Skocz do zawartości

C-130E Herkules 1:72 ITALERI


Darek 1614

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

PRZEPIĘKNA ROBOTA! Serdeczne gratulacje. Tylko dlaczego, Wy Mistrzowie Modelarstwa (to nie żart, ani ironia, absolutnie szczera prawda!) kultywujecie tą idiotyczną "tradycję" takiego podkreślania podziału blach, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością?

Jeszce dodatek, zeby nie być gołosłowny. Dedykuję to również autorowi pięknego modelu MiG-29UB nr 15 z ostaniego numeru SUPERMODEL.

16a04f78c1c18a35med.jpg

87491db7b77c7b68.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by tu dodać szczena opada, mój ulbiony samolot i jeszcze w mistrzowskim wykonaniu gratulacje!!

pzdr r0bson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Tylko dlaczego, Wy Mistrzowie Modelarstwa (to nie żart, ani ironia, absolutnie szczera prawda!) kultywujecie tą idiotyczną "tradycję" takiego podkreślania podziału blach, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością?

herc2.jpg

Nie ma?

Nawet na twoim zdjęciu, pomimo tego, że jest malutkie widać coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to akurat nie linie paneli, a poszycie pracujące pomiędzy wręgami oraz zapuszczone linie nitów

A to sorry wcześnie jeszcze i nie myślę , zdawało mi się, że o preszjding chodzi, a nie o łosia. Nie zmienia to jednak faktu, że zarówno spracowane poszycie, jak i linie łączenia blach dość często są widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem model na żywo w Świdnicy. Zwraca na siebie uwagę. Jak widać po tych fotkach było co oglądać. I chyba nikogo nie dziwi, że model zgarnął większość głównych wyróżnień.

Brawo Darku.

Warto jechać na konkurs, choćby po to, aby zobaczyć na żywo taki model. A nie była to jedyna perełka Świdnickiego festiwalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepsza ta sesja. Szczególnie urzekają mnie zdjęcia, na których elementy wnętrza odbijają się w podłodze. I nawet ten łosz mi już tak nie doskwiera A już podejście do detali fantastyczne.

Darek - nie będzie tak łatwo dobrać następny temat. Swoją drogą bardzo jestem ciekaw, co teraz dasz na warsztat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny model. Mam nadzieję, że będę miał okazję zobaczyć go na żywo. Z pewnością robi jeszcze większe wrażenie. Bardzo podoba mi się nitowanie. Jest takie subtelne, nie rzucające się w oczy. Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo efektowny! Nie widziałem ani tego modelu, ani Herculesa na żywo, więc tak tylko suponuję, że lepiej by modelowi było, bliżej temu co widać na zdjęciach oryginału, gdyby było trochę jaśniejszą farbą pomalowany. Może też zamiast fotografować go na białym, lepiej by było użyć jasnoszarego , czy błękitnego tła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.