Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1/72


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, zatras napisał:

Osobiście widzę ( na żywo też ,bo miałem A4)  jeden ,,problem "-,,Matchbox'' czego jakoś nie mogę darować Revellowi i pozostanę przy rodzince z Hasegawy.

Uważaj ! Hasegawa jak każda rodzina ma czarną owcę  ?

88.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, zatras napisał:

Osobiście widzę ( na żywo też ,bo miałem A4)  jeden ,,problem "-,,Matchbox'' czego jakoś nie mogę darować Revellowi i pozostanę przy rodzince z Hasegawy.

Rozwiń proszę myśl bo chyba nie łapie o co chodzi ? (wiem że Revell pakuje też stary zestaw Ju-88, czy to przepak matchbox? Ten tu opisany to nowy zestaw) thx

Edytowane przez wuwumaster
Korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Jostein napisał:

Dobry Falco nigdy nie jest zły. Ciekaw jestem doboru malowań. Jeżeli dorzucą belgijskie, pewnie się skuszę.

Kalkę można dokupić. Może będzie szansa żeby zrobić CR.42 CN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i historia, ale ostatnimi czasy te wypraski były właściwie nieosiągalne. Osobiście liczę na jakieś fajne ciapate malowanie z Afryki.

18 godzin temu, BRAVO112 napisał:

Przeciez Falco to juz historia i jest na rynku dosc dlugo.

Poszycie? Slabo

http://www.ipmsdeutschland.de/FirstLook/Italeri/Italeri_Fiat_Cr42_LW/Italeri_Fiat_Cr42_LW.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, mig napisał:

Italeri ujawniło co zawartość pudełka Fiat CR.42. 
https://www.italeri.com/prodotto/2891/1/3

I cenę.29 łełro.Odwołuję wszystko co napisałem na temat ceny FM-2 Army .Tutaj dopiero kogoś powaliło z ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamma mia. To musi być błąd na stronie, nie chce mi się wierzyć w takie przegięcie. I pewnie uzasadniają to "super kalkomaniami" na które składa się 6 niemal identycznych samolotów z dwóch frontów. Są malowania z Belgii, ale nie wiem czy @Jostein miał to na myśli...

Niech no ktoś jeszcze skrytykuje Armę :mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzby Italeri się ocknęła i zaczynają robić nowe modele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Moses napisał:

Czyzby Italeri się ocknęła i zaczynają robić nowe modele?

Niestety to stary model.Był dostępny w trzech wersjach.Nowa to jest cena.Ciekawe czy poprawili śmigło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że w Martoli pojawią się też "owiewki"Quinty do Jaczka-130 Zvezdy w 1/72 Mam w pudłach Mi-24 oraz Pe-2... ciekawe czy faktcznie szklarnia zmatowiała/zmatowieje, chyba trzeba będzie nabyć też do tych modeli.

Modelsvit zapowiada Mirage w super kozackich malowaniach Argentyny i Brazylii, w sam raz na lato :) Jakby tego było mało Mirage IIIC zapowiada Special Hobby... tylko ten korona kryzys :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy się tak podniecacie z tymi cenami w euro na zachodnich stronach. Przecież dla takiego Niemca, Angola juz nie mówiąc o Norwegu 29 euro to tak jak dla nas 29 zł. To chyba tanio, nie ? Przecież żaden producent towarów nie bierze pod uwagę Polski, bo to nadal nie najważniejszy rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Pires napisał:

Co Wy się tak podniecacie z tymi cenami w euro na zachodnich stronach

A ktoś się podnieca?

 

47 minut temu, Pires napisał:

Przecież dla takiego Niemca, Angola juz nie mówiąc o Norwegu 29 euro to tak jak dla nas 29 zł. To chyba tanio, nie ?

Dobrze że mnie oświeciłeś.Ile będzie płacił Niemiec, Angol  czy Norweg mnie to wali.Niestety ja muszę za łełro zapłacić ponad 4 zeta.Cena na stronie producenta 29 euro daje ponad 100 złotych.Nikt taniej do Polski sprzedawał nie będzie.

 

52 minuty temu, Pires napisał:

Przecież żaden producent towarów nie bierze pod uwagę Polski, bo to nadal nie najważniejszy rynek.

To nie był, nie jest i nie będzie najważniejszy rynek.Never

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.