Skocz do zawartości

Arma Hobby - zapowiedzi i nowości lotnicze


Roland_Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
17 godzin temu, Qz9 napisał:

kupiłem te wkładki reflektorów. Świetna sprawa, bez problemu od zamówienia do odebrania paczki ( w Polsce dostarcza Inpost) 4 dni!

Gdzie kupiłeś?

Edytowane przez letalin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2024 o 21:02, Qz9 napisał:

model pojawi sie na stronie eduard.com  29.03.2024

Jak już kiedyś pisałem nie jestem wirtuozem internetów, więc proszę o pomoc w znalezieniu tego kucyka.  Aaa bym się zagapił, chodzi oczywiście o premierę P-51D Eduarda w 1/72, no nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 1.04.2024 o 11:53, wprzybylak napisał:

Jak już kiedyś pisałem nie jestem wirtuozem internetów, więc proszę o pomoc w znalezieniu tego kucyka.  Aaa bym się zagapił, chodzi oczywiście o premierę P-51D Eduarda w 1/72, no nie mogę się doczekać.

Na razie cisza, maja obsuw. Dopiero co pokazali zdjęcia elektrod do drążenia ramki oszklenia, także znowu im termin spadł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Koledze @zatraschodziła chyba o nowości w 1/72. Ja przeczuwam, że Mustang D z Army wobec "operacji specjalnej" Eduarda pt. P-51D będzie wizerunkową i biznesową katastrofą. A szkoda by było... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jako mniejszy gracz, boję się, że nie przebije się ze swoją historią, że jest lepszy (a myślę że P-51D Army będzie lepszy). Taki świat i nasze emocje tego nie zmienią, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że nie przebije się ze swoją historią, że jest lepszy, to jak się to przełoży na katastrofę wizerunkową?

I w ogóle czym jest katastrofa wizerunkowa, skoro już o tym mowa?

Edytowane przez greatgonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzw. dobrze poinformowane źródła, ale tak naprawdę to chyba nadzieja...

umiera ostatnia

3 godziny temu, greatgonzo napisał:

I w ogóle czym jest katastrofa wizerunkowa, skoro już o tym mowa?

Niepotrzebnie się skupiasz na tym sformułowaniu. To tylko moje obawy i mam nadzieję że się nie spełnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zdziwię jeśli AH zrezygnuje z wydania P-51D. Nie będą w stanie konkurować ceną z Eduardem, bo jakby to wyglądało jakby nagle obniżyli cenę tego Mustanga, a resztę by zostawili w swoich standardowych cenach.. 

No chyba, że projekt jest już na takim poziomie zaawansowania, że trzeba iść za ciosem i wyciągnąć ile się da.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JJ62 napisał:

Niepotrzebnie się skupiasz na tym sformułowaniu.

Rzeczywiście niepotrzebnie skupiam się na Twoich słowach. Zrobiło się bez sensu.

Nie, to nie. Ciekawy byłem, nic bardzo istotnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym mieliby błysnąć w tym Mustangu, żeby ktoś świadomie wybrał Ich model, sporo droższy i bez dodatków, zamiast Edzia?

Możecie zaklinać deszcz, ale niestety to będzie dla AH ciężki temat. Do tej pory nie mieli konkurencji w swoich tematach i mogli windować ceny i ograniczać zawartość pudełka, ale zobaczymy jak będzie w tym przypadku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, arhtus napisał:

niestety to będzie dla AH ciężki temat

I o to mi właśnie chodziło, że choćby mustang AH był lepszy, to eduardowy PR już wcześniej zpozycjonuje ich produkt jako best Mustang ever.  W takiej sytuacji mniejszemu (AH) bardzo trudno jest przebijać się ze swoim produktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, letalin napisał:

 Dlaczego mieliby rezygnować? Dużo się tam dzieje i chociaż nie znam szczegółów, to spodziewam się raczej  szybszego rozwoju, niż jakichś uników w odpowiedzi na to co robi kniaź Vlad. 

Dlatego, że w obliczu rychłego pojawienia się P-51D od Eduarda miałoby to tyle samo sensu, co wycinanie pogrzebacza z bloku lodu. Albo i mniej.
 

Edytowane przez Jostein
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BRAVO112 napisał:

napisac Wam temat bezkonkurencyjny? 🙂 

 

Ja to mam mnóstwo takich bezkonkurencyjnych tematów dla AH, ale Oni już takich tematów się nie podejmują więc Ich nie lubię już😠 

Niech sobie trzepią kolejne mustangi, messery i tysięczną wersję Hurricanea i niech Eduard ich trochę sprowadzi na ziemię 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.