Skocz do zawartości

Polskie KAI FA-50


Kolekcjoner WP

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Wymysl napisał:

przysrywanie ministrowi

Ależ skąd. 

Może trochę prześmiewczo, ale pomysł na dioramkę całkiem poważnie podsuwam.

Sam mam chęć zrealizować coś podobnego, ale z innych czasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, em napisał:

Program może poleć że względów ambicjonalnych / czyli zwykłej zemsty/ za caracale

Jakkolwiek byś sobie nie tłumaczył ewentualnej kasaty programu Lanos+, to jej powód może być tylko jeden - zdrowy rozsądek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MIRO napisał:

Jakkolwiek byś sobie nie tłumaczył ewentualnej kasaty programu Lanos+, to jej powód może być tylko jeden - zdrowy rozsądek.

U obu stron nie ma czegoś takiego. Jak to wodz powiedział , wojsko widzi ogromne , lecz lotnictwo nie koniecznie . To chyba przed wrześniowe reminiscencje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fałszywa kabina. Czasem może pomóc zmylić nieprzyjaciela i chyba pomoże w treningach.  Jest zdecydowana różnica w postrzeganiu realnej chwili lotu przez załogantów a nami oglądającymi te zdjęcia.         (foto z netu tylko do celów poglądowych)2000w_q95.jpg277585234_2170541146417074_1746526023269260811_Hungarian_MiG-29_Sale.jpgSpanish-Hornet-gives-us-a-perfect-view-oXBnCg.jpgprlhq.jpg

Edytowane przez panmopsik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W dniu 26.08.2023 o 18:58, Kolekcjoner WP napisał:

Ciekawe po co ma czarną plamę kamuflażu pomiędzy przednim, a tylnym podwoziem.

 

Może dla OPLotki - łatwiej celować ?

Edytowane przez mcrec1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
2 godziny temu, Xmen napisał:

Ciekawe ile w tym prawdy?

Portal specjalistyczny to i informacje napisane i podane przez fachowców.

Myślę, że jakby ten sam kontrakt z takimi samymi skutkami podpisał rząd uśmiechniętej Polski to onet szczał by z zachwytu i pisał, że tak zawsze się zdarza przy wdrażaniu nowego sprzętu.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, JJ62 napisał:

Ale uziemnione były

Toteż nie twierdzę, że tak nie było. Pamiętam jak wprowadzano MiGi-29 i ile czasu likwidowano niedoróbki.

 

I żeby nie było - zupełnie mnie zakup tych zabawek nie przekonuje, zarówno pod względem bojowym jak i fotograficznym.

Ale ja się znać nie muszę :jezyk:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzesnie wnikam.

Wiem natomiast że te media głównego nurtu, portale i inne takie są dla wielu ludzi głównym źródłem informacji.O stanie państwa, sytuacji międzynarodowej czy konfliktach zbrojnych i wielu innych sprawach.

Zaobserwowane na żywych organizmach podczas rozmów w czasie przerw w pracy.

Ja tam się nie znam na odrzutowcach.U mnie lotnictwo się kończy w 1945 roku.:mrgreen:

Edytowane przez Xmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego bardziej sobie cenię rozmowy i opinie od bezpośrednich użytkowników (jeśli akurat mam okazję to usłyszeć z racji pracy).

7 minut temu, Grzes napisał:

zupełnie mnie zakup tych zabawek nie przekonuje, zarówno pod względem bojowym jak i fotograficznym.

Ja się zgadzam z Tobą w 100%, ale jeśli na dniach wypływa też info o praktycznym zastopowaniu Umowy na polski K2. A powodem  jest ponoć ten sam lobbing...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.