Skocz do zawartości

V. Warszawska Fiesta Modelarska 10-11 czerwca 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Przyłączam się do przedmówcy, Impreza udana zewszechmiar olbrzymia ilość naprawdę świetnych modeli podobno ponad 1tyś!!!. Organizacja sprawna w końcu przy ogłaszaniu wyników usłyszałem za co modelarze otrzymują nagrody i wyróżnienia.

Pomysł ze stęplami trafiony, zaskoczeniem as dla mnie także wynika to pierwsza wystawa w naszym kraju gdzie w mojej opinii oceny sędziów pokrywają się z ocenami zwiedzających i braci modelarskiej.

 

Dziękuję serdecznie za możliwość uczestniczenia w tak zacnej imprezie i zapowiadam się na kolejny rok tym razem będę miał znacznie więcej modeli do pokazania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za wspaniałą imprezę. Możliwość zobaczenia inspirujących modeli i poznania ich twórców jest bezcenna. Nawet problemy techniczne z nagłośnieniem nie były w stanie przyćmić blasku tegorocznej Fiesty. Oby tak dalej! Dzięki Wam Warszawa ma szansę stać się stolicą imprez modelarskich.

 

Do zobaczenia w przyszłym roku Podajcie termin to już zabukujemy z żonką hotel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do zdjęć

 

http://s1383.photobucket.com/user/lesio-69/library/FIESTA%20MODELARSKA%202017

 

Apel do okrętowców:

 

Wystawiać, wystawiać i jeszcze raz wystawiać.

 

Modeli okrętów plastikowych było KILKA RAZY MNIEJ niż kartonowych. Po prostu wstyd

 

 

Modele plastikowe okrętów

 

http://s1383.photobucket.com/user/lesio-69/media/FIESTA%20MODELARSKA%202017/DSC05886_zpsmm8isjjh.jpg.html

 

Modele kartonowe okrętów:

 

http://s1383.photobucket.com/user/lesio-69/media/FIESTA%20MODELARSKA%202017/DSC05887_zpsvgo5tqar.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza udana...

Modeli dużo i dużo fajnych.

Oby za rok było jeszcze lepiej!

 

Podobał mi się bardzo sposób oceniania za pomocą pieczątek... Od razu wiadomo było co na danym modelu się podobało, czym przykuł uwagę (ostatnie fotki z pieczątkami)

 

30_zpsub7lccyz.jpg

29_zps8ca9s3ad.jpg

28_zps23agowhd.jpg

27_zps7bdxyo8e.jpg

26_zpsqw7girvf.jpg

25_zpsrhoqcw6d.jpg

24_zpsnxjpaxqy.jpg

23_zpsir6adbwh.jpg

22_zpsqocsdbte.jpg

21_zpsadbchi0w.jpg

20_zpsnn824trb.jpg

19_zps5xjdkjjl.jpg

18_zpsotdb58au.jpg

17_zpsq9oas0zw.jpg

16_zpsvljwxtvg.jpg

15_zps9e83yfgz.jpg

14_zpsg6hkmj8r.jpg

13_zpsgkyig4mv.jpg

12_zpsl2d3rgih.jpg

11_zpshi5qkdni.jpg

10_zpsinstprvp.jpg

9_zpswlash8rt.jpg

32_zpsuqqszq6k.jpg

31_zpsamw7hyiz.jpg

8_zpswpf9x8jr.jpg

7_zpss1rr3sry.jpg

6_zpsfwjcyn2q.jpg

5_zpsvkjrxnms.jpg

4_zpsm4dcjvtw.jpg

3_zpsjw3i1o1z.jpg

2_zps0jdnegfx.jpg

1_zpsktm1lpx7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobał mi się bardzo sposób oceniania za pomocą pieczątek...

 

Mi też I cieszy nas, że kolejna duża impreza (po Inowrocławiu) "kupiła" nasz wrocławski pieczątkowy patent i wciela go z powodzeniem w życie ku Waszej radości. Namawiamy kolejnych i służymy wszelaką pomocą.

 

Fiesta rzecz jasna dla mnie zacna Pomysł z ekspresem do kawy pierwszej klasy - dzięki temu miałem uratowany sobotni poranek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna impreza. Świetny klimat i pozytywne wibracje docierające z kazdej strony.

A ogrom modeli......było na co popatrzeć.

Cieszy fakt,że czuć już oddech juniorów na plecach seniorów ;) z roku na rok będzie coraz wieksza konkurencja.

I druga sprawa...milo było zobaczyć dziewczyny i kobiety w tym do niedawna hermetycznym światku.

Brawo dla organizatorów, brawa dla współpracowników i brawa dla dyrekcji szkoły za ”użyczenie" modelarzom szkoły na ten ważny dla nas weekend.

Wreszcie brawa dla wszystkich!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długiej drodze KPM dotarł do Koszalina.

 

A impreza?? Doskonała! Kto nie był niech żałuje! Organizatorzy spisali się na medal, wystawione modele doskonałe

 

Podziękowania dla kolegów z konkursowej komisji sędziowskiej (samoloty) - świetnie się z Wami współpracowało

 

W zasadzie napiszę tyle - melduje się za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do peanów kolegów/koleżanek nie tylko dlatego, że po raz pierwszy w mojej "karierze" modelarskiej zostałem wyróźniony i to za 2 modele (ale radość zrozumiale wielka ), ale po prostu impreza była fantastyczna! Byłem na wszystkich Fiestach, i postęp z roku na rok jest ewidentny, zarówno jeśli chodzi o ilość modeli, jak i całą otoczkę organizacyjną i towarzyską. W tym roku sięgnął stanu idealnego

Gratulacje, a przede wszystkim wielkie podziękowania !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem. 1/144 całkiem nieźle dopisały, co mnie bardzo ucieszyło. I o dziwo nie było wśród nich ewidentnie słabych modeli, jak to się czasem zdarza.

 

EDIT.

Utworzyłem specjalny album dla skali 1/144 zapraszam do wątku grupowego:

viewtopic.php?f=239&t=58588

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziękuję Organizatorom Fiesty za wkład ich pracy. Bez nich Impreza mogłaby mieć takie komentarze, jak kilka lat temu Mistrzostwa Polski Mikromodeli zorganizowane gdzieś na Ursynowie.

Dziękuję za nagrody dla Koriejec, ale teraz będę miał problem z Wariatorem. Na jednej "wodzie" już ich raczej nie postawię, więc trzeba wymyślić coś nowego. Muszę ostro pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i świetną atmosferę! Tegoroczna edycja pobiła wszelkie rekordy - wystawiliście ponad 1000 modeli, co na naszym krajowym podwórku jest nie lada wyczynem.

 

Za wszelkie wtopy przepraszamy, za peany dziękujemy. Było kilka słów uznania za pieczątki - to wszystko dzięki kolegom z Wrocławia i ich uprzejmości - za ten pomysł dziękujecie tak naprawdę właśnie im.

 

Wyniki.jpg

Wyniki wiszą już na stronie, na razie tylko wyróżnienia, w najbliższych dniach pojawią się też nagrody specjalne i Besty.

 

pozdrawiamy,

Organizatorzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie się tego!

I niech reszta bierze przykład!

Wystawiający przynajmniej wiedzą czy ich model w ogóle był oceniany... i co się w nim podoba. A to naprawdę dla niektórych dużo. Wiedzą przynajmniej co robią dobrze.

 

Ja dziękuję za wyróżnienie mojej pracy i mam nadzieje że w następnym roku spotkamy się znowu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla organizatorów za przygotowanie kolejnej udanej imprezy.

System pieczątkowy to bardzo fajny sposób przekazania informacji zwrotnej od sędziów co im się podobało i za co model został wyróżniony.

Dziękuję bardzo za świetną imprezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.