominają bezkształtną masę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model ładnie wydany, wydaje mi się, że widać tendencję do korzystania z dobrych wzorców (przynajmniej podczas opracowywania instrukcji), części z dobrym detalem.

Podobnie jak Koledzy raczej nie kupię. Stać mnie, ale coś we mnie piszczy, że jednak za dużo 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, myszaty napisał:

Ale tak na poważnie: ja bym się nawet zadowolił gdyby po przeskalowaniu na 72 wprowadzili: ,,scratch boxy" z wydruku : kadłub z usterzeniem, skrzydło i ew.  silnik...całą resztę bym ogarną, nie takie cudeńka koledzy robią z wyprasek które przypominają bezkształtną masę.

Mamy XXI wiek - można by udostępnić modelarzom (przecież nie za darmo) pliki do wydruku, żeby sami sobie te najgorsze detale na drukarkach 3D wydrukowali. Albo dać je na Shapeways - pół godziny roboty a potem się już tylko czeka aż pieniążki zaczną wpływać... To tak jakby firma Lukgraph chciała kilka złotych dodatkowo zarobić, za robotę, która już właściwie jest zrobiona.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.