Skocz do zawartości

Arma Hobby - zapowiedzi i nowości lotnicze


Roland_Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

"Modele skali 1/72 zaczynają się wyprzedawać. Stare serie Expert Set i Model Kit znikają z magazynu. Nie ma już Mustangów, z wyjątkiem wersji brytyjskiej, kończy się F4F-4 Wildcat. Modele te zostaną w ciągu najbliższych miesięcy wznowione w nowych pudełkach, z maskami i trzema wersjami malowań. Niektóre malowania przejdą do zestawów Deluxe z wydrukami 3D, ale nie wiem jeszcze kiedy je wypuścimy."

"Nowości i zapowiedzi,

Pracujemy aktualnie nad Hurricane IIb w skali 1/48 oraz P-51D/K w skali 1/72. Termin wypuszczenia tych modeli zależy od pracy narzędziowni, na razie nie wiemy, który model ukaże się pierwszy.

W naszym sklepie można już zamawiać w przedsprzedaży nowości w 1/72: P-51B/C Mustang (nowe pudełko) i Sea Hurricane Mk IIc (nowy zestaw znanych i lubianych wyprasek z „morską” konwersją w druku 3D i ciekawymi malowaniami). Przygotowaliśmy atrakcyjne zestawy promocyjne (podobnie jak to było z Hurricane 1/48).

W październiku rozpoczniemy przedsprzedaż P-400 Airacobry oraz kolejnego pudełka z garbatym P-51 Mustangiem – oba modele w skali 1/72. W listopadzie ogłosimy zapowiedź zupełnie nowego modelu, ale na razie to tajemnica! Szykujcie się na wyjątkowy miesiąc, ponieważ będziemy świętować 10-lecie Arma Hobby. Wydamy wtedy także Hurricane Mk IIc 1/48 w edycji specjalnej. Model wersji podstawowej 40004 Hurricane Mk IIc wróci do oferty przed końcem roku."

Edytowane przez Slawek_26869
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
5 godzin temu, barszczo napisał:

 

To jest propaganda przecież Arma nie umi w Hurricane i jedyne co z tego modelu można zbudować to wczesneg Jaka-1. A tu Hurri otwieracz do puszek nawet będzie :wow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Będąc od jakiegoś czasu zaciekłym krytykiem polityki cenowej AH wypada odnotować pierwsze jaskółki otrzeźwienia. To bardzo dobry znak. Oferta zakupu Hurka C i B po ~36€ po dodatkowym rabacie jest moim zdaniem dobrym ruchem z którego będąc skrajnym biedakiem skwapliwie skorzystałem. Mam w zwyczaju nagradzać racjonalną postawę, jednocześnie żywię nadzieję, że kontynuacja kierunku ku racjonalności będzie trwała. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

To będzie raczej mój ostatni wpis, trzeba być uczciwym. Modele Hurka są naprawdę świetne. Wycofuję się z „ jeża”. Na żywo jest to robota prima sort, nawet te spływy oleję ( są troszkę za grube ) ale to jest naprawdę małe miki. Za 35 ojro zakup absolutnie trafiony b i c. Gratulacje, no ale tego już macie w nadmiarze a poza tym, cóż są warte od kogoś takiego jak ja, zwykłego biedaka z końca świata. 
 

Ps. Spływy w b są delikatniejsze, to bardzo dobrze. Chyba ze się mylę.

 

Ps2. Mam wrażenie, że nity wypukłe tez są delikatniejsze, jednak coś tam czytają, chyba że kolejna pomyłka .

Edytowane przez Luljan
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.