Skocz do zawartości

Arma Hobby - zapowiedzi i nowości lotnicze


Roland_Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, arhtus napisał:

Czy ktoś kupuje jeszcze modele AH w regularnych cenach

Tak.Ja.:haha:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, arhtus napisał:

 

To mnie właśnie fascynuje w tej firmie 😁

Kupiłem sześć Huraganów, żeby wejść w posiadanie dwóch P.11c w 1/48 i dwóch Hurków z dodatkami w sensownej cenie.

Czy ktoś kupuje jeszcze modele AH w regularnych cenach? Czemu nie ustalą standardowo bardziej przyziemnych cen?

Ten szumnie zapowiadany Kucyk to będzie dla AH klęska sprzedażowa, jeśli od razu nie zaczną konkurować ceną z Edkiem.

 

No to już wiemy czemu to robią.  Bo to działa. Nakupiłeś sporo więcej niż chciałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Kupiłem i dzięki temu inni zyskali 😁 a sprowadzając to na poziom zrozumiały dla wszystkich - mało kto chce kupić "gołego" Hurka za 200zł choćby nie wiem jak miał superaśne te nity. Ludzie się targują o pinć złoty przy poziomie 160zł za tego Hurka z dodatkami...

Czekam niecierpliwie na premierę Kucyka D od AH 😁

Już nie będzie, że przecież najlepsiejszy i musi być taki drogi...     

Edytowane przez arhtus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, Botan said:

No to już wiemy czemu to robią. 

Jesteś w mylnym błędzie, tylko trudno to udowodnić a do tego jest to w sumie bez znaczenia. Ich cyrk ich małpy.

 

Edek ich zamknie, co jest i nie jest dobre, niestety.

 

Jak mówiłem, w dniu premiery, że te ceny są chore to stado klakierów aż podskakiwało ze wzmożenia .  Pomijam fakt, że wielu z nich tego Hurka nawet nie kupiło. Olać to. 
A teraz przyjdzie prawdziwe wyzwanie  :) . 
 

Uważam, że ceny to pochodna problemów, najlepiej schodzą nowości, które kupują modelarze ale w większości gawędziarze. Więc walimy cenę żeby maksymalnie zwiększyć przychody.  Najarani  kupili, nie możemy ich przecież stracić więc nie obniżamy cen, tylko robimy absurdalne deale. Kompletnie bez sensu, choć dla mnie ok, 36€ za sztukę, dokładnie tyle ile jestem gotów za taki model zapłacić. Więcej powiem. Kupię każdy z WWII w tej cenie i żadnego powyżej :)
Ale  oczywiście może się mylę i są to geniusze biznesu niebawem notowani w 100- ce najbogatszych obywateli małego wielkiego imperium. Życzę z serca :) .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Luljan napisał:

stado klakierów aż podskakiwało ze wzmożenia .  

..nie ograniczaj się, wal na całego

Cytat

dzieło „geniusza” jak napisał jeden nawiedzony na Modelsmarku.

 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2024 o 18:54, arhtus napisał:

No to nie wiem co AH musi wymyślić w tym swoim Mustangu, żeby go jakoś sprzedać 

Piper PA-48 Enforcer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Jostein napisał:

No to nie wiem co AH musi wymyślić w tym swoim Mustangu, żeby go jakoś sprzedać 

ja bym tam zrobil " dual combo" z Dromaderem albo Biesem...

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2024 o 22:07, filipsg napisał:

Japońskie marki coraz bardziej skupiają się na japońskim rynku, i na tematach z których nie wypychają ich Chińczycy i Europa. Fujimi klepie głównie japońskie okręty na bardzo dobrym poziomie i współczesne japońskie wojska lądowe w 1/72, Aoshima też skupia się na okrętach. Hasegawa chyba faktycznie radzi sobie najgorzej ze wszystkich, nie kojarzę żadnych zupełnie nowych opracowań po 2015 roku (DDH Izumo 1/700, F-35 1/72).

Coraz bardziej są to też firmy zabawkowe a nie modelarskie, tyczy się to też Tamijuni.

Masz rację, dodałbym jeszcze tradycyjny dla nich rynek amerykański.

Na tym tle wyróżnia się Fine Molds, same the "best of" ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BRAVO112 napisał:

ja bym tam zrobil " dual combo" z Dromaderem albo Biesem...

Najlepiej z sąsiedniego tematu, wtedy może być i drogo, i byle jak, i nikt nie będzie mógł narzekać, bo ważne, że jest.😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, giberes napisał:

wtedy może być i drogo, i byle jak,

drogo moze i jest, ale na pewno nie byle jak !

Iskierka mnie zmeczyla, ale z modelu bylem / jestem zadowolony

Jak sie ulozy, to w tym roku bedzie druga ( 04 )

Mustangi i Huragany na razie mnie nie interesuja, wiec, jak juz napisalem, czekam na dromadera 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, BRAVO112 napisał:

Iskierka

Ktoś to w ogóle robi ? W jakiejkolwiek skali?

Dla niewtajemniczonych Iskierka wygląda tak (M26 Iskierka)

PZL M26 Iskierka – Wikipedia, wolna encyklopedia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2024 o 15:45, Qz9 napisał:

Preorder u edka zaczyna sie 29 marca i potrwa do 8 kwietnia…

Koledzy jako osoba nie do końca ogarnięta w internetach proszę o pomoc, bo znalazłem tylko info o modelu Mustanga od nich w skalni 1/48 nie 72? Jakiś link czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
3 godziny temu, wprzybylak napisał:

Koledzy jako osoba nie do końca ogarnięta w internetach proszę o pomoc, bo znalazłem tylko info o modelu Mustanga od nich w skalni 1/48 nie 72? Jakiś link czy coś.

 model pojawi sie na stronie eduard.com  29.03.2024 a mowa o nim jest na modelforum.cz i w ostatnim newsletterze eduarda: https://www.eduard.com/info-eduard-for-march-2024/

Edytowane przez Qz9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2024 o 01:30, letalin napisał:

 Ja np. nie za bardzo wierzę w Hurricane 48 i 72 od Vlada w tej dekadzie. Chlapnął, bo może ktoś uzna, że opłaci się poczekać na czeskiego, ale praca nad nim nie będzie miała u nich priorytetu, a poprzeczka wysoko. Tym bardziej, gdy AH skompletuje wersje 48, te podstawowe. 

Pare dni temu Vlad napisal na Modelforum: "Do P-47 ani do Hurricana se v dohledné době, minimálně 2-3 roky, pouštět nebudeme. Jiné firmy jsou v průběhu vydávacího procesu různých verzí těchto letadel, nevidím důvod, proč jim do toho skákat. "

 

Czyli moje przeczucie sie potwierdza. Nie bedzie Hurricane od Edka w ciagu paru lat, a jak znam zycie, to "minimalnie 2-3 lata" znaczy 2-3 razy wiecej, a potem Vlad bedzie emerytem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.