Skocz do zawartości

Arma Hobby - zapowiedzi i nowości lotnicze


Roland_Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, arhtus napisał:

A jeśli  Hannasts miał na stanie 10szt i wyprzedał wszystkie, pokonując te koła do Posejdona, których sprzedało się 7szt to faktycznie sukces 

Wystarczy wejść w nowości. Zobaczyć kiedy Hurricane został dodany i jakie modele wtryskowe w tym samym dniu zostały dodane. Zobaczyć, że Hurricane nadal jest +20.

Nie twierdzę, że Hurricane to sukces sprzedażowy, ale po co zgadywać, że było go 10 szt i pokonał tylko żywiczne koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No HKK wspomniał, że się wyprzedał już i tym się zasugerowałem, sam nie sprawdzałem.

Generalnie to chciałem tylko ostudzić ekscytację tą tabelką, bo nie wiem po co została wklejona, ale wydedukowałem, że po to, żeby pokazać jaki to hit sprzedażowy właśnie...  

Edytowane przez arhtus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie klejo i malujo. Szypko.

To co jest myślą przewodnią zespołu AH: Projektować maksymalnie proste w montażu zestawy. Mają dawać szybką satysfakcję. Trochę jak Tamiya. Ma z pudełka być fajnie, bez dodatków, a jak ktoś chce więcej, to przecież może, nie ma zakazu. 

https://hyperscale.com/2023/gallery/hurricanemkiicamrma48at_1.htm

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nawet na kopy 😉

wkleiłem tabelke, bo fajnie, źe polski model jest nr jeden w nowościach. Aakurat u Hannantsa jest kategoria new arrivals i tam jest hurri z AH.

nie wiem, czy się sprzedało 10 szt czy 100 i szczerze mówiąć mnie to nie interesuje. Po prostu milo zobaczyć, że pomimo tego jak bardzo męczy co poniektórych ten model, sprzedaje się zupełnie sensownie ,)

ps: dzisiaj dalej jest na 1 miejscu a kółka od poesjdona już nie są drugie 😆

ps2: kopa to 5 tuzinów - na wszelki wypadek wyjaśniam 😉
 

 

IMG_3975.jpeg

Edytowane przez Qz9
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że ta Arma jest i wypuszcza takie drogie modele z błędami.

Przynajmniej niektórzy mają o czym pisać.

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy czytaliście uwagi do recenzji KFS. Jeden Kolega napisał, że model jest do bani - bo nie ma jakiegoś tam innego śmigła, które podobno garbuski miały w Azji.

To ja nienawidzę Tamijuni za to, że wydając Me 109E-3 w 1:48, nie uwzględnili szwajcarskich przeróbek ...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, martinello napisał:

Nie wiem czy czytaliście uwagi do recenzji KFS

Zajrzałem tam z ciekawości ale tego nie da się czytać.Ten sam bełkot co tutaj.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, arhtus napisał:

HKK wspomniał, że się wyprzedał już i tym się zasugerowałem, sam nie sprawdzałem.

Wspominałem, że wyprzedały się kółka do Poseidon-a, a nie hurri z AH. Jako wskazówka, że drugie miejsce tych kółek w rankingu sprzedaży nie jest przypadkiem. Zresztą inne akcesoria tej firmy też są na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Xmen napisał:

Zajrzałem tam z ciekawości ale tego nie da się czytać.Ten sam bełkot co tutaj.

 

Ten sam dyskutant wiodący to czego się spodziewałeś? 
swoją drogą jednak świat sie zmienia mocno. 200 zeta za monografię Łosia 18 lat temu położyło Aj-Press, dzisiaj pomoże rozwinąć się AH 😆
Ból portfela zawsze pozostaje, B-17 z monogramu w 48, parę lat temu kupiłem normalnie w sklepie za 150 zeta …to se ne vrati :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qz9 napisał:

Ten sam dyskutant wiodący to czego się spodziewałeś? 

No fakt.Muszę koledze przyznać rację.:super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, marek d napisał:

Nie, nie do Ciebie..

Dzięki.Ulżyło mi.:super:

 

25 minut temu, marek d napisał:

to  do płaczących  na cenę

Może jednak to oni mają rację a  cała reszta na Modelsmarku  jest w błędzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Xmen napisał:

Dzięki.Ulżyło mi.:super:

 

Może jednak to oni mają rację a  cała reszta na Modelsmarku  jest w błędzie.

Dodaj szybko wyjaśnienie, że ta niezbyt elegancka parafraza nazwy forum to nie Twój twór tylko "dyskutanta wiodącego" (czy raczej krytykanta wiodącego) bo Ci się oberwie za nie swoją twórczość... 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RogerM napisał:

Dodaj szybko wyjaśnienie, że ta niezbyt elegancka parafraza nazwy forum to nie Twój twór tylko "dyskutanta wiodącego" (czy raczej krytykanta wiodącego) bo Ci się oberwie za nie swoją twórczość... 😉

Dzięki za zwrócenie uwagi.:super:

Faktycznie to określenie forum jest zapożyczone z dyskusji o Hurricane na Recenzjemodeli. Autorem jest znany , lubiany i szanowany kolega L.

Edytowane przez Xmen
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, martinello napisał:

Jeden Kolega napisał, że model jest do bani - bo nie ma jakiegoś tam innego śmigła, które podobno garbuski miały w Azji.

 ...

To jest częściowo prawda, bo nie chodzi tylko o azjatyckie Hurri. Chodzi raczej datę produkcji. Śmigła na Mk.II były różne. W zestawie jest jedno, ze ściętą końcówką. Do niektórych, późniejszych malowań trzeba będzie zaokrąglić końcówkę, tracąc może 0.3mm średnicy śmigła. To jedyna istotna różnica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, martinello napisał:

że model jest do bani - bo nie ma jakiegoś tam innego śmigła, które podobno garbuski miały w Azji.

Firma ICM wypuscila Po-2 z " przekreconym" smiglem, gdy 90 % samolotow latalo " ze sztacheta "

i nawet nie pomysleli, zeby dac drugi wariant. I to byl problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, letalin napisał:

To jest częściowo prawda, bo nie chodzi tylko o azjatyckie Hurri. Chodzi raczej datę produkcji. Śmigła na Mk.II były różne. W zestawie jest jedno, ze ściętą końcówką. Do niektórych, późniejszych malowań trzeba będzie zaokrąglić końcówkę, tracąc może 0.3mm średnicy śmigła. To jedyna istotna różnica. 

Domyślam się, że dla tych "niektórych późnych malowań" Arma wypuści model z drugim śmigłem lub przynajmniej instrukcją jak zeszlifować końcówkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, martinello napisał:

Domyślam się, że dla tych "niektórych późnych malowań" Arma wypuści model z drugim śmigłem lub przynajmniej instrukcją jak zeszlifować końcówkę...

Tak, powinna być w instrukcji wskazówka. Oby nie było jak z prowadnicami limuzyny kabiny, gdzie pojawiła się errata.  Problem tylko taki, że czasami zdjęcia nie są dość dobre, żeby ocenić jakie były końcówki łopat. Tak po prostu jest z Hurricane. Materiały są b.ubogie w porównaniu do innych klasyków. Trzeba z tym żyć. Tam gdzie da się to stwierdzić, będzie wskazówka w instrukcji.  Drugiego śmigła z racji b.drobnej różnicy bym nie oczekiwał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.