Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1/72


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

crowfunding..taki system w dobry sposób pokazuje hmm wstępna rentowność niszowego projektu...patrz Frrom i Breguet Bizerte...

ciekawe na ile egzemplarzy Żubra zamówienia (z wplatami)by zebrano. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patzrac na forum malo. Zawsze jest jakby ktos zrobił to i to to biore w ciemno 10 szt! a pozniej, ale myslalem ze bedzie taniej, a bo tu ma źle linie podziału i nie dobrą ilośc nitów, to ja juz tego szmelcu nie bede brał itd...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak była dyskusja o nowym FM2 to wszyscy chwalili jakie to mniodzio, jak fajnie ojoj, trzeba popierać polskie - a jak przyszło co do czego to ile osób kupiło? 2? 3? No właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WujekAlice napisał:

Jak była dyskusja o nowym FM2 to wszyscy chwalili jakie to mniodzio, jak fajnie ojoj, trzeba popierać polskie - a jak przyszło co do czego to ile osób kupiło? 2? 3? No właśnie.

Ja kupiłem i chyba jeszcze ktoś kupił, bo nie nadążali pakować. Powiem nawet więcej - rozpakowałem i zacząłem go dłubać. Wygląda fajnie - w sam raz dla bogaczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, luckyLUKE napisał:

Ja kupiłem i chyba jeszcze ktoś kupił, bo nie nadążali pakować. Powiem nawet więcej - rozpakowałem i zacząłem go dłubać. Wygląda fajnie - w sam raz dla bogaczy ?

Bidul version, czy expert version?  A z forum jesteś chyba trzeci , ktory się chwali że ma. Poza tym jak dłubanie - fajnie idzie? Klocki lego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jostein napisał:

Sword zamiaruje uraczyć nas nowymi wersjami Avengera: 

AS.Mk.4, TBM-3S2 i TBM-3R

 

 

 

Obrazki bardzo ładne, a cała rodzinka Avangerów wyglądałaby na półce bardzo apetycznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, WujekAlice napisał:

Bidul version, czy expert version?  A z forum jesteś chyba trzeci , ktory się chwali że ma. Poza tym jak dłubanie - fajnie idzie? Klocki lego?

A to jest jakaś zorganizowana akcja - pochwal się wilcatem?

No to się chwalę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te Avangery.. z tym co już wydali super będą wyglądały... a FMa  mam i  już został rozparcelowany duży zestaw i ..musiałem dokupić Hellcata MkI co by   pary były:) Hellcat i Wildcat..z pasami inwazyjnymi  i  parka  po hamerykańsku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WujekAlice napisał:

Bidul version, czy expert version?  A z forum jesteś chyba trzeci , ktory się chwali że ma. Poza tym jak dłubanie - fajnie idzie? Klocki lego?

Expert full wypas - nawet farby kupiłem ? A tak serio... na razie siedzę w szoferce - bardzo ładne detale. Coś tam wiercę, poleruję szkło itd. Nie mogę się rozpędzić, bo mam za dużo rozgrzebanych tematów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, slawbo napisał:

A to jest jakaś zorganizowana akcja - pochwal się wilcatem?

No to się chwalę :)

Wiesz co była taka dyskusja, w której kilka osób, które  twierdziło, że 80 peelnów za full wypas version to za dużo zostało zakrzyczane przez osoby, które twierdziły, że cena OK. I że trzeba popierać polski biznes. I tak szukam tych co tam wtedy tak głośno krzyczeli i się pytam czy kupili.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, WujekAlice napisał:

Wiesz co była taka dyskusja, w której kilka osób, które  twierdziło, że 80 peelnów za full wypas version to za dużo zostało zakrzyczane przez osoby, które twierdziły, że cena OK. I że trzeba popierać polski biznes. I tak szukam tych co tam wtedy tak głośno krzyczeli i się pytam czy kupili.

Ja kupiłem ale nie krzyczałem. I się nie cieszyłem. Po obejrzeniu "zalet" uważam, że jest wart starej ceny pełnego zestawu ale nowej bardzo nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze załóżcie osobny temat gdzie bedziecie mogli sie uzalac na temat jakosci i ceny zestawu Army. Kurde pogadalismy tydzien temu, ale serio to juz nudne sie robi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nowy nowy? czy wpakowane wypraski kogos innego, ewentualnie nowe pudelko jak to u Revella?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wypraski to jest Ju-88A4 wydany kilka lat temu (podobno przeskalowany z 1/32, swoją drogą b przyzwoity model, imho jeden z bardziej niedocenionych zestawów) tutaj przekonwertowany na A1 czyli przede wszystkim z innymi końcówkami skrzydeł (w A4 to końcówki są najgorzej pasującym elementem), oszkleniem tyłu szoferki i jeszcze pare innych drobiazgów, także jeśli cena będzie strawna to będzie ładny model na BoB.

pozdrawiam

ww

p.s. kokpit Ju-88 A4 spudła (pasy edek) gdy go dłubałem, inne detale nie odstają.

201408101499.jpg.ff9a600790b03298d657445427e68399.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.