Skocz do zawartości

Arkusz sędziowski - Konkurs Zima 2015


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

Nie taki diabeł ....................

 

Do oceny podszedłem skrupulatnie - wymaga tego szacunek dla osób które poświęciły wiele godzin na zbudowanie swoich modeli.

Przejrzałem wszystkie warsztaty, obejrzałem fotki i wypełnienie ankiety zajęło mi 1godz. 20min.

 

A tak na marginesie ludziska jakie wy robicie piękne modele!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Panowie cieszmy się tym że taki konkurs się odbył. I nie wieszajmy psów na osobie która utworzyła ankietę do głosowania.czy ktoś zrobiłby to lepiej. ..jeśli tak to mógł się wykazać i współpracować z adminem. ...koniec kropka..

P.S. wesołych świąt. I górę prezentów pod choinką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu narzekacie. Ankieta bardzo przejrzysta, 5 stopniowa skala oceniania również.

Reflect - super robota, dziękuję

Mi całość zajęło niecałe 40min bo większość warsztatów przeglądałem dokładnie już wcześniej gdy były umieszczane w galerii. Wielki plus za "ojczyźniany" akcent

 

PS: Radosnych Świąt Wszystkim Forumowiczom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta nie jest zła i aż tyle czasu nie zajmuje. Nie zmienia to faktu, że wyniki mogą byc dzieki temu systemowi dość zaskakujące. Bardziej daje mi do myślenia fakt wpisywania ewentualnych komentarzy w galerie modeli. Prace skończone, głosowanie odbyte, wyniki ogłoszone (01.01.2016). Czy jak juz kurz emocji opadnie, to komuś sie jeszcze bedzie chciało pisać komentarze w galeriach...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc ja na początku nie doczytałem i byłem pewny że po zakończeniu prac galerie zostaną otwarte dla wszystkich i będzie można dodawać komentarze co jak myślałem dodatkowo uatrakcyjni te dni między zakończeniem prac a ogłoszeniem wyników.

Pewnie dałoby to jakiś pogląd na ewentualnych faworytów a autorom pozwoliłyby wyjaśnić poszczególne kwestie dotyczące budowy.

 

Natomiast gdy galerie zostaną zwolnione dopiero po ogłoszeniu wyników myślę że będzie nie co mniej komentarzy nie licząc tych modeli które zostaną wytypowane jako zwycięzcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to tylko była zabawa, myślę że głosowanie idzie już swoją drogą i nic już nie zmienimy

 

Zgodnie z regulaminem..

 

"9. Dla wszystkich uczestników którzy zamieścili warsztat i galerię będą dyplomy uznania, dla trzech najlepszych prac w klasach będą medale.... " <- i to Wam pozostanie na zawsze, dyplom który czasem ma większy sentyment niż wygrany model

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Na razie mieliśmy minimalnie ponad 100 sędziów... Co daje globalnie ponad 25 tysięcy wystawionych pojedynczych ocen

Tyle statystyk.... Co zaś się tyczy możliwości remisu - hymn mając podgląd na wyniki, jest to bardzo mało prawdopodobne.... Choć w niektórych kategoriach walka jest baaaaardzo zaciekła

 

Po zakończeniu głosowania postaram się aby każda z finalnych galerii miała dowód w postaci screena z szczegółowa statystyka głosowania... Myśle ze będzie co komentować....

 

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mieliśmy minimalnie ponad 100 sędziów... Co daje globalnie ponad 25 tysięcy wystawionych pojedynczych ocen

Tyle statystyk.... Co zaś się tyczy możliwości remisu - hymn mając podgląd na wyniki, jest to bardzo mało prawdopodobne.... Choć w niektórych kategoriach walka jest baaaaardzo zaciekła

 

Po zakończeniu głosowania postaram się aby każda z finalnych galerii miała dowód w postaci screena z szczegółowa statystyka głosowania... Myśle ze będzie co komentować....

 

Pozdrawiam

Admin

Taką statystykę w sumie ciekawie byłoby zobaczyć. Mam nadzieję, że będziemy mieli do nich wgląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz to z rozmachem panowie. Wynajmijmy sale w Palacu Kultury i Nauki w stolycy i zrobmy fete... A co tam, jak sie bawic to sie bawic. Christian, szukaj sponsorow fety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.