Skocz do zawartości

MiG-21


emeryt

Rekomendowane odpowiedzi

Cinekf1 ale asior z Ciebie, jak coś zostanie z wydruku to ja się zapisuję obiema rękoma. A dałoby rade wcisnąć na ten arkusz nr 1375 na ''białego'' eR-a? Jak eR to tylko ten żaden inny. Tyle ile trzeba będzie to zapłacę ewentualnie jakis handelek wymienny.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie to cieszy ,że jest takie duże zainteresowanie Zegrzyńskimi Biskami Co do kalkomanii to popieram każde twoje słowo Cinekf1. Pozdrawiam Piotr Wawer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje 9507, żelazko z 1plm, 7809, pomarańczową syrenkę i jeszcze zegrzańskiego orła na szachownicy.

 

Osobiście mogę odstąpić husarza z 41 plm gdyż dysponuję dwoma wolnymi sztukami w 1/72.

Nie wspomniałem o babie jadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1375 już zrobiony Muszę przyznać, że nie miałem pojęcia o takim malowaniu R-ki Ale już znalazłem zdjęcie, była naprawdę fajna i warto ją mieć w miniaturze

 

Co do żelazka z Mińska to jest widoczne na arkuszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He,a kondory i wilki z Wrocławia ? No i są tzw .niszowe z Modlina PFM 6611 oraz M 1814 .Ten pierwszy z godłem gasiorów. Ten drugi z gasiorem i oznaczeniem fotela wyrzucanego.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1375 już zrobiony

No to bajka, jakieś pocieszenie na dziś bo właśnie złamał mi sie żywiczny przedni widelec do su-22UM . Łapy opadają, jeden ruch za dużo i katastrofa.

Jarekk - 1375 oczwiście bez godeł na podstawie jedynch trzech zdjęć jakie posiadam

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas najwyższy by udzielać się na tutejszym forum . Oraz czytanie w własnym zakresie dokumentacji o Migusiu. Choć do niczego nie zmuszam ale na temat 21-ego to w naszym kraju można się bardzo dużo do wiedzieć .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre! A widzisz, to wszystko przez te emocje

Wrocław też jest super ale i nietoperz na szachownicy 2plm "Kraków". Podpisuje się!

Ale koledzy narzucili tempo! Panowie, prawda jest taka, że temat naszych MiG-21 jak i innych s-tów po II wś, jest permanętnie olewany przez krajowych producentów kalek. A temat - rzeka. Na samych ołówkach było tego multum, bo już ilość wymienionych przykładów dobrze to opisuje. Na szczęście rozwój technologi nam sprzyja. Szybki kurs Corela i poszukanie w sieci firmy która zrobi druk (a jest ich nie mało) daje nam niezliczone możliwości. Sam tak robiłem z "01" z 2 PLM i mam też "7502" z 11 PLM. Tak, można mieć każdą miniaturkę jaką zechcemy

Odnośnie godła 2 PLM "Kraków". Nie wiem jak to jest dokładnie w skali 1/72 ale robi się tam drobne przeinaczenia ze skalą. Pamiętam godła w tej skali wydane do zestawu jakiejś polskiej firmy gdzie godło tego pułku było w wielkości numeru bocznego. A warto zaznaczyć, że "bombka" jak ją nazywali była o połowę mniejsza, nie wiem czy nie za mała na druk w 1/72. Jeśli zaś chodzi o 1/48 służę projektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj upolowany przy drodze Lębork- Łeba MF nb 8907 ex Łask:

http://www.airplane-pictures.net/image96922.html

stan powolnego rozkładu.

 

nie, on taki był od "zawsze" (no może te kilka lat pod chmurką zrobiły swoje, ale przednia szyba była właśnie taka od pierwszego dnia pobytu w tym miejscu (a tak naprawdę wcześniej)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem ale może byś wrzucił jeszcze dwa... i 1910 x2?

A dlaczego 1910 ? To był mój ostatni 21 "na stanie w M-ku. Pewnie że przydałoby się mieć jego malowanie.

 

Przy okazji , gdyby kogoś interesowały parametry techniczne , tak w skrócie-opracowane przez pilota 21 znanego pod ps.Rekin. Warto prześledzić też wątek na Forum Miłośników Symulatorów [ lotniczych ]rozdział poswięcony awionice 21,kopalnia wiedzy

http://www.flyshark.republika.pl/Samoloty_pliki/merlin.htm

To tak w przerwie w lataniu między sklepami a kuchnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem ale może byś wrzucił jeszcze dwa... i 1910 x2?

A dlaczego 1910 ? To był mój ostatni 21 "na stanie w M-ku. Pewnie że przydałoby się mieć jego malowanie.

 

Przy okazji , gdyby kogoś interesowały parametry techniczne , tak w skrócie-opracowane przez pilota 21 znanego pod ps.Rekin. Warto prześledzić też wątek na Forum Miłośników Symulatorów [ lotniczych ]rozdział poswięcony awionice 21,kopalnia wiedzy

http://www.flyshark.republika.pl/Samoloty_pliki/merlin.htm

To tak w przerwie w lataniu między sklepami a kuchnią.

 

A no dlatego, że chciałem zrobić tego M-a w malowaniu pożegnalnym z 1plm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Cinekf1

 

Twoje fotki naruszaja regulamin forum. Wstaw w kolejnym poscie takie o odpowiednich wymiarach (lub jako miniatury) to je podmienie. W przeciwnym wypadku bede zmuszony zamknac temat.

9. Na forum Modelwork.pl użytkownicy w postach wstawiają widoczne zdjęcia (o maksymalnym rozmiarze w poziomie 800 pikseli) lub miniatury do zdjęć umieszczonych na stronach komercyjnych lub prywatnych.

 

Wiecej: viewtopic.php?t=21118

Regulamin: viewtopic.php?t=40

 

Edit: Fotografie podmienione - dziekuje.

 

Pozdr.

Pawel

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj em

 

Twoje fotki naruszaja regulamin forum. Wstaw w kolejnym poscie takie o odpowiednich wymiarach (lub jako miniatury) to je podmienie. W przeciwnym wypadku bede zmuszony zamknac temat.

9. Na forum Modelwork.pl użytkownicy w postach wstawiają widoczne zdjęcia (o maksymalnym rozmiarze w poziomie 800 pikseli) lub miniatury do zdjęć umieszczonych na stronach komercyjnych lub prywatnych.

 

Wiecej: viewtopic.php?t=21118

Regulamin: viewtopic.php?t=40

 

Edit: Ilustracja podmieniona - dziekuje.

 

Pozdr.

Pawel

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy uważać bo nikt z nas nie chce by tak ciekawy i pełen wyczerpujących informacji temat zniknął nam z forum.

Sam wiem po sobie ,że człowiek po pełnia błędy i zdarzało się nawet na tym forum w tym temacie. Po prostu koledzy musimy teraz się pilnować i przestrzegać regulaminu.

Pozdrawiam i wiem ,że nie będzie to dla nas trudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieńcie te fotki bo temat i informacje w nim zawarte są bezcenne.

/ale regulamin/

Chyba wydrukuje ten temat...

Nawet zamknięcie tematu nie powoduje jego likwidacji, więc spokojnie, nie musisz drukować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.