Skocz do zawartości

Rafale M (F.2) // Revell // 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 432
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Opony są rewelacyjne. Nie ruszaj ich ! Poprawiać to mogłeś ślady eksploatacji na Drakenie ,-)). Bo tam byłeś głęboko w lesie. A opony zostaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Solo, zawieszenie rewelacyjne! w zupełności zgadzam się że powinieneś uważać by nie przedobrzyć... czasem mniej znaczy więcej

pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na malowanie samolotu bo poprzeczkę zawiesiłeś sobie wysoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to niedługo ogłosić, ale mogę już teraz.

Nie wiem kiedy otrzymam pylony na skrzydła, a bez nich nie mogę zacząć malowania (muszę uprzednio odciąć stare i zamocować nowe).

Nie wiem ile będę na nie czekać, więc w planach mam rozpoczęcie innego warsztatu.

Na razie dla mojego Rafale mogę jedynie skończyć przyciemnianie owiewki i montaż wszystkiego w jej środku i zamierzam to na dniach zrobić.

A potem - niestety przerwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz w magazynie? Może doradzimy

 

Czemu by nie.

Poniżej foto mojego magazynku, z tym że do niego w międzyczasie doszedł A-37B Trumpetera.

Na obecną chwilę moje typy to F-16CJ Tamki, namawia mnie na niego Karambolis8, szczególnie że mam do niego bardzo dużo dodatków i podwieszeń.

Drugi typ to właśnie A-37B, tylko że do niego jest krucho z kalkami.

Ale chętnie wysłucham inne propozycje, tylko takie z jakimś uzasadnieniem, na przykład warto zrobić dany model, bo jest do niego ciekawe malowanie.

Nie ukrywam, że mam ogromną ochotę na jakiś model z malowaniem pustynnym, ale chyba nie da się dobrać takiego do tego co na zdjęciu, może poza Jaguarem.

 

118.jpg

 

Ja bym Harriera chętnie obejrzał na warsztacie.

 

Tego niestety nie mam w składziku i nie planuję na razie kupować, bo i tak za dużo tego mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a jeszcze dodam, że do Falcona mam hamulce, dyszę silnika, koła, fotel, blaszki, maski, pitota i czujniki, także AIM-120C Eduarda, tegoż AGM-88, zasobnik ALQ-184 WPD.

Kupiłem też fajne kalkomanie z Reida, akurat pod wersję F-16 Wild Weassel, dokupiłbym jeszcze wnęki podwozia i kabinkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten szew to akurat jest prosta sprawa, a ja mam niezłą praktykę w szlifowaniu i polerowaniu owiewki od Rafale, więc to nie jest problemem.

Większym jest rysa/pęknięcie na owiewkach Tamki, ale miałem w swoich rękach kilkanaście takich owiewek do różnych zestawów i w każdej ta rysa jest, niestety nie do usunięcia.

Jest też zdaje się jakiś problem z połączeniem wnęki podwozia głównego (zestawowego ale także i Airesa) z wlotem powietrza, ale dokładnie nie wiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam "pustolat"

 

Chętnie bym obejrzał w twoim wykonaniu F-4C Vietnam War

Mam sentyment do tej maszyny i takiego malowania, poza tym

czeka mnie HH-53 Super Green Joli Giant'a w planach a one miały

dokładnie takie samo malowanie.

Mógłbym trochę skorzystać z twoich doświadczeń, ale wybór należy do Ciebie

 

Ps: W sumie to A-37 Dragolfly jak mi się wydaje też latał w takim malowaniu

Jest to ciekawa maszyna a w Krakowie w muzeum masz oryginał do wglądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do F-4C to czekam na Good Evening Da Nang, podejrzewam że ten zestaw będzie trochę lepszy niż zestaw Academy (parę dodatkowych żywic i chyba ciekawsze kalkomanie, choć niekoniecznie), może wtedy wreszcie jakiegoś F-4 zrobię.

Co do malowania SEA, to oprócz F-4C, mogę zrobić właśnie A-37B, jak również F-105G, który kusi mnie swoją urodą.

No sam nie wiem.

Z drugiej strony mam ochotę na coś bardzo współczesnego, a F-16C to klasyczny samolot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.