Skocz do zawartości

Arma Hobby - zapowiedzi i nowości lotnicze


Roland_Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, raptorf22 napisał:

Potencjał mają, modele jakościowo super....  ale  tematy....😐

Hurri to temat. Dzięki AH ma miniatury godne swoich zasług. Jak dla mnie klasyka klasyków. Mam nadzieję, że w przyszłości AH zrobi i inne podstawowe myśliwce z DWS. Ze Spitfire i FW 190 włącznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, arhtus napisał:

Następny w 1/48 od AH będzie jakiś Francuz, stawiam na MS406 

...za chwilę go Dora Wings wprowadza na rynek. D.520 wydaje się jednak bardziej popularny i z większym potencjałem malowań, no i są publicznie dostępne znakomitej jakości skany dokumentacji fabrycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D520 tez od Dory będzie bo właśnie 32 puszczają. Lepiej niech szybko zrobią skrzydło z 8 km krótki kadłub i zakończą temat hurricane zanim edek w szkodę wlezie 😉 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia producentów rynek się zagęszcza i robi coraz bardziej konkurencyjny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Arma wzięła na warsztat Fw 190 D (9, 11, 13, 15) w 1-48 i zrobiłaby na poziomie Hurricane to myślę, że zarobiłaby niezłe pieniążki bo obecnie nie ma dobrego modelu w tej skali a temat jest popularny nieustannie na całym świecie... Mieliby fundusze na bardziej niszowe (np. polskie) tematy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DobreMzimu napisał:

Wracając do zapowiedzi i nowości, czy AH planuje w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy wydanie w 1/72 jakiejś prawdziwej nowości? 

Tak. W tym roku mają być dwa zupełnie nowe 1/72. Zapowiadany od paru miesięcy P-51D i coś jeszcze.  

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, letalin napisał:

Tak. W tym roku mają być dwa zupełnie nowe 1/72. Zapowiadany od paru miesięcy P-51D i coś jeszcze.  

A zdradzisz to "coś jeszcze"? Może przynajmniej jaka epoka: wwI, 1920 , do 39, wwII, zimna woja, wojny gwiezdne, ...?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RogerM napisał:

Gdyby Arma wzięła na warsztat Fw 190 D (9, 11, 13, 15) w 1-48 i zrobiłaby na poziomie Hurricane to myślę, że zarobiłaby niezłe pieniążki bo obecnie nie ma dobrego modelu w tej skali a temat jest popularny nieustannie na całym świecie... Mieliby fundusze na bardziej niszowe (np. polskie) tematy.

No właśnie ciekawostka, nie jest to podobno hit. Kniaź to podkreśla non stop odpowiadając na pytanie dlaczego nie zrobili nowego D tak jak całą serię A. Podobno sprzedaje to wielokrotnie gorzej i doatego nie zainwestują w zrobienie serii D w nowym standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wprzybylak napisał:

Wyniki dziwne biorąc pod uwagę, że Eduard  produkuje już od dłuższego czasu Fw 190A różnych wariantów, Fw 190 D IBG tez raczej nie jest kiepski.

raczej pokazuje jak bardzo do duszy jest pytanie o cokolwiek na forach, fejsach czy  innych tego typu miejscach. Jedyne wiarygodne dane to co sie sprzedaje w sklepie. reszta to puste gadanie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qz9 napisał:

raczej pokazuje jak bardzo do duszy jest pytanie o cokolwiek na forach, fejsach czy  innych tego typu miejscach.

 

Nawet nie wiesz jak do duszy. Multum osób pisze, że chce, że czeka, że musi być, a jak jest udają trupa. Każdy kto chociaż trochę się o to otarł w ogóle nie bierze tych wszystkich wyników na serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DobreMzimu napisał:

A zdradzisz to "coś jeszcze"? Może przynajmniej jaka epoka: wwI, 1920 , do 39, wwII, zimna woja, 

Po pierwsze nie wiem, po drugie nie zdradziłbym, nawet jakbym wiedział😁. Profil działania AH jest znany, więc na 99% mainstream DWŚ.  Ja sobie od dawna życzę Spitfire od AH. Co to za firma, która nie ma Spitfire i Bf 109 w ofercie? Spitfire jest piękną maszyną i byłoby zabawnie, gdyby uprzedzili Kniazia Vlada i puścili  te wyczekiwane Mk.I-V jeszcze przed nim. Z rozmachem, po kilka różnych pudełek na kwartał.  Edek nie ma oporów przed robieniem tych samych tematów co AH, więc w drugą stronę by to też mogło zadziałać. AH nie byłaby taka pokawałkowana, przyjaźniejsza dla sklejacza. I z lepszymi, ciekawszymi dla nas malowaniami😉. Spitfirolog Wojtek Matusiak byłby na pewno zaangażowany, więc o zgodność z oryginałem bym się nie martwił.

Ciekawe czasy swoją drogą. Modelarstwu plastikowemu wróżyłem rychłą śmierć, a od paru lat mamy coś, co wygląda raczej na renesans, niż ciemne wieki. Dzieje się. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.