Skocz do zawartości

Digitalcamo Su 27 Zvezda 1/72


Bobek

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi ukończony w tym tygodniu samolot, czyli Su 27. Okazało sie, ze zestaw jest świetny wiec postanowiłem  zrobić coś fajnego czyli ukrainski digital camo. Zamówiłem maski kalki i do dzieła. Błędów narobiłem sporo, przy malowaniu szczególnie, ale jakoś się udało skończyć, na pewno jeszcze cos tam małego zrobię ale nie zmieni to ogólnego odbioru. Jeśli chodzi o kolory to fakt są trochę przymulone, no cóż , odrobinę tez zdjęcia lecą w fiolet ale to moja wina tak czy inaczje malowane hatka orange   PS aha widzę to rakietę która wisi ale to kwesta dotknięcia magnesu, no własnie  zastosowałem 1mm magnesy dla uzbrojenia i można dowolnie zakładać i zdejmować sobie uzbrojenie, szczerze mówiąc fajny bajer szczególnie jeśli ktoś sprzedaje modele. 


Zrzut-ekranu-2019-04-15-08-42-41.png
Zrzut-ekranu-2019-04-15-08-42-52.png
Zrzut-ekranu-2019-04-15-08-43-08.png
Zrzut-ekranu-2019-04-15-08-43-31.png


tu kolory faktyczne na modelu (tylko z tym zdjeciem chcialo mi sie bawic)
066.jpg

te ponizej troche nietrafione ale zmiana calosci to masakra


471.jpg
473.jpg
474.jpg
476.jpg
478.jpg
480.jpg
481.jpg
484.jpg
487.jpg
488.jpg
492.jpg
495.jpg
498.jpg
499.jpg
503.jpg
506.jpg
507.jpg
509.jpg
510.jpg
512.jpg

Edytowane przez Bobek
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, traktuje to tez jako przymiarkę do su 35 1/48,  sporo nabroiłem przy dyszach jest to masakra bo właściwie temat jest bardzo subtelny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Na maski czekałem 4 miesiące bo szły do Martoli z Ukrainy, mam podejrzenia ze specjalnie dla mnie je wrzucili do wydruku bo nawet na stronie producenta są już wyprzedane Foxbot (polecam generalnie bo ładnie ogarnęli i maski i kalki), jeśli by jeszcze były kiedys do kupienia to bym chyba drugiego zrobił we właściwych kolorach i ładniej. 
PS. Właściwie to nie będę wyrzucał ich wzornika to może kiedyś ktoś podejmie się zeskanowanie i wycięcia, choc nowe kosztowały grosze bo 12zł wiec lepiej kupic

Edytowane przez Bobek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny model, tylko jest jedno podstawowe ale... Tej wersji tego samolotu Ukraińcy nie posiadają. Nad dyszami bym troszkę popracował, bo wyglądają niestarannie na tle całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

A wizualnie na czym rozniece polegaja miedzy s a sm? chodzi o kokpit?  Jesli o dyszach to przeprawa spora i napewno nauka na przyszlosc zeby nie mieszac w nieskonczonosc. 

Edytowane przez Bobek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Godzinę temu, Bobek napisał:

Wrzucam tu bo chyba lepiej nie rozdzielac watkow :)

drugie podejscie do tematu
4UAkZx1h.jpg
4RXyaJeh.jpg
RRlodnyh.jpg
qiEGKNlh.jpg
P7LFYcKh.jpg
TLWfxarh.jpg
GttDIo1h.jpg
tx9dAh5h.jpg
8OX4GrNh.jpg
xq5LbVJh.jpg
VL2drm5h.jpg
SxAAuDTh.jpg

Świetny. To cyfrowe kamo samo w sobie jest niesamowite, idealnie podkreśla "drapieżność" tego samolotu i dobrze się komponuje z jego agresywnymi liniami i kształtem. Nikt na świecie nie ma chyba Flankerów z takim wizualnym pazurem jak Ukraińcy.

Edytowane przez AstarSeran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.