Skocz do zawartości

Spitfire Vb | HobbyBoss | 1:32


wojtek_fajga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 232
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie ma problemu, choć czasami potrafią uciec

U mnie to by pewnie uciekło osiem na jedną

 

nie używam pęsety, tylko igły

Na zasadzie podciśnienia, czy tak po prostu? Ta igła to insulinówka? Bo chyba w większą to kulka by się schowała do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zasadzie podciśnienia, czy tak po prostu? Ta igła to insulinówka? Bo chyba w większą to kulka by się schowała do środka.

 

Tak po prostu, pośliniony czubek igły - zwykłej, cienkiej igły krawieckiej. To, w moim przypadku, było najefektywniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

A mnie się nie podoba malowanie ... detal u Wojtka jak zwykle na bardzo wysokim poziomie a z malowaniem zatrzymał się w tym miejscu, w którym był jak 4 lata temu robiłem sobie przymusową przerwę od modelarstwa ... i wchodzę sobie na forum i widzę, wsio cudnie, detal piękny a malowanie ... cóż przeciętne ... jak Ci ludzie polecali popatrzeć na prace Chris'a Wauchop'a to chyba jednak to cieplutko olałeś. Niemniej czekam na finisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie - czy mógłbyś nieco sprecyzować uwagi względem malowania? Stwierdzenie "nie podoba się" niewiele wnosi i może oznaczać:

a) odczucie subiektywne i wtedy należałoby zakończyć w myśl znanego przysłowia o celowości dyskusji o gustach;

b) konkretne zarzuty, których sprecyzowanie byłoby bardzo oczekiwane dla wszystkich oglądających choćby w celach edukacyjnych.

Przyznaję, że Twoje zarzuty mocno mnie intrygują, gdyż zasadniczo mam opinię przeciwną i uważnie obserwuję Wojtkowy warsztat, który oceniam jako wielce wartościowy także w kwestii malowania - które wyraźnie - i moim zdaniem słusznie - nie ulega schematom przybierającym rodzaj "mody".

Pozdrawiam - Mikołaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście powiem tak mimo iż miniatury WF sa atrakcyjne,malowanie nie uleglo modyzmowi,i to jest pięjknbe bo cieniowanie wash i ine pierdolki prawie ażdy potrafi a Wojtek robi totak umiejętnie(do skali) że aż miło popatrzeć bo efekty są znacznie lepsze od tych wszystkich wynalazków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie - czy mógłbyś nieco sprecyzować uwagi względem malowania?

...kolega Marcin wyraził swoją opinię, miał do tego prawo. W swoim poście jasno określił swoje preferencje modelarskie:

malowanie ... cóż przeciętne ... jak Ci ludzie polecali popatrzeć na prace Chris'a Wauchop'a to chyba jednak to cieplutko olałeś.

....tylko jak to uwielbienie Chris'a Wauchop'a ma się do Tego i Tego i Tu

...tyle mojego OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten warsztat to masakra... nie mogę wyjść z podziwu, co tu Kolego wyrabiasz. gdzie można dostać wycinak do kółek, którym robiłeś dekle na koła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć Szlachetni... Nie prędko pokażę dalsze ciągi prac ale co do kółek to też używam zerownika ze spreparowanym na ostrze grafionem... Nawet cienką blaszkę ładnie tnie. Tyle, że czasem małe ostrzenie.

O.T

Wojtku... Prof. Szczurka pamiętasz?

Pozdrawiam wszystkich.

Fiedotow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Elegancki model. Oby obdarowany go docenił. Zapytałbym jedynie o połyskujące kokardy na skrzydłach. I poprosił o konkretną galerię

Pozdrawiam - Mikołaj

PS. Fakt ukończenia modelu oznacza, że jest szansa na rychłe rozpoczęcie kolejnego warsztatu - a to samo w sobie jest ekscytujące - robimy ranking tematów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.