Skocz do zawartości

Mistercraft


mandrivecs

Rekomendowane odpowiedzi

 Skasuje lub i nie .Nie każdy da stówę za model Army .

Oczywiście że model KP zebrał bęcki ale do tej pory był najlepszy bo i Revell i Academy mają więcej baboli.Czy model KP to paździeż? Dla liczynitów pewnie tak.Jednak do złożenia nie jest potrzebne Bóg wie ile szpachlówki, nie trzeba linii odtwarzać pilnikiem i w sumie fajnie się składa.

Szkoda więcej pisania.Jesteś fanem MC i nic tego nie zmieni.Będziesz bronił tej firmy do upadłego.Masz do tego prawo tak jak ja mam prawo uważać że to paździeż .

Najważniejsze że dają Polskie malowania.

Edytowane przez Xmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Moses napisał:

KP może i ma błędy merytoryczne, ale można go skleić w miarę bezstresowo i będzie jakoś wyglądał. A co można zrobić z Mustanga MC można spojrzeć na forum w innym temacie

Więc oceniasz produkt przez pryzmat użytkownika.

Więc nie ma złych modeli tylko ...

Nie jestem fanem, ale jak to mówią żyj i pozwól żyć innym...

Edytowane przez myszaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, myszaty napisał:

Więc nie ma złych modeli tylko ...

 


...zmarnowany czas...

  

12 godzin temu, Xmen napisał:

 Oczywiście że model KP zebrał bęcki ale do tej pory był najlepszy bo i Revell i Academy mają więcej baboli.


Sęk w tym, że model KP to bliski 'kuzyn' Revella. Onegdaj na pwm MarCo wskazywał nawet zabawne cechy wspólne pokroju skopiowania wady wtrysku z oryginału.

Edytowane przez caughtinthemiddle
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech robi!!! Jak najwięcej!!!😆😆😆😆

Nie miałbym delfinka we wtrysku!

Im więcej wypustów na rynku tym większa konkurencja, a co za tym idzie też zwiększa się odsetek modeli klasy premium dla ,, sztuki wysokiej", takie ludziki jak ja mają co podziwiać i  czym się zachwycać na wystawach, a potem w pocie czoła, oparach thinnera i pyle  szpachlowym rżnąć i rzezać z  obłędem w oczach te wszystkie mistercrafty...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, BRAVO112 napisał:

Nowy majitel KP pan Muzykant robi modele w akordzie. Co z tego wychodzi - widzimy wszyscy

znalazł metodę, poznał środowisko i docelowego klienta. Uznał, że "wariatów" jest dość, żeby sprzedać wszystko, co on,  "Człowiek Orkiestra" wymyśli🤣 Wygrywa też tematami, których nikt nie ruszał. 

Edytowane przez letalin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, letalin napisał:

znalazł metodę, poznał środowisko i docelowego klienta. Uznał, że "wariatów" jest dość, żeby sprzedać wszystko, co on,  "Człowiek Orkiestra" wymyśli🤣 Wygrywa też tematami, których nikt nie ruszał. 

masz racje. Ale. Na Alpha Jeta wielu czekalo i sie doczekali. Nie mialem modelu w rekach, ale juz zdjecia z netu

go skreslily ( moje zdanie ) . Czekam na jakas konkretniejsza ocene z IPMS albp pana KFS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2021 o 23:29, Kolekcjoner WP napisał:

BREJKING NJUS 

 

Black Hawk i Mi-24 to Italeri.

 

Pożyczam zdjęcia kalkomanii ze strony Polskie Modele na fb:

 

FB_IMG_1638570507641.thumb.jpg.eff748ccf0b35884a7bd52e9216c2ee8.jpgFB_IMG_1638570510462.thumb.jpg.7d46b1dd88fd7313a1c10ff135051a2d.jpg

Dla porównania kalki do Mi 24 za 20 zł. Nie znam produktów tej firmy, ale przynajmniej śmigło piszą przez "Ś".

mi 24.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 model Italeri +20 dobre kalki 
giphy.gif?cid=ecf05e473rpyrg3t7tsvh8mxu2

 

 

Jak nic trzeba brac Mistercrapa za 60+ zł noooo :)

Edytowane przez Moses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Moses napisał:

Jak nic trzeba brac Mistercrapa za 60+ zł noooo :)

I to bez zastanowienia.Sam się zastanawiam żeby kupić ze dwie sztuki.Choćby dla kalkomanii.Chodzą słuchy że są dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
1 godzinę temu, Grzes napisał:

Katalog Mastercrafta 2001/2002 znaleziony w moich archiwach.

Wrzucam na prośbę kolegi @Kolekcjoner WP 

 

 

 

Jest na tej liście kilka modeli, których teraz nawet KP i Smer nie przepakowują 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 lat im zajęło objadanie się z Italeri aby pakować UH-60. Ciekawe ile czasu zajmie ugadanie F-15, Horneta i Apacza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Staryfajter1954 napisał:

Ciekawa musisz spora oferta.

Kurde, brzmi jak tłumaczenie translatora co najmniej z Sotho południowego :mrgreen:

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Moses napisał:

A myślisz ze z  Włochami jak sie negocjuje?

A skąd ja biedny żuczek mam wiedzić jak się z Włochami negocjuje, kaj ja pp italiańsku oczień płocho :niemam:

Edytowane przez Slawek_26869
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Slawek_26869 napisał:

kaj ja pp italiańsku oczień płocho

 

Mamma mija ,no no , no  aldente . Jednocześnie  należy złożyć kciuk i drugi palec i machać . 

Dopóki Włoch nie powie -"si si".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.