Skocz do zawartości

T-34/85 Dragon 1/35


krzychu83

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim 🍻

T-34/85, 1 Pułk Czołgów, Modlin 1947r

Model Dragon z dodatkiem blaszek Eduarda, liną Eureka i kalkami Toro Model.

Pozdrawiam :)

Krzychu

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

Edytowane przez krzychu83
  • Like 31
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota. Gdybym miał się czepiać to czepiłbym się do brezentu, jakoś tak mało ściśnięty tymi pasami (zwłaszcza u dołu widać ze pasy są luźne). Ale poza tym klasa, bardzo ładnie zmalowany i ubrudzony.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo elegancki wyrób.  W kolorze podoba się, oj podoba a czarno białe jak z monografii. Narobiliście mi smaka na teciaka razem z Halsetem 😉 i wiem już które pudło otworze kiedy zamknę obecne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MayonesEXG7 napisał:

Pinknie-że minknie😀

 

4 godziny temu, robertmodelarz napisał:

Jak zawsze pełna perfekcja wykonania oraz super realizm scenki.  krzychu83 to człowiek orkiestra!!!!!

 

3 godziny temu, Szupryt napisał:

Kawał dobrego, realistycznego modelu. Mnie urzekło błoto z trawą na gąsienicach. Ogólnie świetna praca.

 

3 godziny temu, StarBourne napisał:

Jestem prostym człowiekiem, widzę model T-34-85 to daję lajka. Dobra robota!

 

2 godziny temu, halset napisał:

Świetna robota. Gdybym miał się czepiać to czepiłbym się do brezentu, jakoś tak mało ściśnięty tymi pasami (zwłaszcza u dołu widać ze pasy są luźne). Ale poza tym klasa, bardzo ładnie zmalowany i ubrudzony.

 

1 godzinę temu, chorąży napisał:

Świetny model, podoba mi się  😀

 

9 minut temu, TAW napisał:

Bardzo elegancki wyrób.  W kolorze podoba się, oj podoba a czarno białe jak z monografii. Narobiliście mi smaka na teciaka razem z Halsetem 😉 i wiem już które pudło otworze kiedy zamknę obecne.

 Bardzo dziękuję Panowie 🍻

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powyżej napisali już chyba wszystko, więc mnie nie pozostaje nic innego, jak tylko napisać, że fajnie wyszedł, podoba się 👍

...no i zdjęcia z epoki dobra robota, przynajmniej na 2-ch z nich teciaka, można by wziąć za pojazd autentyczny.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rafał B napisał:

Koledzy powyżej napisali już chyba wszystko, więc mnie nie pozostaje nic innego, jak tylko napisać, że fajnie wyszedł, podoba się 👍

...no i zdjęcia z epoki dobra robota, przynajmniej na 2-ch z nich teciaka, można by wziąć za pojazd autentyczny.  

Dziękuję, myślałem żeby jakoś w programie graficznym podmienić tło, ale średnio mi to idzie 🤔 szybciej i łatwiej chyba będzie zabrać mi model w plener na sesyjke zdjęciową 😃

 

 

3 godziny temu, stakov napisał:

Wspaniała robota, oglądam wszystkie Twoje dzieła i za każdym razem jestem pod wrażeniem solidnie wykonanej pracy. 

Dziękuję za motywujące słowa 🍻

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, michal0281 napisał:

Merytorycznie się nie wypowiem bo na wschodnich ustrojstwach słabo się znam, ale na pytanie jak się model prezentuje to powiem, że bardzo fajna robota, brawo!

Dziękuję 🍻

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pochwalnego chóru - jak prawdziwy. Kolorystycznie bardziej trafia do mnie oliwka oraz czarno-białe (rzeczywiście, jak prawdziwy z epoki), niż zielona żabka - rozumiem, że to balans bieli porządził. Osobiście mam problem z trawą przyczepioną do gąsienic, w moim odczuciu jest zbyt długą powodując zgrzyt w tej, doskonałej poza tym, iluzji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2022 o 22:31, zaruk napisał:

Przyłączam się do pochwalnego chóru - jak prawdziwy. Kolorystycznie bardziej trafia do mnie oliwka oraz czarno-białe (rzeczywiście, jak prawdziwy z epoki), niż zielona żabka - rozumiem, że to balans bieli porządził. Osobiście mam problem z trawą przyczepioną do gąsienic, w moim odczuciu jest zbyt długą powodując zgrzyt w tej, doskonałej poza tym, iluzji.

Dzięki 🍻 Tak, po zmianie obiektywu trochę balans zaszalał, ale zostawiłem , wydały się mi ciekawe 😀

W dniu 22.05.2022 o 07:53, Dorotka napisał:

Uuuu! Świetny, kapitalna robota!

Dziękuję bardzo 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny model. A swoją drogą, dziś na południu Ukrainy zaobserwowano czołgi T-62 w barwach rosyjskich. Może po T-34 wz. 1947 też sięgną wkrótce. Jak będzie dalej szło tak jak idzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny model pojazdu w polskich barwach.  Czy może być coś piękniejszego? Doskonała robota. 👍

Takie małe merytoryczne przemyślenie. Wszystkie włazy czołgu pozamykane. Nie wygląda że stoi na postoju. Nie wiem jaka była koncepcja ale chyba jest w ruchu albo czeka na rozkaz do ataku, ale czy kierowca nie powinien obserwować co się dzieje na zewnątrz? Przez zamknięte klapy wizjerów to chyba niewiele zobaczy.  😎

Pozdrawiam.

Andrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.