Skocz do zawartości

TS-11 Iskra 1:72 - nowy model z plastiku


Grzes

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Lipstein napisał:

Swoją droga to smutne, że trzeba 50% obniżki ceny na NASZE modele...

Pierwszą Iskrę (Novax), kupiłem w standardowej cenie, teraz po prostu skusiłem się na promocję, tak samo jak skusiłbym się na 50% obniżkę ceny modelu interesującego mnie samolotu w wykonaniu innego producenta, więc myślę, że "naszość" nie ma tu dużego znaczenia - jest duża obniżka, korzysta się, nie ma - kto chce, ten kupuje w standardowej cenie i myślę, że dotyczy to modeli wszystkich producentów 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lipstein napisał:

Swoją droga to smutne, że trzeba 50% obniżki ceny na NASZE modele...

Wersja deluxe jest z założenia kierowana do najwęższego grona modelarzy, więc nic dziwnego że akurat ona zostaje w magazynie, patrząc po wątkach na forach śmiem twierdzić że Iskra była sukcesem Army 😉 Widać szykuje się bardzo dużo pudełek mustangów, że w magazynku Army trzeba było zwolnić aż tyle miejsca. Ciekawe tylko, czy to już były ostatnie sztuki deluxe'a, czy jeszcze ktoś się na te żywice kiedyś załapie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, filipsg napisał:

Ciekawe tylko, czy to już były ostatnie sztuki deluxe'a, czy jeszcze ktoś się na te żywice kiedyś załapie...

Oczywiście, że się załapie!

Za jakiś czas część tych co kupiła model w promocji z pewnością będzie to puszczała dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wymysl napisał:

Jeśli któremuś z kolegów, którzy się obkupili nie zależałoby na indyjskich oznaczeniach, to ja chętnie przygarnę 🙂

W zamian mogę odstąpić np. coś takiego:

20220108_123405.jpg

Jak dojdzie do mnie to Ci wyślę hinduskie, daj znać na priv... I pytanie do Kolegów, ktoś już dostał te modele, bo ja czekam cały czas na wysyłkę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Artek82 napisał:

"w trakcie realizacji" 

Tak jak i u mnie.

Ale poczekajmy, ostatnie tygodnie były rozbite przez święta różniste, więc może od jutra temat się ruszy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mysiek13 napisał:

ja jedną chcę zrobić jako pomnik z Puław, przerobiony obecnie na księdza Popiełuszkę

Znaczy będziesz przerabiał model Iskry na Popiełuszkę?  :hmmm:

 

25 minut temu, filipsg napisał:

czy są jakiekolwiek zdjęcia samolotu 1716 zaproponowanego w tym wydaniu, tzn. bez "oczek", ale z godłem 3. dlot MW na dziobie?

Są :cool:

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, filipsg napisał:

Zostając w temacie Deluxe'a, czy są jakiekolwiek zdjęcia samolotu 1716 zaproponowanego w tym wydaniu, tzn. bez "oczek", ale z godłem 3. dlot MW na dziobie? Nic nie mogę znaleźć 😕 

ARMA HOBBY 70001 - 1:72 TS-11 Iskra bis DF - Deluxe Set - Sklep Modelarski  Exito

 

1716.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.